Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Mało znany szczegół
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2013, 15:59
zadzonilem pod ten nr i nikt nie odebral :/
Odpisz
28 stycznia 2013, 18:41
@patryk309: policz liczby w numerze. brakuje liczby: 2
Odpisz
28 stycznia 2013, 20:40
heh wiem grasz w transformice?
Odpisz
28 stycznia 2013, 21:00
@patryk309: jakby nuie patrzeć. Login taki sam, jak na jeja.
Odpisz
24 października 2013, 18:44
Też gram mój login to Oskiilol
Odpisz
28 stycznia 2013, 00:41
U nas jest zaklad "Hades" :P
Odpisz
28 stycznia 2013, 09:22
@Faster1611: Ale zbieg okoliczności! U mojej babci taki jest!
Odpisz
28 stycznia 2013, 15:37
woj swietokrzyskie??
Odpisz
29 stycznia 2013, 10:32
@Faster1611: Nie, babcia mieszka w warmińsko-mazurskim
Odpisz
28 stycznia 2013, 09:23
A kiedyś już był podobny obrazek tylko z nazwą zakładu "Zimne stópki"
Odpisz
28 stycznia 2013, 07:54
ciekawe, czy u nich jest respawn...
Odpisz
28 stycznia 2013, 01:06
"Game over" kojarzy mi się z małżeństwem. Nawet taką koszulę pana młodego widziałem :-).
Odpisz
27 stycznia 2013, 23:51
Dobre, ja słyszałem o Domu Pogrzebowym " Pogodna Jesień" :)
Odpisz
27 stycznia 2013, 20:51
kiedyś jak robiłyśmy z koleżanką biznesplan na zajęciach z przedsiębiorczości nazwałyśmy nasz zakład pogrzebowy "Obłoczek" :)
Odpisz
27 stycznia 2013, 20:32
ja słyszałam o zakładzie pogrzebowym radość
Odpisz
27 stycznia 2013, 20:27
dobre 5/5
Odpisz
27 stycznia 2013, 18:56
Nawet całodobowo :-). Nazwa faktycznie trafiona, choć, jak to już napisano, temat taki niezbyt do żartów, jednak obrazek niezły i dam 5.
Odpisz
27 stycznia 2013, 16:25
Dla mnie to średni temat do żartowania ale obrazek śmieszny
Odpisz
27 stycznia 2013, 07:59
spoko nazwa jak na zakład pogrzebowy
Odpisz