Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pilne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2016, 22:04
Właściwie to najwięcej palono na stosie w renesansie. W średniowieczu Kościół - rzecz jasna - krzywo patrzył na wszystkich zajmujących się "magią" - ale tacy ludzie byli i cieszyli się całkiem sporym szacunkiem wśród prostych ludzi.
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:19
@Mijak: mądrze prawi... polać mu..
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:23
@Mijak: Głównie ze względu na reformację w Kościele. Palenie na stosie było przejawem kontrreformacji.
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:38
@Avenhart: *polewa mu wódkę*
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:41
@Wladimir_Putin: *zabiera kielich i pije jednym haustem*
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:41
@Avenhart: EJ to nie dla Ciebie było !
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:46
@Wladimir_Putin: Dzięki... Złagodzi trochę ból po tamtym otwarciu...
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:46
@Wladimir_Putin: teraz już jest w moim żołądku ;-;
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:49
@Avenhart: *nalewa mu drugi*
Odpisz
1 grudnia 2016, 23:10
@Wladimir_Putin: <pije ponuro>
Odpisz
1 grudnia 2016, 23:13
@Mijak: wiesz co , masz!*podaje Ci całą butelkę*
Odpisz
1 grudnia 2016, 23:17
@Wladimir_Putin: <patrzy podejrzliwie> Czemu chcesz mnie upić, co?
Odpisz
1 grudnia 2016, 23:20
@Mijak: nie wiem *wypija całą butelkę wódki* bo Cię lubię stary....
Odpisz
1 grudnia 2016, 23:26
@Wladimir_Putin: <łyka trochę ze swojej butelki> Ech, dzięki... Ciężki dzień. Choć to pewnie nic wielkiego w porównaniu do problemów władcy jednego z najpotężniejszych krajów świata.
Odpisz
1 grudnia 2016, 23:28
@Mijak: *wypije kolejną butelkę i ledwie trzyma się na nogach* a...no dziś to było nawet nieźle!!! W Moskwie jest mój sobowtór A ja se odpoczywam!!!!
Odpisz
1 grudnia 2016, 23:36
@Wladimir_Putin: Musisz mieć spore zaufanie do swojego sobowtóra.
Odpisz
1 grudnia 2016, 23:38
@Mijak: no..mam
Odpisz
2 grudnia 2016, 11:39
@Mijak: chociaż kiedyś zrobił głupią rzecz
Odpisz
2 grudnia 2016, 07:12
Chyba heretykiem :>
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:55
02:04:42 odbjur
Odpisz
30 listopada 2016, 18:11
Niektórzy mogą nie rozumieć więc wytłumaczenie jęśli ktoś według nich był czarodziej to palili na stosie
Odpisz
30 listopada 2016, 18:47
@Catmen: Merlin ?
Odpisz
30 listopada 2016, 19:56
@Catmen: palili czarownice nie czarodziejów, to działa tak samo z ich prawami wtedy kobiety w ogóle nic nie mogły.
Odpisz
30 listopada 2016, 20:27
@DDGKeu: On był półdemonem, ale dobrym
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 22:19
@gabrysplodowski: Czarowników też od groma spalili. Choć prawda. Mniej. W każdym razie mniej się o nich mówi.
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:07
Na stos! Rzuciłem dziś! Mój życia los na stos, na stos!
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:49
A nie było czegoś z nabijaniem na pal i coś tam nim jakby robieniem..?
Czy może to były jakieś tortury, nie pamiętam, było w szkole średniej.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:33
Być ateistą a zarazem mieszkańcem Watykanu
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2016, 20:22
nie rozumiem,w bajkach średniowiecze to smoki,czarodzieje,rycerze itd
a w realu zero smoków,palenie na stosie ludzi którzy nie posiadają magicznych mocy,rycerze itd
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:07
@benben7: Czego tu nie rozumiesz? Że w bajkach było fajnie a w rzeczywistości do kitu? Takie życie.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:17
@Broski: co racja to racja...
Odpisz
30 listopada 2016, 18:10
Że palenie na stosie
Odpisz