Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2016, 21:42
Pod tym komentarzem ktoś może napisać swoje przeżycie związane z sytuacją opisaną na obrazku :3
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:55
@Turbek213: Jezu ile razy to się mi zdarzało, ale opowiem najlepszą moją historie. Wracam z imprezy tak nawalony, że ledwo stoje. Wsiadam do autobusu i siadam na samym końcu. Czuje, że zaraz usne, a tu nagle jakiś moher podchodzi i mnie JEB torebką w łeb. Ja sie pytam o co jej chodzi,a ona na to: "Wziął byś ustąpił miejsca ty pijaku jeden!". A w autobusie wszystkie miejsca wolne
Odpisz
6 grudnia 2016, 22:43
@Turbek213: Otóż nie jeżdżę autobusami.
#nobody
Odpisz
6 grudnia 2016, 22:59
@Breadbear: Just Moher c:
Odpisz
6 grudnia 2016, 22:59
Aż się zalogowałem, żeby dodać komentarz. W wakacje będąc w Gdyni, raz w nocy sam wracałem z Gdańska do Gdyni. Na moje nieszczęście usiadłem i zasnąłem w wagonie. Obudziłem sie około 2 w nocy na ostatnim przystanku SKM w Wejherowie. Powrotny pociąg był za 40 minut.w hostelu zamiast o 2:00 byłem o 4 rano.
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:22
tak
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:31
@kcelej21:
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:40
@kcelej21:
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:56
@PanKieubaska:
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:28
Przypomina "autostopem przez galaktykę".
Odpisz
4 grudnia 2016, 20:16
ja zawsze zasypiam i nie mam tego problemu, wysiadam na końcu i tak jest mój przystanek :)
Odpisz
4 grudnia 2016, 18:58
miałem podobną historię ale nie byłem narąbany tylko śpiący i obudziłem się jak autobus wyjeżdżał z mojego miasta
Odpisz
4 grudnia 2016, 18:09
Mieszkam koło krańcówki.
Szach mat.
Odpisz
4 grudnia 2016, 18:40
mieszkasz na księżycu
Odpisz