Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Niezniszczalne
Nie idź!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2016, 08:21
Autor chyba nie słyszał o Japończykach.
Odpisz
15 grudnia 2016, 20:33
To spróbujcie być na "imprezie", mało pić co prawda, i iść zaraz do ciężkiej roboty..
Odpisz
15 grudnia 2016, 20:59
zrobiłem to... ku*wa jaki ze mnie debil
Odpisz
15 grudnia 2016, 21:16
@Nemezis_: Ryly?
Odpisz
15 grudnia 2016, 22:02
@Nemezis_: Z twojego profilu wynika, że masz 14 lat... o jakiej robocie ty mówisz?
Odpisz
15 grudnia 2016, 22:05
@MaxiorPL: Haha no bo wiesz musi sie pochwalić jaki on to jest dorosły
Odpisz
15 grudnia 2016, 22:29
nie... mieszkam na wśi, a akurat była sobota w wakacje i chciałem mieć wszystko z głowy by móc spotkać się z przyjaciółmi
Odpisz
15 grudnia 2016, 21:25
Wrócić o szóstej i nastawić na piątą.
R.I.P ja po Piccolo na Sylwku.
Odpisz
15 grudnia 2016, 20:53
żeby zagrać
Odpisz
15 grudnia 2016, 20:02
budzik nastawić Tak, obudzić się już nie
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:36
Nastawienie budzika w stanie poimprezowym jest trudniejsze niż obudzenie sie o 6 xD
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:18
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:42
Niekoniecznie się wtedy obudzić
Odpisz