Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Powodzenia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pilne
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2021, 09:16
They WHAT?!
Odpisz
23 stycznia 2017, 12:51
Ostateczny argument na istnienie UFO
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:57
Dlaczego ten koleś zastrzelił góry?
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:59
@WhySoSerious: To jest rysunek bunkra...
Odpisz
2 grudnia 2016, 09:06
@NixxoN: Wygląda jak góry.
Odpisz
1 grudnia 2016, 14:44
tyle że niemcy podobno mieli coś tyle że bardziej latający dzwon niż spodek
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:09
@bylejakbylegdzie: spodki takzwane "Haunebu" też mieli
Odpisz
28 listopada 2016, 15:50
UFO przyjęło się jako unindentified flying object (niezidentyfikowany obiekt latający) więc ten prosty obrazek mówi że zestrzelili ch*j wie co.
Odpisz
28 listopada 2016, 15:50
@panther500: To mogłoby być nawet Dodo.
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2016, 17:41
@panther500: Ten skrót znaczy, że obiekt jest niezidentyfikowany itd, prawda, ale obrazek latającego spodka to obrazek latającego spodka, a nie ch*j wie co.
P.S. Dodo nie były obiektami latającymi, więc to nie mogło być dodo.
Odpisz
28 listopada 2016, 20:09
@Maks2603: Zacznijmy od tego że jak już robili obrazki duo czołgów o samolotów to po co pisać ufo skoro można narysować....
Odpisz
28 listopada 2016, 20:11
@Maks2603: A z resztą latający spodek z kosmosu to też ch*j wie co.
Odpisz
28 listopada 2016, 22:13
@panther500: Dodo nie latają
Odpisz
28 listopada 2016, 22:43
Ku*wa zmieniasz temat to już zrozumiałem. Pterodaktyl, gołąb, mewa lepiej ?
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2016, 23:00
@panther500: Ale czołg to czołg a UFO w tym znaczeniu jakie podałeś narysować się nie da, narysowali pojazd z wyobrażeń ludzi o pojazdach pozaziemskich, ale to nie każdy niezidentyfikowany latający obiekt Nie ma takiego znaczka, symbolu czy innego piktogramu, bo takiego czegoś określić się nie da. Jest skrót.
W sumie to i tak nie ma znaczenia. Przecież Niemcy i tak to zestrzelili.
Odpisz
28 listopada 2016, 23:03
@panther500: Gołab najlepiej. W końcu Dodo należy do gołębiowatych
Odpisz
28 listopada 2016, 23:17
@Maks2603: No właśnie, zestrzelili, i napisali w przenośni że ch*j wie co to było
Odpisz
1 grudnia 2016, 09:37
@panther500: jestem idiota bo zamiast ufo zobaczyłem dinozarła XD
Odpisz
28 listopada 2016, 16:58
To Niemcy już tak daleko w rozwoju?
Odpisz
28 listopada 2016, 16:10
Czy to aby nie z tej strony? Albo żołnierz?
Odpisz
28 listopada 2016, 16:16
@Psychopata_: ty tak na serio?
Odpisz
28 listopada 2016, 15:56
Tam tam taaaaamm
Odpisz
28 listopada 2016, 15:40
Putin ;-;
Odpisz
28 listopada 2016, 15:43
Ło cie, rzeczywiście 0-0
Odpisz
28 listopada 2016, 15:45
o ch*j
Odpisz
28 listopada 2016, 15:49
też zauważyłem...
Odpisz
28 listopada 2016, 15:50
I co?
Odpisz
28 listopada 2016, 15:51
i jajco 1: 0
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2016, 15:52
Urzekła mnie twoja historia.
Odpisz
28 listopada 2016, 15:53
dzięki mam zamiar napisać książkę...
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2016, 15:47
Wunderwaffe.
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2016, 15:46
Roswell tylko mogłoby się uczyć
Odpisz