Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Znak czasów
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2013, 15:30
LOL dobrze,że mnie to nie dotyczy
Odpisz
27 stycznia 2013, 19:49
@Takita6: Tak to jest jak Tata samochodu nie ma
Odpisz
27 stycznia 2013, 19:08
No i się chłopina załamał.
Odpisz
27 stycznia 2013, 14:56
Dobrze, że nie ma tyle śniegu co w Czechach.
Odpisz
27 stycznia 2013, 15:10
to jeszcze nic, dobrze że nie ma go tyle co w Rosji.
Odpisz
27 stycznia 2013, 10:42
pierwsze, co trzeba zrobić, to odśnieżyć rejestrację :P
Odpisz
27 stycznia 2013, 10:50
@Baca_online: Otóż to, panocku.
Ale nie wszyscy ludzie myślą...
Odpisz
27 stycznia 2013, 10:43
hehe dobre 5/5
Odpisz
27 stycznia 2013, 09:46
True story
Odpisz