memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 grudnia 2016, 19:19
tak... złapie mnie za nie koń na sterydach posmarowany majonezem z kartonem po mleku na głowie i różowych stringach ._.
Odpisz
28 listopada 2016, 16:42
O ŚPISZ? bardzo lubisz spać twarzą ''do sufitu'' ? DOBRZE UWAŻAJ BO CI COŚ NA MORDĘ WYSKOCZY HYAHAHAHA MIŁEGO SPANIA :) -MÓZG
26 listopada 2016, 11:59
serio ludzie macie taką fobie?
26 listopada 2016, 12:59
@heraklio2: Chyba do końca nie wiesz na czym polega fobia, prawda?
26 listopada 2016, 16:55
@damian2500: To ty chyba nie wiesz co to fobia. Fobia to lęk przed czymś np lęk przed odkrywaniem nóg spod kołdry w nocy ;)
26 listopada 2016, 18:00
@heraklio2: Nie, fobia to PANICZNY lęk. Widać, że nigdy nie miałeś fobii.
26 listopada 2016, 13:07
Mózgu, dlaczego mi to robisz?
26 listopada 2016, 11:37
eeeeeee ok?
26 listopada 2016, 11:33
Jak byłem mały nie chciałem odkrywać nóg bo bałem się, że z pod łóżka wyjdzie drwal i mi je utnie.
Edytowano - 26 listopada 2016, 11:21
Na przykład szalony spongebob po narkotykach, usmarowany mojonezem, macający tłustymi łapami mój szkicownik.
25 listopada 2016, 21:39
A potem spać nie można przez tą myśl .-.
26 listopada 2016, 11:08
@woda_ustronianka:
26 listopada 2016, 10:41
Ja robię się w "kokon" i wali mnie temperatura, bezpieczeństwo przede wszystkim !
26 listopada 2016, 10:16
Ja nie mam tego problemu. :l
26 listopada 2016, 10:06
I kot łapie.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2016, 19:19
tak... złapie mnie za nie koń na sterydach posmarowany majonezem z kartonem po mleku na głowie i różowych stringach ._.
Odpisz
28 listopada 2016, 16:42
O ŚPISZ? bardzo lubisz spać twarzą ''do sufitu'' ? DOBRZE UWAŻAJ BO CI COŚ NA MORDĘ WYSKOCZY HYAHAHAHA MIŁEGO SPANIA :)
-MÓZG
Odpisz
26 listopada 2016, 11:59
serio ludzie macie taką fobie?
Odpisz
26 listopada 2016, 12:59
@heraklio2: Chyba do końca nie wiesz na czym polega fobia, prawda?
Odpisz
26 listopada 2016, 16:55
@damian2500: To ty chyba nie wiesz co to fobia. Fobia to lęk przed czymś np lęk przed odkrywaniem nóg spod kołdry w nocy ;)
Odpisz
26 listopada 2016, 18:00
@heraklio2: Nie, fobia to PANICZNY lęk. Widać, że nigdy nie miałeś fobii.
Odpisz
26 listopada 2016, 13:07
Mózgu, dlaczego mi to robisz?
Odpisz
26 listopada 2016, 11:59
serio ludzie macie taką fobie?
Odpisz
26 listopada 2016, 11:37
eeeeeee ok?
Odpisz
26 listopada 2016, 11:33
Jak byłem mały nie chciałem odkrywać nóg bo bałem się, że z pod łóżka wyjdzie drwal i mi je utnie.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2016, 11:21
Na przykład szalony spongebob po narkotykach, usmarowany mojonezem, macający tłustymi łapami mój szkicownik.
Odpisz
25 listopada 2016, 21:39
A potem spać nie można przez tą myśl .-.
Odpisz
26 listopada 2016, 11:08
@woda_ustronianka:
Odpisz
26 listopada 2016, 10:41
Ja robię się w "kokon" i wali mnie temperatura, bezpieczeństwo przede wszystkim !
Odpisz
26 listopada 2016, 10:16
Ja nie mam tego problemu. :l
Odpisz
26 listopada 2016, 10:06
I kot łapie.
Odpisz