Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar arki316

10 grudnia 2016, 10:50

Zawsze nam się wydaje, że wrócimy, żyjemy w takim dziwnym przeświadczeniu. Wszyscy. Pies myśli wbrew pozorom najbardziej realnie. Każdy z nas zazna albo już zaznał sytuacji kiedy jego świat runął bo ktoś nie wrócił a przecież to była rutynowa droga z pracy/szkoły/wakacji albo jeden telefon i dowiadujesz się, że ukochana babcia u której byłeś wczoraj na niedzielnym obiedzie dziś miała wylew i koniec z niedzielnymi wizytami. Nie jestem jakoś specjalnie stara (aczkolwiek w porównaniu z innymi użytkownikami jestem) i powiem wam - doceniajcie chwile, szczególnie te rutynowe, bo tych wam będzie najbardziej brakować kiedy ukochana osoba odejdzie. Czasem ma się dość pewnych rzeczy - ale kiedy ukochana osoba odchodzi wypominamy sobie każdą chwilę którą mogliśmy z nią spędzić ale się wymigaliśmy bo coś akurat wydawało nam się ciekawsze/ważniejsze.

Avatar Lapis_lazuli

10 grudnia 2016, 11:39

@arki316: Moi dziadkowie nawet 60 lat nie mają a już planują co się z mieszkaniem stanie kiedy umrą ;_; Mam o co się martwić ?

Avatar arki316

10 grudnia 2016, 14:19

@Lapis_lazuli: Nie, starsi ludzie tak już mają. Przychodzi taki wiek gdy wydaje nam się, że śmierć czeka za rogiem i wtedy mówimy takie przykre rzeczy nie bacząc na to, że słuchają tego nasi bliscy którzy oddali by te nasze mieszkania, samochody, biżuterię (którą planujemy im zostawić) za choćby jeszcze jedną kłótnię z nami albo spacer. Czasem warto im powiedzieć prawdę "proszę nie mów o takich rzeczach bo cię kocham i nie chcę słuchać o życiu bez ciebie".

Avatar Lapis_lazuli

10 grudnia 2016, 17:08

@arki316: Czasem nie wiadomo co jest straszniejsze, życie czy śmierć.

Avatar arki316

11 grudnia 2016, 08:15

@Lapis_lazuli: Tak to prawda, ale sądzę, że najstraszniejszy jest ten długi moment przed śmiercią kiedy bardzo jej pragniesz ale niestety musisz poczekać. Dotyka tych ludzi którzy w skutek różnych chorób stają się tak niesprawni i zdani na łaskę innych, że nawet podstawowe czynności są dla nich nieosiągalne. A najgorsze, że cierpią przez to także ich bliscy. To niewyobrażalny ból widzieć ukochaną osobę w takim stanie. Chyba żaden ból fizyczny nie jest w stanie dorównać temu co się czuje w środku.

Avatar EveryBodyDoTheFlopGuy

10 grudnia 2016, 14:19

Czy tylko mi sie przypomniał Hachiko? ;-;

Avatar KrolZiemniokow

7 grudnia 2016, 19:24

kiedyś ku*wa nie wrócisz zobaczysz

Avatar CrazyMe

6 grudnia 2016, 21:40

Dlaczego to mi się wydaje smutne? ;-;

Avatar Airot
(Wiktoria)

6 grudnia 2016, 17:38

Ale kiedyś możesz nie wrócić

Avatar benben7
(Piotr)

6 grudnia 2016, 17:20

jaki słodki piesek! :3

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena