Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Młodzi gniewni
Przerwa na herbatkę
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 listopada 2016, 20:48
ja cie wezme*zabiera kostur* teraz jestes mój
Odpisz
30 listopada 2016, 21:06
@siemak: *Rozsiada się na dachu ze snajperką* Muszę mieć ten kostur!
Odpisz
30 listopada 2016, 21:10
@ciamciol: *zabiera kostur i ucieka samolotem
teraz jest mój
Odpisz
30 listopada 2016, 21:12
@adix04: To tylko podróbka...
Odpisz
30 listopada 2016, 21:15
@lorax12: i tak powiem że to oryginał i sprzedam za miliony
Odpisz
30 listopada 2016, 21:16
@adix04: *Rozsiada się wygodnie w moim "Mechu do rozpi***alania samolotów"* No to zabawa :> Kostur zaraz będzie mój, a ciebie spotka gnój.
Odpisz
30 listopada 2016, 21:16
@adix04: W sumie racja
Odpisz
30 listopada 2016, 21:21
@ciamciol: mój samolot jest zrobiony z nokii3310 więc powodzenia
Odpisz
30 listopada 2016, 21:23
@adix04: *Wsiada do "Mecha do niszczenia Nokii 3310"* Hihi... :>
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2016, 21:26
@ciamciol: wkłada sonica do napędu i ucieka
Odpisz
30 listopada 2016, 21:28
@adix04: *Dzwoni* Halo? Chewie? Weź no kopsnij tu Sokoła Milenium.
*wsiada* No to jedziemy! *włącza turbonapęd i cię dogania*
Odpisz
30 listopada 2016, 21:29
@adix04: Od razu mówię że być może się wtrącę. Ale kontynuujcie.
Odpisz
30 listopada 2016, 21:32
@RumekFuria:
Co tu się w pi**e palec wyprawia? ~jakiś koleś z wiedźmina
Odpisz
30 listopada 2016, 21:33
@ciamciol: karakany do boju
Odpisz
30 listopada 2016, 21:34
@polak922: to jest wojna
Odpisz
30 listopada 2016, 21:34
@adix04: *siedzi i drapie sie za uchem*a było tak fajnie
Odpisz
30 listopada 2016, 21:42
@siemak: Chcesz kopie tego kostura?
Odpisz
30 listopada 2016, 21:43
@adix04: Pie**ole nie robie *strzela sobie z RPG pod nogi aby 3 sekundy potem obudzić się w szpitalu*
Odpisz
30 listopada 2016, 21:44
@RumekFuria: daj gryzaka daj
Odpisz
30 listopada 2016, 21:44
@RumekFuria: zaraz ja mam jego kopie.....
Odpisz
30 listopada 2016, 21:47
@siemak: *bierze Tool guna Przerobionego na snajperkę* masz, skopiuj sobie. *podaje go siemakowi*
Odpisz
30 listopada 2016, 21:48
@polak922: hej teraz sie skapłem ze ukradłeś mi obrazek na avka
Odpisz
30 listopada 2016, 21:49
@RumekFuria: i wszyscy zadowoleni oprócz ciamciola mu nie damy
Odpisz
30 listopada 2016, 21:51
@RumekFuria: *robi miliard kosturów * tyle gryzaków
Odpisz
30 listopada 2016, 21:52
@siemak: będziemy potężni i bogaci :D
Odpisz
30 listopada 2016, 21:53
@adix04: i szczęśliwi *gryzie kostur* smakuje magią
Odpisz
30 listopada 2016, 22:00
@siemak: Muahahahhahahah >:)
Odpisz
30 listopada 2016, 22:02
@polak922: >:3
Odpisz
30 listopada 2016, 22:02
@RumekFuria: Pure evil ريال >:)
Odpisz
30 listopada 2016, 22:03
@polak922: i to była dalsza historia tego kostura
Odpisz
30 listopada 2016, 22:09
@siemak: *Dzwoni* Batman słuchaj jest sprawa... skołuj chłopaków i jedziemy odebrać kostur.
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2016, 22:11
@adix04: *nagle piekło się otworzyło* *gdzieś z głebin*: Przynieś mi ten kostur a wtedy ja dam ci *urywa się*.
Odpisz
30 listopada 2016, 22:11
@adix04: reszta historii w płatnym DLC
Odpisz
30 listopada 2016, 22:11
@ciamciol: stary nie kłóć sie bierz kostur i baw sie z nami
Odpisz
30 listopada 2016, 22:14
@adix04: Dobra ch*j, odwołuje Batmana. Chłopaki!? Znajdzie się miejsce dla mnie?
Odpisz
30 listopada 2016, 22:16
@ciamciol: jasne chodź będziesz w dlc
Odpisz
30 listopada 2016, 22:16
@ciamciol: *nagle z dziury do piekła wyłania się to*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:16
@adix04: Jeeej! Ale z ceną nie schodzimy niżej niż 939€.
Odpisz
30 listopada 2016, 22:17
@RumekFuria: *siemak z furry staje się toriel*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:19
@siemak: CZYCZKI!
Odpisz
30 listopada 2016, 22:20
@RumekFuria: o nie szybko drużyno kostura używać swoich mocy musimy to pokonać!
Odpisz
30 listopada 2016, 22:20
@siemak: *D.va respi mecha, zabiera część kosturów, nerf dis, zwiewa z kosturami do piekła*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:22
@RumekFuria: *siemak spowodu wybuchu zmienia się w sansa*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:23
@RumekFuria: Ja: Nope
*tworzę awaryjny portal do H*jwiegdzielandi pod moimi stopami* AAAAAA *plack* *wylądowałem plackiem na ziemi tuż koło norki Suchotnika*
Suchotnik : Wut
Odpisz
30 listopada 2016, 22:24
@RumekFuria: gonić ją *wsiada do mecha ciamciola
Odpisz
30 listopada 2016, 22:25
@adix04: D.va: *paczy na mecha i myśli: Kcem*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:25
@siemak: *siedzi i obserwuje sytuacje popijając ketchup*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:27
@adix04:
Odpisz
30 listopada 2016, 22:27
@RumekFuria: nie możesz mi go zabrać aktywuje moc kosturów i strzela nyancatami
Odpisz
30 listopada 2016, 22:31
@adix04: *gremlin mode on*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:32
@adix04: *biegnie*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:33
@RumekFuria: * przejeżdza kościobusem*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:34
@RumekFuria: o nie *wystawia do walki macki*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:36
@adix04: przybij kość-macke
Odpisz
30 listopada 2016, 22:36
@siemak: ... Ale się przebija
Odpisz
30 listopada 2016, 22:38
@RumekFuria: spłon w piekle *teleportuje sie *
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2016, 22:41
@siemak: *dobiega do adixa04*
(zastąp tu łucznika adixem04)
*skacze*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:41
@siemak: użyj tego *daje ci 7 dusz
Odpisz
30 listopada 2016, 22:41
@siemak: hmmm nie wiem czy wspierać dive czy was
Odpisz
30 listopada 2016, 22:41
@RumekFuria: Zapomniałem obrazka
Odpisz
30 listopada 2016, 22:41
@siemak: *W ostatniej chwili łapie się teleportu i goni Siemaka*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:42
@adix04: *bierze*czuje siłe czuje moc czuje senność*śpi*
Odpisz
30 listopada 2016, 22:44
@adix04: *slap*
D. Va wins
(znowu zastąp łucznika adixem04)
Odpisz
30 listopada 2016, 22:45
@siemak: serio dawaj oddawaj *bierze dusze i sam je wchłania teraz spróbuj mnie powstrzymać
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2016, 22:45
@RumekFuria: *D. Va bierze mecha ciamciola, więcej kosturów i skacze z tym z powrotem do piekła*
Teh end lol
Odpisz
30 listopada 2016, 22:46
@adix04: muahahahahahahaahahahahha
Odpisz
30 listopada 2016, 22:47
@siemak: Gdzie czyczki?
Odpisz
30 listopada 2016, 22:47
@adix04: * bierze środek na chwasty* giń
Odpisz
30 listopada 2016, 22:48
@siemak: nie moja jedyna słabość aaaaaaaaaaaa *dusze opuszczają moje ciało
Odpisz
30 listopada 2016, 22:50
@adix04: *zgarnia dusze *to moja finalna forma
Odpisz
30 listopada 2016, 22:52
@siemak: uczniu w imię większego dobra pokonaj d've obiecaj mi że to zrobisz OBIECAJ *dramatyczna śmierć głównego bohatera
Odpisz
30 listopada 2016, 22:53
@adix04: wpierw dopije kawe
Odpisz
30 listopada 2016, 22:55
@siemak: dobrze kawa jest ważna
Odpisz
30 listopada 2016, 22:55
@siemak: Jebe to idę leczyć bastiona
Odpisz
30 listopada 2016, 22:57
@siemak: ok skoro już nie żyję to
Odpisz
30 listopada 2016, 22:58
@adix04: *dopija kawe**podrzuca D.V. w góre* wyciąga z ogona włócznie**robi młynek włócznią na mordzie DVy*DVa pada martwa* get dunked on
Odpisz
30 listopada 2016, 23:00
@siemak: serio taki problem?
Odpisz
30 listopada 2016, 23:14
@siemak: *wbija I ożywia divę* Heroes never die
Odpisz
30 listopada 2016, 23:17
@polak922: ale ożywiasz też mnie wracam do gry
*wzywa mega szatana
Odpisz
30 listopada 2016, 23:20
@adix04: spoko *opi***ala Allachu Agbar na całą planete* w przestrzeni kosmicznej - ale to było dobre
Odpisz
30 listopada 2016, 23:24
@adix04: Ciebie nie ozywilem bo jesteś w innym teamie }:)
Odpisz
1 grudnia 2016, 07:40
@siemak: *wychodzi z H*jwiegdzielandi po dłuższej nieobecności* No wita... *zauważa co ty się odje**ło* -_-
*bierze 2 szmaragdy chaosu*
Chaos... CONTROL!
*czas się dla mnie zatrzymuje, po czym używając mocy chaosu manipuluje całym światem i przywraca Ziemie i was do normy*
Eh.
Odpisz
1 grudnia 2016, 09:42
@RumekFuria: i yak mam cos lepszego niz kostur
Odpisz
1 grudnia 2016, 10:38
@Miguelp: Masz pora?
Odpisz
1 grudnia 2016, 10:42
@Miguelp: przystanek?
Odpisz
1 grudnia 2016, 10:58
@siemak: lepiej
rysunek przystanku
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:11
@Miguelp: *Znalazł autentyczny kostur i ucieka z nim*
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:31
@CichociemnyJ: O nie
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:37
@CichociemnyJ: *z pomocą Azazela odbiera kostur i wraca do hadesu*
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:21
@MrFrytekPL: O nie
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:47
@MrFrytekPL: *A w hadesie spotykasz D.Ve z Mechem Ciamciola i kilkoma kopiami kostura cała w okruchach Doritos i z kilkoma plamami po Moitai... Meanhc... Mtd... Z tym napojem zielonym no*
*D.Va chyba śpi
*Ale nigdy nic nie wiadomo
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:45
@RumekFuria: Hahahaha to była podróbka kostura. *Oryginalny kostur wyjął i złamał*
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:51
@CichociemnyJ: *ping* *lekko cofam czas i strzelam komendą "kopiuj" w kostur oryginał i używając Toll Guna po czym zapisuje kostur na później* jak coś kopia z tego jest tak samo prawdziwa jak oryginał. *chowam Toll guna*
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:52
@RumekFuria: *Cofa czas 100 lat wstecz i niszczy kostur*
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:56
@CichociemnyJ: *zanim to zrobiłeś siedziałem w H*jwiegdzielandi gdzie czas tak nie działa* *wychodzę w teraźniejszości* Sup bro *tworzę kostur i stawiam go na swoje miejsce*
Twoja reakcja jak widzisz kostur tam gdzie był mimo tego że go zniszczyłeś:
Odpisz
14 grudnia 2016, 23:05
@RumekFuria: *Podbiega i niszczy kostur*
Odpisz
14 grudnia 2016, 23:27
@CichociemnyJ: *stawiam kolejny*
Nope
Odpisz
15 grudnia 2016, 11:06
@RumekFuria: *Przenoszę się poza czas i niszczę kostur w ten sposób, by rozpadł się on w każdym punkcie na linii czasu i już więcej one nie mogą zostać odtworzone.. Głównie dlatego, że gdy zostałby odtworzony od razu uległby autodestrukcjii*
Odpisz
15 grudnia 2016, 14:33
@Zeromus: *tym czasem umieszczam inny kostur u mnie gdzie czas tak nie działa i tam sobie siedzi*
Odpisz
15 grudnia 2016, 21:02
@RumekFuria: komenda "kopiuj" hmm *niszczę twoją pamięć ram, kradnę GHz i zsyłam w ch*j DDoS-ów, sam kostur już nie istnieje*(Input) /print: "The End"; /summon 196Kg Uranium in Area 51 (cord 37.2350 -115.8111) /detonate {37.2350 -115.8111} (output) LOGS: Earth not found (auto command) /echo Sayōnara
Odpisz
15 grudnia 2016, 21:14
@MrFrytekPL: Suddenly
Jeb bluescreen.
You really are a IDIOT.
*dalej siedzę w tym miejscu*
Gdzie nawet mnie i mojego Toll guna nie tykłeś*
Odpisz
15 grudnia 2016, 21:41
@RumekFuria: toll gun? Broń oplaty?
Odpisz
15 grudnia 2016, 21:45
@polak922: Ten Toll Gun.
Z Garry's Moda
Odpisz
15 grudnia 2016, 22:42
@RumekFuria: *Niszczy świat gościa z toll gunem*
Odpisz
15 grudnia 2016, 22:52
@CichociemnyJ: *ale nic się nie dzieje*
Mam nad tym wymiarem władzę absolutną. Nic bez mojej zgody tu się nie stanie. Ale tylko tutaj. Jakiekolwiek działania z zewnątrz albo wewnątrz niczego tu nie zmienią.
Odpisz
15 grudnia 2016, 23:08
@RumekFuria: mogę zjeść kolacje?
Odpisz
15 grudnia 2016, 23:20
@polak922: Ale ciebie tu nie ma. Gdybyś tu był to wtedy bym decydował.
Odpisz
15 grudnia 2016, 23:29
@RumekFuria: w sensie nadal egzystuje gdzieś gdzie indziej czy jestem tylko duszą?
Odpisz
15 grudnia 2016, 23:45
@polak922: *facepalm* miałem na myśli to że nie jesteś tutaj w H*jwiegdzielandi. Bo jesteś gdzieś indziej, tak? Co prawda w celach rekreacyjnych wpuszczam tu wszystkich.
Odpisz
15 grudnia 2016, 23:50
@RumekFuria: czyli mogę zjeść kolacje?
Odpisz
16 grudnia 2016, 10:49
@RumekFuria: Nadzoruję wszystkie połączenia między światami i potwierdzam
Odpisz
16 grudnia 2016, 13:27
@RumekFuria: *Wchodzi do h*jwiegdzielandi*
-Cześć
Odpisz
16 grudnia 2016, 14:58
@CichociemnyJ: Sup m8
(jak coś jest ona naprawde na Jeji stworzona. U mnie na opisie profilu jest link)
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:59
@RumekFuria: *odcina glowy mieczem Michala Archaniola wyrasto sb skrzydla i ucieka z pomaranczami*
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:34
@RumekFuria: WTF? Ten obrazek jakoś zaktualizowali nie byłe elementu z tym, że lorax wyrwał kostur.
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:46
@CichociemnyJ: Wait...
Połączyli dwa obrazku w jeden.
ok...
Odpisz
22 stycznia 2017, 17:38
@adix04: mogę sięnprzyłączyć chłopaki?
Odpisz
22 stycznia 2017, 20:36
@charizard: Nie
Odpisz
23 stycznia 2017, 18:05
@CichociemnyJ: Ty nędzna istoto!!! nie masz prawa głosu w tym świecie!!!
Odpisz
5 lutego 2017, 20:36
@siemak:
Odpisz
5 lutego 2017, 20:37
@wampirra107: shit post który wywołuje. taka zdolność specjalna
Odpisz
5 lutego 2017, 20:38
@siemak: a mogę się dołączyć ? ^_^
Odpisz
5 lutego 2017, 20:41
@wampirra107: to już martwy shit post więc może pod innym obrazkiem
Odpisz
5 lutego 2017, 20:43
@siemak: pod którym?
bo mega mi się nudzi :/
Odpisz
5 lutego 2017, 20:45
@wampirra107: "powiedz to na głos"
Odpisz
5 lutego 2017, 20:53
@siemak: nie moge znaleźć :/
Odpisz
5 lutego 2017, 20:56
@wampirra107: "przeczytaj na głos a zrozumiesz" mówią o masturbacji
Odpisz
6 lutego 2017, 22:11
@siemak: "to już martwy shit post(...)" Niektóre rzeczy nigdy nie umierają, ale nie każdy (jak widać) potrafi to zrozumieć..
Odpisz
17 lutego 2017, 07:58
@MrFrytekPL: Kek
Odpisz
15 maja 2021, 23:32
@siemak: .
Odpisz
17 maja 2021, 21:35
@XaVery: "but nobody came"
Taki los odkopów..
Odpisz
1 sierpnia 2018, 08:28
Mogę go potrzymać?
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:35
on wygląda jak purple guy w spring trapie O.o
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:44
Bożydar, czy to ty?!
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:06
Bożydar przeklęty
W kostur zaklęty
Odpisz
15 grudnia 2016, 07:54
@lorax12:
Odpisz
1 grudnia 2016, 07:19
O jaką grę chodzi? Jakieś Elser Scrolls? Jedyne jakie mam to TES:O Tamriel Unlimited :v
Odpisz
1 grudnia 2016, 13:40
Nie chodzi o żadną grę
To komiks Bastet ze mną w roli głównej
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:47
@lorax12: Czekaj... Sama to rysowała!?
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:05
@Fina258: Nie wiem, ale ona na pewno wymyśliła
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:06
@Fina258: A jaki problem? Wystarczy umieć rysować. Albo być dziewczyną.
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:09
@lorax12: Już nieważne bo zobaczyłem jej komentarz na dole
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:11
@kandashiipanda: Jaki problem? "Umieć rysować" i dla ok. Połowy świata " być dziewczyną"
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:11
@Fina258: ok
Odpisz
30 listopada 2016, 20:49
Głupi Kostur >:c
Odpisz
30 listopada 2016, 20:52
@lorax12: Przeklęty przez duszę kobiety
Odpisz
30 listopada 2016, 20:52
@lorax12: Dzięki, że mnie oszczędziłeś.
Odpisz
30 listopada 2016, 20:53
Cóż.
I tak się po niego wróciłem....
Odpisz
30 listopada 2016, 20:53
@smokeu: Spoko ._.
Odpisz
30 listopada 2016, 21:46
@lorax12: W podzięce masz tego bazgroła.
Odpisz
1 grudnia 2016, 06:57
@smokeu: jej :D
Odpisz
30 listopada 2016, 20:48
Dovah?
Odpisz
30 listopada 2016, 22:14
@Paarthurnax: Może
Odpisz
30 listopada 2016, 21:02
Autorskie?
Jak tak, to szacunek.
Odpisz
30 listopada 2016, 21:30
@Airot: Tylko pomysł autorski.
Odpisz
30 listopada 2016, 21:32
@Bastet_Deity: Ale i tak świetne
Odpisz