Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Phi!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ostry ten sędzia
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2017, 21:32
BEKA XXL XD KISNE XD
Odpisz
30 listopada 2016, 13:09
Skisłam
Odpisz
30 listopada 2016, 13:42
@Papayou: Już za niecałe 59,99$ możesz kupić u mnie iSłoik. Do tego możesz kupic iPokrywkę za 9,99$
Odpisz
30 listopada 2016, 14:50
@Kejdzej: i jeszcze gratisowe iNaklejki tylko 25.50$
Odpisz
2 grudnia 2016, 00:11
@Papayou: *podaje słoik*
Odpisz
1 grudnia 2016, 15:35
Było
Odpisz
30 listopada 2016, 15:58
Było w innej formie ... | ... eimrfo jenni w ołyB
Odpisz
30 listopada 2016, 17:32
@Czarny777: Z dziwnym panem wszystko jest lepsze
Odpisz
30 listopada 2016, 15:01
Logo.
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 09:54
@mante: Te "logo" (W sumie są to watermark a nie logo) jest celowo, gdyż obrazek nabiera na "śmieszności"
Przynajmniej taki mi się wydaje i słyszałem to od paru osób :v
Odpisz