Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 kwietnia 2020, 20:52

Im no have friends
Im fine
Don't wory that
Im happy

Avatar TypowyPolak

14 grudnia 2016, 21:34

"Dowiedzenie się co było na lekcji to twój obowiązek!" Moim jednym zasranym obowiązkiem jest chodzenie do tej szkoły.

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2016, 21:46

@TypowyPolak: Właściwie to do 18 roku życia masz obowiązek nauki, potem jest tylko prawo, i nie mogą cię zmuszać.

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2016, 10:06

rodzice cię zmuszą, albo szkoła albo praca i won na swoje

Avatar kasjan132pl

Edytowano - 14 grudnia 2016, 21:28

wersja prawdziwa

nie było cię wczoraj na lekcji i nie masz
kolegów? nie obchodzi mnie to, jedynka

Avatar trampkowiczka

18 grudnia 2016, 08:49

@kasjan132pl: Em nie trzeba miec kolegow...

Zawsze mozna zapytac jednego z lepszych...

Avatar trampkowiczka

18 grudnia 2016, 08:48

Moj kolega byl na mistrzostwach swiatowych w windsurfingu (we wloszech) Nie bylo go tydzien i wrocil o 2 w nocy - tego samego dnia poszedl do szkoly.

Dostal jedynke z kazdego przedmiotu

👏

Avatar the_endrju

17 grudnia 2016, 16:57

Zależy od PSO. U mnie na angielskim można nie mieć pracy domowej, a z polskiego trzeba nie być co najmniej tydzień - inaczej pała.

Avatar Sansonic

17 grudnia 2016, 16:35

prawda!

Avatar Renifer2049

Edytowano - 17 grudnia 2016, 15:55

Ale skoro mnie raczej nie było w szkole to byłem chory, skoro byłem chory to raczej nie mogłem wyjść na dwór, więc jak u diaska miałem to spisać w 1 dzień od kumpla? Przez fejsa (bo oczywiście kumplowi będzie się chciało dyktować przez klawiaturę całą notatkę na 3 strony może)?

Avatar Jozek1012

17 grudnia 2016, 16:13

@Renifer2049: trudno zrobić zdjęcie zeszytu?

Avatar damian2500

17 grudnia 2016, 19:53

@Renifer2049: My robimy zdjęcia notatek...

Avatar Airot

15 grudnia 2016, 00:48

"Trzeba było się dowiedzieć"

Avatar EmciaaakXD

17 grudnia 2016, 15:51

@Airot: doooookładnie u mnie jest tak samo... ;-;

Avatar wojtekrozrabiaka

14 grudnia 2016, 21:30

Mówiłem wczoraj całej klasie, że idziemy na dwór dzisiaj na WF, więc pół klasy nie wzięła stroju? Nie obchodzi mnie to, jedynki.

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2016, 22:17

@wojtekrozrabiaka: Życie na krawędzi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie znoszę kleszczy

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ikony

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka