Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ojciecpolecial

12 grudnia 2016, 15:34

Czy tylko dla mnie na pierwszy rzut oka ta zastygnięta lawa wygląda jak ludzie którzy są wciągani do środka i mają ku niemu wyciągnięte ręce?
Czy powinienem wziąć moje leki?

Avatar XpusheenX

12 grudnia 2016, 15:35

@ojciecpolecial: Nie, mi też to przypominało ludzi

Avatar SoMuchMLG

12 grudnia 2016, 15:46

@ojciecpolecial: O to tu chodzi

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2016, 18:30

@ojciecpolecial: Mnie też

Avatar Piket

22 grudnia 2016, 20:47

@ojciecpolecial: I mnie...

Avatar Creepyqueen

18 grudnia 2016, 16:44

Aha,a więc tak wygląda zakład karny dla śmieszków

Avatar lorax12

12 grudnia 2016, 20:16

To nawet nie jest ganek!

Avatar Mikrus19

12 grudnia 2016, 18:23

Serce widzę. Czy tylko ja dostrzegam dobro w tym zdjęciu?

Avatar pomada

12 grudnia 2016, 16:56

nice meme

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2016, 16:55

ile razy to zdjęcie jeszcze obejdzie Internet?

Avatar Dexterek

12 grudnia 2016, 15:22

Jak dla mnie wygląda na na następny cave pełen monstrów za których pójdzie niezły XP

Avatar mako13

11 grudnia 2016, 15:51

Nawet ta zastygła lawa wygląda jak ludzie wciągani w otchłań

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2016, 15:54

@mako13: A to nie są ludzie wciągnięci w otchłań?

Avatar FeelingBro

Edytowano - 12 grudnia 2016, 14:43

Myślałem że to rzeźba

Avatar olekdanonek

12 grudnia 2016, 14:04

"Tylko ostrożnie jestem jeszcze dziewicą"

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

11 grudnia 2016, 22:56

Mieszkał bym

Avatar p3t3r0m3t3r

11 grudnia 2016, 17:30

O "dziura" mojej ex: )

Avatar Akward_Situation

11 grudnia 2016, 16:55

Czemu ta pani tam dalej stoi?
UCIEKAJ!!!

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2016, 16:10

Przypomina mi się Agony

Avatar Anihilator

11 grudnia 2016, 15:54

jedziem tam!

Avatar Boberek00

11 grudnia 2016, 15:20

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Phi!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka