Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Phi!
Nigdy na to nie wpadną
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2016, 13:30
Ten uczuć kiedy w piątek miałeś na 7 h informatykę czyli naj luzacką lekcję ever ale została zamieniona z matmą i masz na 2 h infę i myślisz że już koniec ale nie... a na 7 masz na matmie sprawdzian :_:
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:27
7 godzina? Pfff wstańcie se o 4.50 by iść na 5.30 do roboty, albo o 3 w nocy
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:45
@DrDamian_: Ja o tej wstaje żeby zdążyć na lekcje na 7 także ;-;
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:56
@albert7168: Ja dzisiaj wstałem o 3 bo nie umiałem spać, do roboty miałem na 6 a skończyłem o 16.30 także ten
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2016, 20:12
@DrDamian_: Ze szkoły codziennie wracam 18-19 ;/ Oprócz piątku kiedy mam na 7:10.
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:14
@albert7168: Ja w tym tygodniu to miałem przesrane, a wczoraj to myślałem, że będę 12 robił
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:35
@DrDamian_: Cóż za robota ?
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:57
@albert7168: Tragiczna. Najbardziej popierdzielony zawód-piekarz
Odpisz
2 grudnia 2016, 23:11
@DrDamian_: Praca którą naprawde mocno doceniam i szanuje ;)
Odpisz
3 grudnia 2016, 06:15
@albert7168: Za to ja jej nienawidzę tym bardziej, że nie robię na produkcji
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:31
@DrDamian_: Dobrze gadasz.
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:53
@DrDamian_: to sie czlowieku narobisz. Ja pracuje w sklepie monopolowym i tam kuzwa pelno pijaczkow ale tez sie narobie.
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:02
Kto ma na 7:00??? Ja mam na 9:10....
Odpisz
3 grudnia 2016, 14:06
@urkiso123: Ja mam na 7:30 także ten...
Odpisz
3 grudnia 2016, 17:42
@urkiso123: To tak się da? ;-;
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:11
Tak. Ja mam w poniedziałek na 7.10 :p
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:13
@Filo15: Chodzi o to, że na 9.10.
Odpisz
4 grudnia 2016, 07:38
@urkiso123: 7:40 i tak 20 minut do szkoły z buta idę
Odpisz
5 grudnia 2016, 07:43
Tak u mnie w szkole tak jest.... w podstawówce i gimbazie zawsze na tq samą....
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2016, 13:31
Wow szok. Co to za uczucie jak wstajesz 4.30 zeby isc do pracy na 6 rano. A wychodzisz z domu 5.30. I prace zaczynam o 6 a koncze o 16 i pozniej 2 zmiana od 16 do 2 w nocy. Takze ten...
Odpisz
4 grudnia 2016, 14:13
@Yumi111: Okropne ale muszę wstawać o 4.40 bo mam daleko do roboty
Odpisz
4 grudnia 2016, 14:13
@Yumi111: 5.10 już wychodzę
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:39
No fajnie ja mam wszystkie lekcje na siódmą
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:15
Wszystkie? W sensie że pierwszą, drugą, trzecią itd.? ;-;
Odpisz
3 grudnia 2016, 15:12
tak
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:46
4 dni w tygodniu na 11, tylko w piątki na 7:10
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:48
@albert7168: Do jakiej szkoły chodzisz? W sensie gimnazjum, liceum?
Odpisz
2 grudnia 2016, 23:09
Technikum, dokłdniej profil informatyczny.
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:43
SMS polecam,5.30 - 18.30 😂
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:49
Tak patrzę i szkoły dl których chodziłem to inwalidy ;-;
W gimbie na 8:10 w liceum w większości na 9 ;-;
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:27
U mnie w szkole najwcześniejsze lekcje są na 8
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:48
3 razy na siódmą
1 raz na jedenastą
1 raz na dziewiątą
dolicz do tego 2 godziny na dojazd i ogarnięcie się przed wyjściem
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:08
Mam tak codziennie od 3 lat.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:50
a w dodatku to jest matematyka ;_;
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:02
@JapanBall: Pozdrawiam: DeMajkel, który jutro ma na 7:30, na pierwszej lekcji kartkówka z matmy.
Odpisz
2 grudnia 2016, 05:56
@DeMajkel: ja dziś mam na 7:00, w dodatku mam angielski i karkówkę ;-;
Odpisz
2 grudnia 2016, 08:12
@JapanBall: Ja bym się cieszył.
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:04
@JapanBall: z karkówki bym się cieszył.
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:04
@JapanBall: Albo hista... (dziś miałam test ) T^T
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:25
Jak ja nie lubie tych psów.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:37
@qaz123: ten jest akurat nie zbyt urodziwy
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:39
Nie lubie takich jak ten, i takich z płaskimi pyskami. Koty tak samo.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:51
@qaz123: ja lubię te
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:55
Jak zajonc.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:57
Odpisz
2 grudnia 2016, 06:57
Wygląda jakby go pszczoła użądliła ;-;
Odpisz
2 grudnia 2016, 14:18
@qaz123: jest ładny
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 21:25
Chciałbym mieć codziennie na 7. Nie kończyłbym wtedy o 16:30 (Idźta sobie codziennie w kompletną noc koło cmentarza)
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:26
ja mam we wtorki lekcje od 7:25 do 16:15, ale zanim wrócę to jest około 17
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 21:26
Idź sobie w kompletną noc 2 kilometry przez las
#nobody
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:27
Też mam ponad 2 km do domu :v. Ale nie przez las, tu wygrywasz.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:28
Team Bieszczady win.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:29
Jak dostaniesz kosę pod żebra to zobaczymy kto wygra :D
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 21:30
Już prędzej jakiś żubr albo wilk :v
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:42
Ja ci grożę a ty mi o wilkach pieprzysz ;-;
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:46
A do jakiej miejscowości chodzisz do szkoły?
Odpisz
2 grudnia 2016, 07:34
@wiking101: Ustrzyki Dolne
Stalkerzy mile widziani :v
Odpisz
2 grudnia 2016, 07:00
Ech, przygotowanie do kuratoryjnego. Na godzinie - 1.
Szach mat.
Odpisz