Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
No to posłuchane
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2017, 10:37
ehhh...Rosjanie....
Odpisz
1 marca 2011, 09:51
widać że rosja O.o
nic nie szanują tam niby największy kraj a takie biedaki ze zamiast firam to gazety na oknach O.o
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:21
@SzUsTeR12: popatrz na rejestracje samochodu pisze rus
Odpisz
7 grudnia 2009, 20:02
hmmm...Fajna szyba :)) 4
Odpisz
6 grudnia 2009, 14:11
Cienka szyba była a on położył na niej łokieć i pękła!
A na stronię kiedy widziałem to zdjęcie to myślałem że to Fiat a tu Nissan.A ten co zrobił dziurę w szybię to on ten samochód chcę sprzedać a kupiec przyszedł noi zobaczył jakie ma piękne auto aż dziura w szybię jest.
Odpisz
5 grudnia 2009, 21:32
ee tam tam jest dziura w szybie ale za pomysł 3
Odpisz
5 grudnia 2009, 13:27
ciekawa rejstracja a obrazek 4
Odpisz
5 grudnia 2009, 13:08
1
Odpisz
5 grudnia 2009, 12:54
3/5
Odpisz
5 grudnia 2009, 11:23
nie zazdroszczę właścicielom ;] 4
Odpisz
5 grudnia 2009, 10:42
haha :D
pęknięcie prawie niezauważalne
Odpisz
5 grudnia 2009, 09:50
ostro :DD
Odpisz
5 grudnia 2009, 09:31
widać, że gość ma siłę przebicia xD
Odpisz
5 grudnia 2009, 06:50
błąd logiczny, wnikać mogli tylko bliźniacy
Odpisz