Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

17 grudnia 2016, 13:30

Ten uczuć kiedy w piątek miałeś na 7 h informatykę czyli naj luzacką lekcję ever ale została zamieniona z matmą i masz na 2 h infę i myślisz że już koniec ale nie... a na 7 masz na matmie sprawdzian :_:

Avatar DrDamian_

2 grudnia 2016, 19:27

7 godzina? Pfff wstańcie se o 4.50 by iść na 5.30 do roboty, albo o 3 w nocy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Yumi111

4 grudnia 2016, 13:31

@DrDamian_: Dobrze gadasz.

Avatar Yumi111

12 grudnia 2016, 17:53

@DrDamian_: to sie czlowieku narobisz. Ja pracuje w sklepie monopolowym i tam kuzwa pelno pijaczkow ale tez sie narobie.

Avatar urkiso123

2 grudnia 2016, 20:02

Kto ma na 7:00??? Ja mam na 9:10....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar sebaster

4 grudnia 2016, 07:38

@urkiso123: 7:40 i tak 20 minut do szkoły z buta idę

Avatar urkiso123

5 grudnia 2016, 07:43

Tak u mnie w szkole tak jest.... w podstawówce i gimbazie zawsze na tq samą....

Avatar Yumi111

Edytowano - 4 grudnia 2016, 13:31

Wow szok. Co to za uczucie jak wstajesz 4.30 zeby isc do pracy na 6 rano. A wychodzisz z domu 5.30. I prace zaczynam o 6 a koncze o 16 i pozniej 2 zmiana od 16 do 2 w nocy. Takze ten...

Avatar DrDamian_

4 grudnia 2016, 14:13

@Yumi111: Okropne ale muszę wstawać o 4.40 bo mam daleko do roboty

Avatar DrDamian_

4 grudnia 2016, 14:13

@Yumi111: 5.10 już wychodzę

Avatar
Miche

1 grudnia 2016, 21:39

No fajnie ja mam wszystkie lekcje na siódmą

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2016, 19:15

Wszystkie? W sensie że pierwszą, drugą, trzecią itd.? ;-;

Avatar
Miche

3 grudnia 2016, 15:12

tak

Avatar albert7168

2 grudnia 2016, 19:46

4 dni w tygodniu na 11, tylko w piątki na 7:10

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2016, 21:48

@albert7168: Do jakiej szkoły chodzisz? W sensie gimnazjum, liceum?

Avatar albert7168

2 grudnia 2016, 23:09

Technikum, dokłdniej profil informatyczny.

Avatar Jedenzwielu

2 grudnia 2016, 21:43

SMS polecam,5.30 - 18.30 😂

Avatar wiewiur500kuba

2 grudnia 2016, 20:49

Tak patrzę i szkoły dl których chodziłem to inwalidy ;-;
W gimbie na 8:10 w liceum w większości na 9 ;-;

Avatar the_endrju

2 grudnia 2016, 20:27

U mnie w szkole najwcześniejsze lekcje są na 8

Avatar heraklio2

2 grudnia 2016, 19:48

3 razy na siódmą
1 raz na jedenastą
1 raz na dziewiątą
dolicz do tego 2 godziny na dojazd i ogarnięcie się przed wyjściem

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2016, 19:08

Mam tak codziennie od 3 lat.

Avatar JapanBall

1 grudnia 2016, 21:50

a w dodatku to jest matematyka ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Czarny777

2 grudnia 2016, 19:04

@JapanBall: z karkówki bym się cieszył.

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2016, 19:04

@JapanBall: Albo hista... (dziś miałam test ) T^T

Avatar qaz123

1 grudnia 2016, 21:25

Jak ja nie lubie tych psów.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar qaz123

2 grudnia 2016, 06:57

Wygląda jakby go pszczoła użądliła ;-;

Avatar
iqhawe

2 grudnia 2016, 14:18

@qaz123: jest ładny

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 grudnia 2016, 21:25

Chciałbym mieć codziennie na 7. Nie kończyłbym wtedy o 16:30 (Idźta sobie codziennie w kompletną noc koło cmentarza)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar wiking101

1 grudnia 2016, 21:46

A do jakiej miejscowości chodzisz do szkoły?

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2016, 07:34

@wiking101: Ustrzyki Dolne
Stalkerzy mile widziani :v

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2016, 07:00

Ech, przygotowanie do kuratoryjnego. Na godzinie - 1.
Szach mat.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Phi!

Nigdy na to nie wpadną

Angielskie śmieszki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka