Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Za co ta premia
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 listopada 2016, 11:45
czemu zdjęcie zrobione jest tak krzywo ? *thrigerred*
Odpisz
22 grudnia 2018, 02:16
@mamutantum: THRIGGERED XDDD
Odpisz
27 listopada 2016, 09:30
Za.Linią.
*THRIGERRED*
Odpisz
22 grudnia 2018, 02:17
THRIGGERED HAHA
Odpisz
23 grudnia 2018, 16:59
@mikigra8888: *Husiu Husiu*HAHA
Odpisz
27 listopada 2016, 01:58
Ojeny tak hahah
Odpisz
28 listopada 2016, 14:44
@Rae13: Kiedy jesteś nowa na jeja i nie ogarniać dlaczego ten komentarz dostał strzałkę w dół
Odpisz
28 listopada 2016, 16:24
@CeeKay: Ja też jestem nowa i tex nie ogarniam, ale widocznie taki kaprys mają ;d
Odpisz
28 listopada 2016, 18:58
@Rae13: Ale ja nie powiedziałem, że jestem nowy. Już od ponad roku tu jestem.
Odpisz
28 listopada 2016, 19:43
@CeeKay: No to tak czy siak nie ogarniam :p Wybacz
Odpisz
27 listopada 2016, 01:17
Dlaczego. Nie. Jest. Równo. Pomiędzy. Liniami.
AAARGH
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 01:03
Zaraz wam mogę pokazać idealnego ptaszka ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
27 listopada 2016, 00:26
Uwaga!
W komentarzach odbywa sie zbioroea orgia
Wchodzisz na samą odpowie... OHHH........
Odpisz
26 listopada 2016, 23:35
Orgazm *.*
Odpisz
26 listopada 2016, 23:28
Perfekcyjna mewa
Odpisz
26 listopada 2016, 23:13
on nie jest idealny😑
Odpisz
26 listopada 2016, 23:11
nie koniecznie raj jak dla mnie rajem byłoby gdyby ten "ptaszek" był idealnie pomiędzy tymi dwoma liniami
Odpisz
25 listopada 2016, 14:46
Perfekcyjny ten gołomp
Odpisz
26 listopada 2016, 20:16
@Henzej: To jest znak fajki, nie gołomp.
Odpisz
26 listopada 2016, 21:02
@Henzej: Bo gołębie zawsze są perfekcyjne i majestatyczne.
Odpisz
26 listopada 2016, 22:40
@Buras: To jest ku*wa logo Najków
Odpisz
26 listopada 2016, 21:05
No niezbyt, żeby było idealnie musiało by być między liniami
Odpisz
26 listopada 2016, 20:42
ja bym pokazał idealnego ptaszka ale nie chce se ekranu zrozwalić
Odpisz
26 listopada 2016, 20:28
za linie wyszło:V
Odpisz
25 listopada 2016, 15:30
Perfekcja *^*
Odpisz