Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To się nie może nie udać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2016, 21:00
chamski podryw?
JUTRO ZNOWU BĘDZIE POMIDOROWAAAA
Odpisz
28 listopada 2016, 22:16
@Windows_10:
Odpisz
30 listopada 2016, 21:14
@Windows_10:
Odpisz
30 listopada 2016, 21:14
@Metal_Head: Plis nu!
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:22
@erykhim44: lol nope
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:40
@Windows_10: To, co powiesz nie tworzy tego co jest.
*Mem dla uwagi*
Odpisz
1 grudnia 2016, 06:05
To wybrałbym 5zł
Odpisz
30 listopada 2016, 21:55
KomentarzeOdśwież Avatar JawerJawer 28 listopada, 18:21Wyprzedaż zniczy
Zwykłe (są tańsze)
[*] Normalny - 6 lennydoladów
(*) Okrągły - 8 lennydolarów
↓*↓ Ozdobny - 10 lennydolarów
{*} Obronny (na wypadek ataku wściekłych feministek) - 12 lennydolarów
Elektryczne (palą się dłużej)
["] Normalny - 8 lennydolarów
(") Okrągły - 10 lennydolarów
↓"↓ Ozdobny - 12 lennydolarów
{"} Obronny (na wypadek ataku wściekłych feministek) - 14 lennydolarów
Obronne znicze bronią tylko wtedy, kiedy się palą
(znicz dla kolegi w friendzone {"}
dobze mowi
Odpisz
1 grudnia 2016, 08:37
@TheBDQJP: psssst odpisywanie
Odpisz
28 listopada 2016, 18:21
Wyprzedaż zniczy
Zwykłe (są tańsze)
[*] Normalny - 6 lennydoladów
(*) Okrągły - 8 lennydolarów
↓*↓ Ozdobny - 10 lennydolarów
{*} Obronny (na wypadek ataku wściekłych feministek) - 12 lennydolarów
Elektryczne (palą się dłużej)
["] Normalny - 8 lennydolarów
(") Okrągły - 10 lennydolarów
↓"↓ Ozdobny - 12 lennydolarów
{"} Obronny (na wypadek ataku wściekłych feministek) - 14 lennydolarów
Obronne znicze bronią tylko wtedy, kiedy się palą
(znicz dla kolegi w friendzone {"}
Odpisz
28 listopada 2016, 18:23
@Jawer: *Zbija wszystkie przez przypadek* oj karwa
Odpisz
28 listopada 2016, 18:25
@Jawer: kupuje obronny *daje lennydolary*{*}
Odpisz
28 listopada 2016, 18:37
@oceanaus: miło sie robi z tobą interesy xD
Odpisz
28 listopada 2016, 18:38
@Jawer: jestem biedakiem daj jeden normalny [$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] [$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] [$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] [$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] [$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] [$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]
Odpisz
28 listopada 2016, 18:38
@Kylo_Ren: Jak?
"przez przypadek" przebiłbyś sobie rękę na obronnym
albo chociażby ukłułbyś się
ale to nic, mam ich więcej
Odpisz
28 listopada 2016, 18:39
@Nietypowy: Prsz.
[*]
Odpisz
28 listopada 2016, 18:49
@Jawer: Mam tylko debilary, mogą być?
Odpisz
28 listopada 2016, 18:56
@ciamciol: niestety nie
nie ten kraj
wymień pan sobie
Odpisz
28 listopada 2016, 19:00
@Jawer: Gdzie ja teraz znajdę Papcia Chmiela żeby wymienić? :/
.
.
.
.
.
.
.
Pie**olę. *Kradnie wszystkie znicze, spala stragan i fabrykę*
Odpisz
28 listopada 2016, 19:50
@Jawer: gdyby był jakiś obrazek z dawaniem zniczy przyjdę kupię i kupię od ciebie
Odpisz
28 listopada 2016, 20:11
@Jawer: Po prostu mam zbroje przeciwukłuciową
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2016, 23:19
@Jawer: Masz 14 EuroJejków (wartość 7 LennyDolarów).
Daj zwykły normalny. Reszta dla ciebie.
Odpisz
30 listopada 2016, 21:15
@Jawer: Poproszę 2 ozdobne zwykłe, jeden okrągły zwykły i 3 obronne elektryczne.
Odpisz
30 listopada 2016, 21:16
@Jawer: *kupuję obronny i daje lennydolary* {''}
Odpisz
30 listopada 2016, 21:24
@Jawer: a mogę zapłacić dychą ?
Odpisz
30 listopada 2016, 21:46
@Jawer: Jezu, ile hajsu xD
Odpisz
30 listopada 2016, 21:34
nie mam poszanowania dla świata
Odpisz
28 listopada 2016, 18:46
Strasznie głupi ten tekst (a w ogóle teksty na podryw mają jaki kolwiek sens). Ilość pieniędzy za którą nie kupisz nic znaczącego albo r*chanie dziewczyny z którą pragniesz związku. Typek na strasznie mało ją wycenia.
Odpisz
28 listopada 2016, 17:47
Nie lubię seksu...
Odpisz
28 listopada 2016, 17:49
@KapitanKokosel: a skąd możesz wiedzieć czy lubisz jak na pewno nie odbyłes jeszcze stosunku płciowego?
Odpisz
28 listopada 2016, 17:50
@JTKX2: nia
Odpisz
30 listopada 2016, 21:27
@JTKX2: *nie związane z tematem*
zawsze jak widzę twój nick to wydaje mi się że pisze "J3T" jak u pewnego 'wokalisty'.. wiem że cię to kał obchodzi. :)
Odpisz
30 listopada 2016, 21:59
Nie no obchodzi mnie wszystko co jest o mnie
Odpisz
12 maja 2017, 22:34
ok
Odpisz
13 maja 2017, 05:09
@TheHunterMikiPL: -.-
Odpisz
13 maja 2017, 13:49
Co?
Odpisz
2 listopada 2017, 05:39
@TheHunterMikiPL: >:)
Odpisz