memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 grudnia 2009, 07:18
no cóż,uwaga na takie ślicznotki.ja takich problemów nie mam,więc niech będzie 2
Odpisz
19 listopada 2018, 23:16
@smoczka: No i git.
20 listopada 2018, 10:48
*tup nóżką i półobrocik*
10 sierpnia 2013, 17:51
Typowy Rosjanin.
6 listopada 2011, 12:44
jakie ma nogi XD
28 sierpnia 2011, 15:03
dobre 5/5
3 października 2010, 18:37
Na pierwszym obrazku myślałam, że to matka pcha wózka a drugie... OMG!! 5/5!
7 grudnia 2009, 20:11
Heh, człowiek musi miec zdrowie xP
6 grudnia 2009, 14:26
przynajmniej zna modę damską 5
5 grudnia 2009, 13:30
hehe ladna :P 4/5
5 grudnia 2009, 09:51
czy ja mu/jej : DD pozwoliłam wyjść z domu ? : D ps . to moja laska/lasek : DD
4 grudnia 2009, 22:58
Hahahahaha :D Rozwaliło mnie to drugie zdjęcie XD XD XD 6/5 i do ulu
4 grudnia 2009, 20:47
Ale lala :)) 4 za pomysł:))
4 grudnia 2009, 19:34
xd 1
4 grudnia 2009, 17:54
eh takie sobie 3/5
4 grudnia 2009, 16:28
wiedziałem, ile jeszcze będzie obrazków tego typu? To nie jest śmieszne (przynajmniej dla mnie) 1
4 grudnia 2009, 15:24
Mocne 5/5
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2009, 07:18
no cóż,uwaga na takie ślicznotki.ja takich problemów nie mam,więc niech będzie 2
Odpisz
19 listopada 2018, 23:16
@smoczka: No i git.
Odpisz
20 listopada 2018, 10:48
*tup nóżką i półobrocik*
Odpisz
10 sierpnia 2013, 17:51
Typowy Rosjanin.
Odpisz
6 listopada 2011, 12:44
jakie ma nogi XD
Odpisz
28 sierpnia 2011, 15:03
dobre 5/5
Odpisz
3 października 2010, 18:37
Na pierwszym obrazku myślałam, że to matka pcha wózka a drugie... OMG!! 5/5!
Odpisz
7 grudnia 2009, 20:11
Heh, człowiek musi miec zdrowie xP
Odpisz
6 grudnia 2009, 14:26
przynajmniej zna modę damską 5
Odpisz
5 grudnia 2009, 13:30
hehe ladna :P 4/5
Odpisz
5 grudnia 2009, 09:51
czy ja mu/jej : DD pozwoliłam wyjść z domu ? : D
ps . to moja laska/lasek : DD
Odpisz
4 grudnia 2009, 22:58
Hahahahaha :D Rozwaliło mnie to drugie zdjęcie XD XD XD 6/5 i do ulu
Odpisz
4 grudnia 2009, 20:47
Ale lala :))
4 za pomysł:))
Odpisz
4 grudnia 2009, 19:34
xd 1
Odpisz
4 grudnia 2009, 17:54
eh takie sobie 3/5
Odpisz
4 grudnia 2009, 16:28
wiedziałem, ile jeszcze będzie obrazków tego typu? To nie jest śmieszne (przynajmniej dla mnie) 1
Odpisz
4 grudnia 2009, 15:24
Mocne 5/5
Odpisz