Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PoczoxD

7 marca 2016, 18:30

firanke,czekolade,kotka,pralkę i yyyyyy..... mleko.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

17 lipca 2018, 09:35

@PoczoxD: kotka?!

Avatar ciastko100

23 stycznia 2013, 12:37

A nic też się liczy? :D.

Nie mam babci i dziadka :(.
Serio.

Avatar kacper31

23 stycznia 2013, 16:47

@ciastko100: ja też przykro

Avatar kajtek57

23 stycznia 2013, 17:06

@kacper31: Ja mam tylko jedną babcię :(

Avatar weray

28 lipca 2015, 19:56

@kajtek57: ja też ;_;

Avatar maderfaker123

28 października 2014, 05:21

kotka,toffifi,bombonierke,czekolade.Chyba te z milion razy=)

Avatar komandor13

7 lutego 2013, 20:35

ja bym dał małego kotka :-) mojej babci a nie totej

Avatar crepeer

26 stycznia 2013, 18:13

ja mam 2 babcie i 1 dziadka 1 nie żyje czyli deth

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2013, 17:15

Dyplom za 1 miejsce w konkursie "Najlepsza babcia świata"

Avatar natala19992

24 stycznia 2013, 17:02

ciastko100;ja też

Avatar ziom330

24 stycznia 2013, 08:15

kubek

Avatar kick100

23 stycznia 2013, 10:49

praliny

Avatar gratyns

22 stycznia 2013, 21:20

czekoladki i bombonierke a skoro babcia ma cukrzyce było wszystko dla mnie

Avatar ares24

23 stycznia 2013, 10:31

@gratyns: jak to się u mnie mówi o ty świnko ja nic nie kupiłem tata coś dostał i co zostało to dałem

Avatar kubanowak13579

22 stycznia 2013, 20:48

Bilet na koncert operowy męski

Avatar kj323

22 stycznia 2013, 19:46

bombonierkę

Avatar Oliwka_99

22 stycznia 2013, 18:44

Niezapomniane chwile z wnuczką. Powinien być też dzień prababci ;)

Avatar pozi98

22 stycznia 2013, 17:01

a moja babcie zadzwoniła po strarzaków gdy zrobiłem jej śniadanie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar klaudunia710

22 stycznia 2013, 18:18

@klaudunia710: nie no super właśnie loll bo śmieszne

Avatar pozi98

22 stycznia 2013, 18:19

@klaudunia710: to spoko

Avatar klaudunia710

22 stycznia 2013, 18:16

coś

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Deal życia

To by wystarczyło

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka