Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2016, 21:48
Nigdy nie zaznałem solidarności wobec mnie. Mimo ze ja ZAWSZE jestem bezstronny w wszelkich sporach kolegów i zawsze jestem solidarny. Raz bylo tak ze nauczycielka opieprzała kolegale z lawki za gadanie to costam powiedzialem ze on akirat teraz nie gadał/ pytal tylko czy mam pozyczyć długopis (tak naprawde to gadał) no i facetka uwierzy i dzieki temu nie dostał jakiejstam kary. Dwie lekcje potem ja naorawde nie gadalem tylko jakas dziewczyna i chlopakbobok mnie i facetka zaczela mnie opieprzac. Nikt sie za mna nie wstawił i dostalem minusowe punkty z zachowania i 0/2 bo mnie jeszcze odpytala z czegos czego nigdy nie bylo na lekcjach bo skoro gadam to wszystko umiem.
A potem ktos sie pyta dlaczego ja sie nie koleguje z tym czy tamtym. Ze "nikt mnie nie lubi" a ja odpowiadam prosto (ale do gimbusów to nie dociera bo zyja w swoim nieświadomym świecie) ,,Z idiotami sie nie zadaje a na kolezeństwie z debilem mi nie zależy. Licza sie dla mnie tylko wartosciowi ludzie" albo jak mi sie nie chce to ,,Nie musza mnie wszyscy lubiec w koncu nie kazdy ma dobry gust"
Dobczego daze w tym monologu?
chce wiedziec jedno: co o tym sadzicie obtakim zachowaniu? postawcie sie w takiej sytuacji ktora opisalem. Wasz niby kolega taki dobry ziomek i w ogóle a jak przychodzi co do czego to ma cie w dupie. Nie rozumiem jak dziala to spooeczenstwo. Badz ch*jem to bedziesz zajebisty?
Odpisz
2 grudnia 2016, 17:13
@Sebzer: jeszcze nie widziałem tak inteligentnego komentarza na jeja
Odpisz
10 grudnia 2016, 10:04
@Sebzer: morał: miej wszystkich w dupoe a spokojny będziesz
Odpisz
10 grudnia 2016, 10:25
@Sebzer: Mój morał to, "Jeśli chcesz być dobry dla innych, to musisz mieć mocną dupę" albo "... dupę ze stali" ;P
Odpisz
10 grudnia 2016, 10:25
@Sebzer: To jesteś bezstronny czy solidarny?
Odpisz
10 grudnia 2016, 11:13
@Corrupted_Core: to i to
Odpisz
10 grudnia 2016, 11:51
@Sebzer: A moja odpowiedź to, niech to po tobie spływa jak woda po kamieniu, żałuje, że się tym przejmowałem. Nigdy w życiu nie upomniały mi się pojedyncze oceny z przedmiotów/minusowe punkty czy też kilku frajerów ze szkoły. Nic.
Zero zostaje zerem.
Odpisz
10 grudnia 2016, 12:02
@Sebzer: ja mam podobnie
Odpisz
10 grudnia 2016, 13:18
@Sebzer: Jesteś po prostu uczciwy. Ludzie wiedzą, że mogą na ciebie liczyć... Ale nie zawsze, a tylko wtedy, gdy faktycznie są niewinni lub mają rację. Wielu ludzi wymaga od swoich przyjaciół, by kłamali na ich korzyść. Moim zdaniem też nie warto się z takimi zadawać.
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:14
@Mijak: No przeciez mowie ze klamalem ze nie gadał
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:33
@Sebzer: Podoba mi się jak chyba pierwszy raz nikt nie zwrócił uwagi na błędy, jakie ktoś popełnił przy pisaniu komentarza, a tylko na jego treść.
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:35
@Sebzer: A, mój błąd, nie doczytałem. W takim razie nie nazywałbym tego bezstronnością :P
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:56
@Sebzer: takie długie ale wiem że deprecha po pierwszych 5 słowach ...(btw człowiek wedle innstynktu samozachowawczego zawsze pamięta najgorsze) no dobra czytamy dalej
Odpisz
10 grudnia 2016, 15:02
@kokosek112: 2 rzeczy : 1grube palce 2jak można być bezstronnym i soladarnym mindfuck
Odpisz
10 grudnia 2016, 16:13
@Mijak: jestwm bezstronny w konfliktach np kolegi z kolega albo cos takiego a solidarny z kazdym dobrym znajomym przeciwko komus innemu kto mnie nie obchodzi
Odpisz
10 grudnia 2016, 16:14
@ares24: tez mi sie to podoba
Odpisz
10 grudnia 2016, 16:15
@kokosek112: pewnie nie wiesz bo jestes wlasnie taki jak oni wszyscy
Odpisz
10 grudnia 2016, 19:07
@Sebzer: to agresive bro mogłeś to dokładniej opisać
Odpisz
10 grudnia 2016, 22:40
@kokosek112: wszyscy zrozumieli z tg co widze.
Odpisz
15 sierpnia 2021, 10:32
@iger3: *odkop*
Jak się ma miękkie serce to trzeba mieć w ch*j twardą dupe
Odpisz
28 kwietnia 2019, 23:27
Xd
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:59
ale to tak właściwue prawda...
(wiem ,że wywołam gówn burze)
Odpisz
24 sierpnia 2017, 04:01
@kokosek112: coś nie pykło
Odpisz
24 sierpnia 2017, 17:39
@MiarkowyBanan: no rzeczywiście...
Odpisz
4 marca 2018, 15:24
@kokosek112: ale nigdy nie jest za późno!
Odpisz
21 marca 2018, 22:48
@Grzechoooo: dalej czekam...
Odpisz
27 lutego 2019, 20:31
@kokosek112: *wywołuje gówno burzę po 3 latach*
Odpisz
30 listopada 2016, 20:54
Przypomniał mi się obrazek:
,,Mąż mówił, że nie nocował u Aśki, tylko u kolegi.
Zadzwoniłam do dziesięciu i ośmiu powiedziało, że był, a dwóch deklarowało, że jeszcze śpi w pokoju obok".
Piękna, męska solidarność.
Odpisz
30 listopada 2016, 20:56
@sylwon1234: mniej więcej
Odpisz
30 listopada 2016, 20:52
Dobry ziomek informatyk, swojej nie ma to pomoże innym.
Odpisz
30 listopada 2016, 20:36
powinien jeszcze jej kazac wyczyscic przegladarke bo jak ogarnie antivirusa to zobaczy ze nie zmienilo
Odpisz
30 listopada 2016, 20:21
dobry ziomek
Odpisz
30 listopada 2016, 20:08
Męska solidarność. Piękne...
Odpisz