Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

10 lutego 2018, 21:41

Ta i co im po tej historii? Niemcy były agresywnymi ch*jami a teraz zostali pokonani przez imigrantów
francja była tchórzliwymi ch8jami (w 2WŚ) a teraz też pokonana przez imigrantów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Filipsss

1 marca 2018, 20:14

@MoNka455: przynajmniej jest lepiej niż było ale tyle brudów PO wychodzi teraz że raczej rządzić nie będą

Avatar MoNka455

1 marca 2018, 20:37

@Filipsss: Nie cierpię anty-polskiego PO, ale myślę, że PiS ich już wyprzedził w szkodzeniu Polsce.
Dlaczego Kukiz nie wygrał wyborów...? Albo chociaż Braun :(

Avatar ArassMeMeS

30 czerwca 2017, 00:02

przecież niemcy nie wspominają o swojej histori bo sie murzyni araby i geje obrażą

Avatar fufon

17 grudnia 2016, 22:20

Przecież dzisiejsi włosi i grecy to w większości przodkowie romów. Rzymianie pochodzili z grecji.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar StraikerPL

20 grudnia 2016, 07:49

@fufon: Jakim cudem mogą być przodkami Romów skoro ci pochodzą z północnych Indii?

Avatar Hawaiiball

31 grudnia 2016, 15:37

@fufon: Dzisiejsi Włosi to POTOMKOWIE germańskich barbarzyńców, którzy osiedlali się intensywnie w Italii po upadku Rzymu. Gwoli ścisłości Włosi mają więcej wspólnego z Niemcami i Austriakami, niż w ogóle z Rzymianami. Notabene nieźle pojechałeś z tymi "przodkami" xD. Na dodatek nazwy narodowości i państw piszemy wielką literą.

Avatar akaman151

17 grudnia 2016, 16:16

a gdzie Czyngis-han? wtf...
nie znacie się.

Avatar DziwnyPan

17 grudnia 2016, 16:48

@akaman151: a gdzie dudarmia?

Avatar akaman151

17 grudnia 2016, 16:49

@DziwnyPan: dudaarmia cały czas się tworzy i rośnie, wiec jeszcze się nie liczy.

Avatar
RhobarIII

17 grudnia 2016, 16:37

Avatar AssseN

17 grudnia 2016, 15:12

Znalazłem Polskę!

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2016, 14:55

SPQR ? xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Sir_Snoge

18 grudnia 2016, 14:11

Nigdy nie zrozumiem dzieci...

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2016, 14:33

@Sir_Snoge: dzięki, że mnie odmładzasz..

Avatar Krzyniu

17 grudnia 2016, 14:16

Imperium Brytyjskie! Najzajebistsze!

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2016, 14:25

@Krzyniu: Zjednoczone Prowincje Niderlandów lepsze.

Avatar Krzyniu

17 grudnia 2016, 14:35

Nie wiem, nie jadłem.

Avatar Hawaiiball

17 grudnia 2016, 14:49

Prusy najlepsze.

Avatar Kenser

17 grudnia 2016, 16:16

@Krzyniu: Francja też jest spoko

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2016, 18:01

A gdzie Polska?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2016, 19:58

@Sir_Snoge: Napoleon zdobył Kreml, urzędował na nim trzy dni, ale z powodu pożaru musiał się wycofać.

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2016, 22:44

@Sir_Snoge: Popatrz na stosunek wojsk Polski i rosyjskich w tamtych czasach

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Rel

Ładne rzeczy

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka