Trzeba było się dowiedzieć od kolegów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie znoszę kleszczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ikony
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 kwietnia 2020, 20:52
Im no have friends
Im fine
Don't wory that
Im happy
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:34
"Dowiedzenie się co było na lekcji to twój obowiązek!" Moim jednym zasranym obowiązkiem jest chodzenie do tej szkoły.
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:46
@TypowyPolak: Właściwie to do 18 roku życia masz obowiązek nauki, potem jest tylko prawo, i nie mogą cię zmuszać.
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:06
rodzice cię zmuszą, albo szkoła albo praca i won na swoje
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2016, 21:28
wersja prawdziwa
nie było cię wczoraj na lekcji i nie masz
kolegów? nie obchodzi mnie to, jedynka
Odpisz
18 grudnia 2016, 08:49
@kasjan132pl: Em nie trzeba miec kolegow...
Zawsze mozna zapytac jednego z lepszych...
Odpisz
18 grudnia 2016, 08:48
Moj kolega byl na mistrzostwach swiatowych w windsurfingu (we wloszech) Nie bylo go tydzien i wrocil o 2 w nocy - tego samego dnia poszedl do szkoly.
Dostal jedynke z kazdego przedmiotu
👏
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:57
Zależy od PSO. U mnie na angielskim można nie mieć pracy domowej, a z polskiego trzeba nie być co najmniej tydzień - inaczej pała.
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:35
prawda!
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 15:55
Ale skoro mnie raczej nie było w szkole to byłem chory, skoro byłem chory to raczej nie mogłem wyjść na dwór, więc jak u diaska miałem to spisać w 1 dzień od kumpla? Przez fejsa (bo oczywiście kumplowi będzie się chciało dyktować przez klawiaturę całą notatkę na 3 strony może)?
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:13
@Renifer2049: trudno zrobić zdjęcie zeszytu?
Odpisz
17 grudnia 2016, 19:53
@Renifer2049: My robimy zdjęcia notatek...
Odpisz
15 grudnia 2016, 00:48
"Trzeba było się dowiedzieć"
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:51
@Airot: doooookładnie u mnie jest tak samo... ;-;
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:30
Mówiłem wczoraj całej klasie, że idziemy na dwór dzisiaj na WF, więc pół klasy nie wzięła stroju? Nie obchodzi mnie to, jedynki.
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:17
@wojtekrozrabiaka: Życie na krawędzi
Odpisz