Czy na święta możemy mieć taką strzałkę w dół?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Rel
Nwm co ze mną nie tak
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Robi wrażenie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2025, 19:01
Teraz nie mamy żadnej
Odpisz
23 grudnia 2023, 12:10
Nie doczekaliśmy się
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2016, 15:35
składam petycje to admina kto za niech się wpisze.
petycia:
zlotychleb
Odpisz
11 grudnia 2016, 17:02
Mrauczur
Odpisz
11 grudnia 2016, 17:14
@mrauczur:
petycja:
zlotychleb
mrauczur
Odpisz
11 grudnia 2016, 19:51
Twoja stara.
Odpisz
11 grudnia 2016, 20:47
petycja:
zlotychleb
mrauczur
LordMuchomor137
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2016, 21:12
Miałeś mnie zapisać jako "Twoja stara"
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2016, 23:10
Zapisz mnie
Odpisz
11 grudnia 2016, 23:12
Niszcztielalke.
Odpisz
11 grudnia 2016, 23:41
mie też
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:05
God
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:08
Mnie też zapisz. (Sezon na "kiedy zmienią te strzałki?" uważam za otwarty)
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:12
Też
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:12
Jak życie?
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:16
penis
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:16
Mnie też zapisz
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:17
Zapisz mnie jako ,,Jack,,
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:18
Wladimir_Putin
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:19
wunsz
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 14:20
petycja:
zloty
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:22
A ja ?
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 14:23
petycja:
zloty
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
JTKX2
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:25
Zamiast o daj y
Kwas a c e t y l o s a l i c y l o w y
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:26
dawidosz?
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 14:26
petycja:
zloty
twoja stara
kwasAcetylosalicylowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidos1212
themikuart123
JTKX2
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:27
@dawidos1212: poprawiłem
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:27
Ok, idealnie
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:28
@dawidos1212: fajnie będem miecz przez grudzień będem miecz lawine wiadomości
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:29
Wpiszesz mnie?
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:30
@Fluttershy66: petycja:
zloty
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
JTKX2
fluttershy66
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:30
To dopisz mnie(login chyba widzisz) i youvlogg87(znajomy z banem)
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:30
Dzięki!
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:31
dzięki
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:32
petycja:
zloty
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
JTKX2
youvlogg87
MagisterKebabolog
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:32
dopiszesz mnie?
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:33
@Metal_Head: tak (o ch*j co sekunde dostaje wiadomości)
petycja:
zloty
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
JTKX2
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:33
Czemu mnie z tej listy usunąłeś?
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:34
@Fluttershy66: Ilovefutbol
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 14:35
@Fluttershy66: poprawiłem
petycja:
zloty
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
JTKX2
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutboll
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:35
Mie
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:37
Lacoste.
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:38
@Tymek590: petycja:
zloty
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
JTKX2
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:38
Supcio! Na co ta petycja?
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:39
@Lacoste: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
JTKX2
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:39
@Fluttershy66: PRAISE THE MTN DEW
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:40
@Fluttershy66: do admina żeby zmienił strzałki na swiąteczne
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 14:40
@Jakub3k: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
JTKX2
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:41
Dzięki za info!
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:41
zapisz
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:41
nie MTW tylko MTN DEW :C
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:42
@CEzikMaj: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
JTKX2
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:42
kafelka_w_kuchni
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:43
kafelka_w_kuchni
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:43
@CEzikMaj: jak będę na kompie to wyśle adminowi petycje
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:44
kafelka_w_kuchni
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:44
@kafelka_w_kuchni: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
JTKX2
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
kafelka_w_kuchni
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:47
dziś chyba wyśle (jeżeli mame mnie puści i przestanie oglądać ubrania w sklepie internetowym)
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:48
To czekamy.
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:49
a ja ?
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:49
a ja ?
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:50
Ale nie JTKX2 tylko god
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:50
no i ja :p
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:50
a ja ?
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:51
Ale nie JTKX2 tylko god
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:51
Proszę umieścić mnie jako Gupia żaba
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:52
BOSS111
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:52
BOSS111
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:53
Ale nie JTKX2 tylko god
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:53
Boss111
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:53
ale nie JTKX2 tylko god
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:56
Pandzianikki
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 14:56
@JTKX2: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:58
Dej mie jeszcze ziom
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 14:59
petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
amelka8980
pawlito9090
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:00
Czy to wszyscy?
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:01
@Fluttershy66: tak
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:01
Jeszcze Ja!
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:02
Bo twoja lista jest naprawdę długa.
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:02
@Zlomiarz: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
amelka8980
pawlito9090
zlomiarz
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:03
Halo jeszcze ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:04
Ale masz od marc*na roboty... Do to ja ci jej uroczyście dokładam
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:05
Ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:05
@Mrkisiowskyy: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
amelka8980
pawlito9090
zlomiarz
Mrkisiowskyy
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:07
petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
amelka8980
pawlito9090
zlomiarz
Mrkisiowskyy
To_masz_problem
kolekcioner_pepe
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:07
*pisu pisu*
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:07
Piszę się na to
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 15:08
@Fina258: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
amelka8980
pawlito9090
zlomiarz
Mrkisiowskyy
To_masz_problem
kolekcioner_pepe
fina258
filipmen1
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:10
*TRIGGED* CZEMU Z MAŁEJ???!!!11*Untrigged*
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:11
Ja mam też z małej litery i nie marudzę.
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:11
jako autorka pierwotnej wersji mówię, że możesz mnie wpisać
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:11
@Fluttershy66: Its a bait bro.
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:11
plis mam od marc*na roboty z tą petycią i nie mam siły jeszcze pilnować czy jest duża litera czy nie
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:12
Nie no ok. Nie gniewam się za to.
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:13
Dołączam się do petycji. Mógłbyś mnie wpisać na listę?
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:14
@Airot: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
amelka8980
pawlito9090
zlomiarz
Mrkisiowskyy
To_masz_problem
kolekcioner_pepe
fina258
filipmen1
Airot
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:14
Mnie też zapisz
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:15
@DrDamian_: zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
amelka8980
pawlito9090
zlomiarz
Mrkisiowskyy
To_masz_problem
kolekcioner_pepe
fina258
filipmen1
DrDamian
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 15:15
Teraz jak ktoś chce się wpisać to po prostu niech kopiuje to i się wpisuje
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:16
@Pikachu: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
amelka8980
pawlito9090
zlomiarz
Mrkisiowskyy
To_masz_problem
kolekcioner_pepe
fina258
filipmen1
Airot
pikachu
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:16
Mnie też proszę zapisać.
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:16
Mnie też zapisz
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:16
@NixxoN: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
amelka8980
pawlito9090
zlomiarz
Mrkisiowskyy
To_masz_problem
kolekcioner_pepe
fina258
filipmen1
Airot
pikachu
NixxoN
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:16
Mnie też proszę zapisać.
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:17
@megabolt22: emm gdzie mogę napisać do admina?
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:17
W kontaktach.
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:18
Dziękuję za wpisanie.
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:18
To jeszcze ja: Satan.
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:19
@PikachuAlka: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
amelka8980
pawlito9090
zlomiarz
Mrkisiowskyy
To_masz_problem
kolekcioner_pepe
fina258
filipmen1
Airot
pikachu
NixxoN
DrDamian
megabolt22
satan
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:23
Ja też :)
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:25
a ja ?
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:25
popraw jestem boss nie boś xd
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:26
a ja?
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:33
Jestem za!
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:33
Mnie też zapisz
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:35
ojciecpolecial
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:37
Mnie też wrzuć
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:40
@PolskiRusek: i mnie
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:43
Wpiszesz mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:43
Dodaj mnie
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:44
jo tysz
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:44
Dodaj mnie
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:44
Wpiszesz mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:45
Dodaj mnie
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:45
Wpiszesz mnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:46
I jo tyż
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:46
I jo tyż
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:48
Pozdrawiam i się zapisuję.
*MadzixPLeo*
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:50
zgłaszam się
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:52
już NIE WPISUJE ZA DUŻO ROBOTY WYKONBINUJE JAK WYSŁAC DO ADMINA I NIE BĘDEM JUŻ WPISYWAĆ
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 15:52
Ja poproszę
EDIT:Rozumiem
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:52
Masz rację.
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:53
@Pandzianikki: nie plis mam dosyć
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:54
pinas
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:55
pinas
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:55
Koniec
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:57
Mateox
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:03
alicjaaf.
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:12
Dodajta mie
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:20
Mnie też dopisz.
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:29
Dodaj mnie
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:30
trinitrotoulen
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:39
Chce mieć w tym udział.
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:41
*wpisuje się*
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:43
dopisz
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:47
didermaciek7160
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:49
kikocia3
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:00
EJ, EJ, EJ ja też chcę :c
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:01
EJ, EJ, EJ ja też chcę :c
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:02
EJ, EJ, EJ ja też chcę :c
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:09
jeszcze ja!
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:20
PROSZE NIECH KTOŚ MI POMOŻE Z TĄ LISTĄ
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:21
help me
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:24
K
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:24
koniec jeżeli chcecie dalej robić tą petycje to niech ktoś to przejmie i wyśle adminowi (tylko niech podpisze że to był mój pomysł) bo wchodze w apke a tam ku*wa 49 powiadomień
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:26
@Polski322: chcesz przejąć petycje i wysłać adminowi? (tylko napisz że to był mój pomysł i ja pierwotnie to robiłem)
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:27
Mogłeś po prostu wysłać ich do tego wątku czy coś
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:42
niech ktoś wyśle tą petycje adminowi (niech tylko napiszę że to ja zrobiłem) bo wyłączam powiadomienia z tego wątku żeby nie miecz spamu bo dostaje 30 powiadomień tylko z tego wątku i mam dosyć
Odpisz
12 grudnia 2016, 20:17
jestem za
Odpisz
12 grudnia 2016, 20:18
@lorax12: wątek przeniosłem na grupe jeja.pl
Odpisz
12 grudnia 2016, 20:25
ok
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:37
Maly_modelarz15
Odpisz
12 grudnia 2016, 23:04
Zapisz mnie jako Dovahkiin
Odpisz
12 grudnia 2016, 23:09
mnie też
Odpisz
12 grudnia 2016, 23:54
dopisz mnie
Odpisz
12 grudnia 2016, 23:55
mie też zapisz
Odpisz
13 grudnia 2016, 00:28
a może na święta dać taką?
Odpisz
13 grudnia 2016, 00:30
a może dać takie strzałki na święta?
Ps. Mnie też dopisz jako Lisu.
Odpisz
13 grudnia 2016, 06:46
@ojciecpolecial: Jezus Mariaaaaaaaaa!
Odpisz
13 grudnia 2016, 06:47
@ojciecpolecial: Jezus Mariaaaaaaaaa!
Odpisz
13 grudnia 2016, 08:54
zapisz mnie
Odpisz
13 grudnia 2016, 12:16
@Brachiozaur08: nie zapisuje już po zrobiłem temat na grupie jeja
Odpisz
13 grudnia 2016, 19:57
Dopisuję się :D
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:34
@MrsGinny: petycja działa
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:34
@MrsGinny: petycja działa
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:15
dopisuję się
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:16
Po co? Mamy już
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:16
Ale już są takie strzałki...
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:17
na apce nie widać :/
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:18
Bo admin już pisał że na taki mały okres czasu szkoda wydawać aktualizację
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:21
Nawet mam screena
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:23
też chcę :D
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:31
@Polski322: dzięki za info
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:40
czarekdoge100
Odpisz
28 czerwca 2017, 10:05
@LiseQPL: tylko zieloną
Odpisz
28 czerwca 2017, 10:08
@Grzechoooo: Gościu plz.
Odpisz
28 czerwca 2017, 10:39
@Grzechoooo: jak nie umiesz w daty to proszę się cofnąć do przedszkola
Odpisz
29 czerwca 2017, 01:39
@Grzechoooo: No panie jak tak można!?
Odpisz
29 czerwca 2017, 15:15
a mówiłeś, że już nie śledzisz wątku. Oszukałeś nas wszystkich.
Odpisz
29 czerwca 2017, 16:35
@Grzechoooo: ZOSTAWCIE KU*WA TEN WĄTEK.
Odpisz
29 czerwca 2017, 16:45
ty pierwszy
Odpisz
29 czerwca 2017, 17:26
darmowe powiadomienie
Odpisz
29 czerwca 2017, 17:27
@dawidos1212: .
Odpisz
29 czerwca 2017, 18:58
.
Odpisz
29 czerwca 2017, 21:05
@dawidos1212: Jak przestać śledzić wątek?
Odpisz
29 czerwca 2017, 21:18
@Grzechoooo: Ustawienia profilu.
Odpisz
3 września 2017, 02:54
@Ashley12c: to ten watek ktory skomentowales dawno temu, przegladaj jeja dalej
Odpisz
3 września 2017, 09:30
@SramNaTory: Jestem kobietą....
Odpisz
3 września 2017, 09:44
@Ashley12c: a dobra tam, powracam, bo widzę, że można.
Odpisz
3 września 2017, 11:30
@Grzechoooo: TYLKO NIE TO!!!
ZNOWU!!
Odpisz
3 września 2017, 18:52
@Stiga: No dobra, to już sobie idę
Odpisz
4 września 2017, 01:17
@Grzechoooo: JAPIE**OLE
Odpisz
4 września 2017, 08:52
@dawidos1212: Aaaa
Odpisz
4 września 2017, 11:57
@ojciecpolecial: Nie no nawet mnie to już denerwuje, kończmy już!
Odpisz
4 września 2017, 22:12
@Grzechoooo: nie
Odpisz
30 września 2018, 10:44
@SramNaTory: ok
Odpisz
23 marca 2020, 18:33
@Grzechoooo: czesc
Odpisz
23 marca 2020, 20:58
@ResiaPL: czyżby wątek ożył
Odpisz
24 marca 2020, 00:45
@Maly_modelarz15: O lol, zlotychleb usunął konto. Tak to jest, jak chce się mnie wysłać do przedszkola. Kara za nieszanowanie archeologów.
Odpisz
24 marca 2020, 13:06
@Grzechoooo: długo już?
Odpisz
25 czerwca 2023, 11:11
@Grzechoooo: uuuuuu dalej nie ma
Odpisz
28 grudnia 2018, 08:07
przychodzę tu w roku 2018, gdzie takie strzałki mamy a w górę choinki
Odpisz
27 grudnia 2019, 20:53
@kasiakiku: A w tym roku nie mamy.
Odpisz
27 grudnia 2019, 23:03
@ewelkapl: niestety :(
Odpisz
27 grudnia 2020, 14:51
@kasiakiku: Święta 2020, też nie było.
Odpisz
16 marca 2021, 10:08
:(
Odpisz
20 grudnia 2021, 00:30
i w Święta 2021, też chyba nie będzie
Odpisz
20 grudnia 2021, 19:37
@Oliwier256: Nie można tak szybko tracić nadziei.
Odpisz
26 grudnia 2022, 21:15
@WarriorsCatsPolishFan: a teraz juz mozna nadzieje stracic
Odpisz
25 czerwca 2023, 11:10
@gvcxzxcxfg: już chyba nie będzie
Odpisz
10 grudnia 2017, 13:48
ref
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:19
@DrDamian_: petycja:
zlotychleb
twoja stara
kwasacetylosalicolowy
niszcyciel
polskirusek
terminator5
wunsz
jack
władimir_putin
dawidosz1212
themikuart123
god
youvlogg87
MagisterKebabolog
Metal_Head
fluttershy66
ilovefutbol
Tymek590
Lacoste
PRAISE THE MTN DEW
CEzikMaj
BOS111
gupia żaba
chmielu243
amelka8980
pawlito9090
zlomiarz
Mrkisiowskyy
To_masz_problem
kolekcioner_pepe
fina258
filipmen1
Airot
pikachu
NixxoN
DrDamian
megabolt22
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:19
usuń zanim ktoś napisze
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:20
@Polski322: dzięki wiesz
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:51
anteq1231 dopisz
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:58
Dopisz mnie cumplu
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:10
wklej to potem do grupy admina "sugestie, błędy, opinie"
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:21
@H4K35_PL: Dopisz mnie, spoko strzałka
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:30
Wbijam
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:34
Popieram!
Dopisuj!
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:42
dopisz
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:50
@remigiuszkam8: kikocia3
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:57
dopisz
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:05
didermaciek7160
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:12
dopisz <3
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:14
dopisz mnie
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:16
*podpis*
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:20
dzięki xd
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:29
dopisz mnie
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:32
Podpisuje się pod tą petycją
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:37
@budynjestdobry: Dopisz mnie jako "jakiśrozbitek".
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:38
Dopisz mnie jako "jakiśrozbitek".
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:55
Dopisz mnie jako "jakiśrozbitek".
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:08
@polskigracz8: dopiszcie mnie. Jak dopiszecie stawiam wam bananowe koktajle
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:32
Jeszcze ja!
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:37
dopisz mnie
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:51
a ja?
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 18:52
@GooseApocalypsE: Chleb już nie wpisuje
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:56
@Polski322: płacz ból zgrzytanie zębami
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:01
zgłaszam się
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:05
Wbijam.
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:06
@JestemSzajbusZbfxD: Chleb nie obsługuje a zgłoszenia w innym wątku
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:12
dopisz :D
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:22
i mnie dopisz
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:25
@Stiga: dopisz!!
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:38
@polskigracz8: nie wpisuje już bo mam od marcina roboty
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:39
O NIE!
Odpisz
14 grudnia 2016, 14:01
UDAŁO SIĘ :DDD
Odpisz
17 grudnia 2016, 09:27
@XxkillerxX: Ni ch*ja widzę zmiany.
Odpisz
17 grudnia 2016, 09:58
@Fluttershy66: zmiany są na stronie
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:28
Dopisz proszę.
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:42
a ja :'(
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:43
a ja :'(
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:43
a ja 😢
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:44
a ja 😢
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:57
@Sibri: On już nie zapisuje, z resztą i tak już teraz mamy te strzałki.
Odpisz
19 grudnia 2016, 23:01
@polskigracz8: wiem, tylko mi sie troche skopiowało:) i szkoda że w każdej tego typu rzeczy o mnie zapiminają
Odpisz
19 grudnia 2016, 23:03
@polskigracz8: tylko mi sie skopiowało i szkoda że w każdym tego ttpu memie o mnie zapiminają
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:17
mje dopirz
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2016, 19:38
Dopisz mnie
Odpisz
28 czerwca 2017, 11:46
@czarekdoge100: dopisz mnie
Odpisz
28 czerwca 2017, 12:06
@ojciecpolecial: japie**ole ta petycja była w grudniu a ty chcesz się podpisywać w wakacje
Odpisz
28 czerwca 2017, 12:20
nie ważne kiedy tylko kto i gdzie
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:05
dopisz mnie tez
Odpisz
28 czerwca 2017, 22:25
Właśnie...
Odpisz
28 czerwca 2017, 23:37
@ojciecpolecial: Chcesz świąteczne strzałki w lipcu? XD
Odpisz
29 czerwca 2017, 12:23
@Metal_Head: jestem za
Odpisz
29 czerwca 2017, 22:17
@ojciecpolecial: aaaaaaaaaaaaaa
Odpisz
2 września 2017, 21:05
@ojciecpolecial: i mnie dopisz
Odpisz
3 września 2017, 14:58
@massesd: miąsz
Odpisz
4 września 2017, 13:59
@massesd: naprawde ku*wa?
Odpisz
7 września 2017, 19:28
i mnie
Odpisz
8 września 2017, 17:14
@XxkillerxX: nie
Odpisz
18 grudnia 2016, 21:51
Jestem za
Odpisz
11 grudnia 2016, 11:43
za
Odpisz
11 grudnia 2016, 11:45
@Boberek00: też a strzałka w górę to choinka
Odpisz
15 grudnia 2016, 13:15
@masterhardkore: Przemyślę to.
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:29
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:57
@Levandovsky: było
Odpisz
11 grudnia 2016, 21:47
w apce ich nie bedzie
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:50
@Thundere: O nie.
Odpisz
13 grudnia 2016, 00:00
@baarts: o nje
Odpisz
13 grudnia 2016, 09:36
@Thundere: A na kompie takich strzałek nie ma ;-;
Odpisz
12 grudnia 2016, 23:11
Nie wiem czy już było, ale na święta strzałek w dól wgl nie powinno być ;)
Odpisz
13 grudnia 2016, 16:47
@bobik0411: a czemuż to?
Odpisz
15 grudnia 2016, 12:28
A po co nienawiść do innych szerzyć?
Odpisz
15 grudnia 2016, 13:29
@bobik0411: może powinni je jeszcze usunąć ?
Odpisz
16 grudnia 2016, 12:46
Nie no, tylko na święta C:
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:19
has sajens gon tu far?
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:35
TAAAAAAAAAAAK
Odpisz
11 grudnia 2016, 12:04
popieram
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:39
@creeper_girl: ja też.
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:27
mnie napisz
Odpisz