Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
Chciał tylko pomóc
Nie idź!
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2021, 13:09
*pieseł jumper mode on*
Odpisz
4 lutego 2017, 07:33
Moja suczka jak tylko zobaczy, że ktoś próbuje wstać szczeka dopóki nie położy się z powrotem, a potem kładzie się obok i śpi.
Odpisz
11 grudnia 2016, 22:29
To jest Triple H czy Edge? Sry, jak żaden z nich. Nie znam wszystkich :/
Odpisz
11 grudnia 2016, 22:36
Takiego laga to jeszcze nie widziałem xD
Odpisz
11 grudnia 2016, 22:36
Takiego laga to jeszcze nie widziałem xD
Odpisz
11 grudnia 2016, 22:59
Triplak.
Odpisz
11 grudnia 2016, 22:31
To jest Triple H czy Edge? Sry, jak żaden z nich. Nie znam wszystkich :/
Odpisz
11 grudnia 2016, 22:31
To jest Triple H czy Edge? Sry, jak żaden z nich. Nie znam wszystkich :/
Odpisz
11 grudnia 2016, 22:31
To jest Triple H czy Edge? Sry, jak żaden z nich. Nie znam wszystkich :/
Odpisz
11 grudnia 2016, 22:29
To jest Triple H czy Edge? Sry, jak żaden z nich. Nie znam wszystkich :/
Odpisz
11 grudnia 2016, 19:24
takie znajome...:D
Odpisz