Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mamutantum

Edytowano - 27 listopada 2016, 11:45

czemu zdjęcie zrobione jest tak krzywo ? *thrigerred*

Avatar mikigra8888

22 grudnia 2018, 02:16

@mamutantum: THRIGGERED XDDD

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2016, 09:30

Za.Linią.
*THRIGERRED*

Avatar mikigra8888

22 grudnia 2018, 02:17

THRIGGERED HAHA

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2018, 16:59

@mikigra8888: *Husiu Husiu*HAHA

Avatar Rae13

27 listopada 2016, 01:58

Ojeny tak hahah

Avatar CeeKay

28 listopada 2016, 14:44

@Rae13: Kiedy jesteś nowa na jeja i nie ogarniać dlaczego ten komentarz dostał strzałkę w dół

Avatar Rae13

28 listopada 2016, 16:24

@CeeKay: Ja też jestem nowa i tex nie ogarniam, ale widocznie taki kaprys mają ;d

Avatar CeeKay

28 listopada 2016, 18:58

@Rae13: Ale ja nie powiedziałem, że jestem nowy. Już od ponad roku tu jestem.

Avatar Rae13

28 listopada 2016, 19:43

@CeeKay: No to tak czy siak nie ogarniam :p Wybacz

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2016, 01:17

Dlaczego. Nie. Jest. Równo. Pomiędzy. Liniami.
AAARGH

Avatar xNaxba

Edytowano - 27 listopada 2016, 01:03

Zaraz wam mogę pokazać idealnego ptaszka ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Avatar ASEEYAAH

27 listopada 2016, 00:26

Uwaga!
W komentarzach odbywa sie zbioroea orgia

Wchodzisz na samą odpowie... OHHH........

Avatar elmooo_k

26 listopada 2016, 23:35

Orgazm *.*

Avatar BanalKanal

26 listopada 2016, 23:28

Perfekcyjna mewa

Avatar jjj__

26 listopada 2016, 23:13

on nie jest idealny😑

Avatar zlowerek

26 listopada 2016, 23:11

nie koniecznie raj jak dla mnie rajem byłoby gdyby ten "ptaszek" był idealnie pomiędzy tymi dwoma liniami

Avatar Henzej

25 listopada 2016, 14:46

Perfekcyjny ten gołomp

Avatar Buras

26 listopada 2016, 20:16

@Henzej: To jest znak fajki, nie gołomp.

Avatar lulul

26 listopada 2016, 21:02

@Henzej: Bo gołębie zawsze są perfekcyjne i majestatyczne.

Avatar AlchemikZCzarnobyla

26 listopada 2016, 22:40

@Buras: To jest ku*wa logo Najków

Avatar Karolekpl

26 listopada 2016, 21:05

No niezbyt, żeby było idealnie musiało by być między liniami

Avatar polomolo

26 listopada 2016, 20:42

ja bym pokazał idealnego ptaszka ale nie chce se ekranu zrozwalić

Avatar Omnomnomn

26 listopada 2016, 20:28

za linie wyszło:V

Avatar Kiki12love

25 listopada 2016, 15:30

Perfekcja *^*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Husarz101
Dodane przez: Husarz101

Co za przypadek

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Za co ta premia

To będzie bolało

Jakby trochę nie fair

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka