Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

8 marca, 20:11

Kto zarabia więcej
>strażak
>piłkarz
odpowiedź może cię zdziwić

Avatar Suchotnik
(Maciej)

25 listopada 2016, 18:29

Np:

Za ratowanie życia ludzi powinna być lepsza wypłata niż za latanie po sztucznej trawie za piłką czy darcie mordy na scenie...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (67)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (67)
Avatar opliko95
(Jakub)

13 grudnia 2016, 17:29

@Sayne33: Trochę późno, ale dodam jeszcze że nie możesz połączyć obiektywnych, z dobrymi, a także sprawiedliwymi opiniami, bo jeśli będziesz chciał obiektywnej władzy to z pewnością podejmie ona masę decyzji złych dla państwa, ale obiektywnie dobrych. Np. Wojna może być obiektywnie najlepszą decyzją, jednak wiele ludzi będzie przez nią umierać i cierpieć. Obiektywnie najlepsze może być skazanie nawet niewinnego na karę śmierci jeśli to obniży liczbę przestępstw. I czy nazwiesz to dobrą, lub sprawiedliwą decyzją? Zresztą nawet obiektywna władza doprowadziła by najpewniej do tego że ludzie pracujący w branży rozrywkowej (w tym sportowcy) zarabiali by znacznie więcej niż np. lekarze, bo rozrywki potrzebujemy cały czas i bez niej możemy nawet umrzeć z przepracowania, a lekarzy potrzebują prawie tylko osoby które przynajmniej czasowo będą nieprzydatne dla społeczeństwa. Dlaczego więc ci drudzy mają zarabiać więcej? Zresztą sprawiedliwość zależy całkowicie od społeczeństwa (zasady etyczne), więc znów wracamy do władzy "bydła" (moim zdaniem każdy, kto uważa że są "oni" - głupie społeczeństwo które nic nie potrafi i "my" - mądrzy intelektualiści którzy zawsze podejmują dobre decyzję i gdyby byli u władzy rozwiązali by wszystkie problemy świata, jest arogancką osobą która wiedzę o świecie czerpie z jakby nie patrzeć kłamliwych mediów [przy czym to zakłamanie rzeczywistości też ma swój dobry cel, bo nikt nie potrzebuje wiedzieć co robi ta "normalna" większość społeczeństwa (zresztą jeśli to większość to z zasady jest "normalna" bo tworzy normy)]). A to czy coś jest dobre jest już niemal zupełnie subiektywne. Wydaje mi się że dla ludzi jedyna obiektywnie dobra rzecz to dążenie do przetrwania gatunku.

Avatar IllidanStormrage

20 sierpnia 2017, 04:03

@Suchotnik: ale zielonych sypnelo

Avatar TariXPL
(dawcio)

Edytowano - 2 grudnia 2016, 08:39

Przypadkowo napisany koment sry

Avatar kokosek112
(Kacper)

1 grudnia 2016, 16:08

wszystko byloby gdyby ludzie zeczywiscie dostawali godziwe wynagrodzenie bo tak na prawdę to np cena tego zeby w indiach pracownik pracował12h to ok 5 zł

Avatar TariXPL
(dawcio)

2 grudnia 2016, 08:41

@kokosek112: tam sa zupelnie inne ceny tez jakby na to nie spojrzec, za 20gr polskich mozesz tam zjesc dwudaniowy obiad. Oczywiscie nie w jakis drogich restauracjach tylko takim ich barze mlecznym.

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2016, 21:48

kapitalizm to sku*wysyństwo

ale jako jedyny działa poprawnie

Avatar Dodwizo

1 grudnia 2016, 08:35

Zły kapitalizm*

Avatar GalenMarek

30 listopada 2016, 22:24

Hmm. Ciekawe spojrzenie. I w sumie... słuszne. I sprawiedliwe. No bo jaki mamy interes dawania komuś czegoś za to, że tylko istnieje?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar GalenMarek

30 listopada 2016, 23:45

@kolkav5: Fakt. Dziękuję za upomnienie.

Avatar Crobat

1 grudnia 2016, 08:35

@kolkav5: A czy pracuje dla mnie?

Avatar Broski

30 listopada 2016, 21:41

Nie jestem przeciwnikiem kapitalizmu jako takiego, ale nie powinien być on pozbawiony jakiejkolwiek kontroli. Już teraz jest na świecie ogromna różnica między najbogatszymi, a najbiedniejszymi. I to ci najbogatsi nie muszą pracować, bo robią na nich ci biedniejsi. Dziki kapitalizm powoduje powstanie systemu niewolniczego. Jestem zwolennikiem wysokich podatków dla najbogatszych i to bez możliwości unikania płacenia ich poprzez rejestrowanie firm w rajach podatkowych. Tam gdzie firma działa i ma siedzibę, tam powinny być płacone przez właściciela podatki z dochodów jakie osiąga z tej firmy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar opliko95
(Jakub)

30 listopada 2016, 23:07

@Broski: Zawsze tak będzie że powstanie ta najlepsza warstwa społeczna. Wg. niektórych źródeł obecnie w rękach 1% populacji jest więcej dóbr niż u całej reszty. I do tego dąży cała ewolucja: ta mała grupa z najlepszymi cechami w całym społeczeństwie ma większą szansę na przetrwanie i lepsze warunki życia. Jeśli byśmy to zaburzyli zaszkodzilibyśmy rozwojowi - bo ludzie byliby karani za to że są lepsi, że coś im lepiej wyszło. Jedyne co powinniśmy zrobić to zapewnić biedniejszym warunki do życia i zarabiania. Dopilnować by dzieci z biedniejszych rodzin miały możliwość konkurowania z tymi z najbogatszych.

Avatar TariXPL
(dawcio)

1 grudnia 2016, 08:22

@Broski: ostatnio kiedy rynku nikt nie kontrolowal byl jeden z najwiekszych kryzysow w historii swiata

Avatar HanSono

30 listopada 2016, 23:24

hui kufa wincyj aut

Avatar Kolofgen21

30 listopada 2016, 22:41

To ma sens.

Avatar matiux
(Mateusz)

30 listopada 2016, 21:56

właściwie pieniądze które wydajemy idą na jedzenie

Avatar TheBDQJP

30 listopada 2016, 21:53

a niech pan spada z tym swoim filozolofowaniem panie ja tu psszyszed mazde kupic a nie jakies pitu pitu

Avatar rymbalbino

30 listopada 2016, 21:35

podjemy psa podjemy go

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena