Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Co za przypadek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Mało znany szczegół
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2016, 19:38
Zawsze lubiłem Finlandię.
Głównie z powodu Turisas i Korpiklaani.
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:44
Ulubiony utwór Korpiklaani, jeśli wolno spytać~
:>
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:45
@Attero: Man with a plan oraz cover Ievan Polkka.
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:47
H5 za Ievan Polkkę :3
Ja wolę Ämmänhautę :V
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:49
@Attero: Z Ämmänhautą w tle dobrze się gra w Skyrima :v
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:51
Dziękuję za poradę dobry człecze :V
O. Polecam ci Kuku Käki jako tło do wieczornych spacerów :3
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:54
@Attero: Do wiecznych spacerów bardziej bym polecił Vodka, ale Kuku käki też może być :D
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2017, 05:24
[] < tu postaw trofeum archeologiczne.
Korpiklaani? :0 Czyli ktoś też tego słucha! i to jeszcze "Viimamäen Mies" i "Levan Polka" *-* "Lempo" też jest ekstra jak dla mnie
Odpisz
26 czerwca 2018, 22:39
@Attero: ten uczuć, kiedy jedyny utwór, który znasz to cover Rasputina
Odpisz
15 grudnia 2016, 21:31
Ben?
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:13
perkele
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:25
@CrazyMe: Vuko?
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:27
@Jumper112: Was?
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:30
@CrazyMe: Never mind
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:52
@Jumper112: okey
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:27
Kto suha $uicideboy$ Strzałka zielona, a kto nie ten strzałka czerwona.
(błąd specjalnie)
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:42
aha. nikt nie suha
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:44
Może nikt nie jest tak durny by dawać poparcia komuś kto je wyłudza? :)
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:48
@Lacoste: nie wyłudzam poparcia. (mogłem napisać , że kto suha* niech napisze opd.)
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:50
Jakto nie wyłudzasz poparć? Przecież każesz je dawać tym, co słuchają ;-;
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:51
@sylwon1234: czytaj nawias
Odpisz
15 grudnia 2016, 20:05
to nie facebook
Odpisz
15 grudnia 2016, 21:08
Ale nie napisałeś.
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:10
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:09
@daglasio: To ma sens
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:02
lol
Odpisz