Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar patryk309

28 stycznia 2013, 15:59

zadzonilem pod ten nr i nikt nie odebral :/

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2013, 18:41

@patryk309: policz liczby w numerze. brakuje liczby: 2

Avatar patryk309

28 stycznia 2013, 20:40

heh wiem grasz w transformice?

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2013, 21:00

@patryk309: jakby nuie patrzeć. Login taki sam, jak na jeja.

Avatar
Konto usunięte

24 października 2013, 18:44

Też gram mój login to Oskiilol

Avatar Faster1611

28 stycznia 2013, 00:41

U nas jest zaklad "Hades" :P

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2013, 09:22

@Faster1611: Ale zbieg okoliczności! U mojej babci taki jest!

Avatar Faster1611

28 stycznia 2013, 15:37

woj swietokrzyskie??

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2013, 10:32

@Faster1611: Nie, babcia mieszka w warmińsko-mazurskim

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2013, 09:23

A kiedyś już był podobny obrazek tylko z nazwą zakładu "Zimne stópki"

Avatar hadesik13

28 stycznia 2013, 07:54

ciekawe, czy u nich jest respawn...

Avatar Olo112

28 stycznia 2013, 01:06

"Game over" kojarzy mi się z małżeństwem. Nawet taką koszulę pana młodego widziałem :-).

Avatar pezetuk

27 stycznia 2013, 23:51

Dobre, ja słyszałem o Domu Pogrzebowym " Pogodna Jesień" :)

Avatar nana87

27 stycznia 2013, 20:51

kiedyś jak robiłyśmy z koleżanką biznesplan na zajęciach z przedsiębiorczości nazwałyśmy nasz zakład pogrzebowy "Obłoczek" :)

Avatar madzia3333

27 stycznia 2013, 20:32

ja słyszałam o zakładzie pogrzebowym radość

Avatar Takita6

27 stycznia 2013, 20:27

dobre 5/5

Avatar stilic97_Falubaz

27 stycznia 2013, 18:56

Nawet całodobowo :-). Nazwa faktycznie trafiona, choć, jak to już napisano, temat taki niezbyt do żartów, jednak obrazek niezły i dam 5.

Avatar mtsmts

27 stycznia 2013, 16:25

Dla mnie to średni temat do żartowania ale obrazek śmieszny

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2013, 07:59

spoko nazwa jak na zakład pogrzebowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mycha1000
Dodane przez: mycha1000

Znak czasów

Mało znany szczegół

Najbardziej realistyczny spośród modów

To by wystarczyło

Można, tylko trzeba wstawać rano

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka