Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

12 marca 2025, 23:45

powagę problemy są takie zabawne dlatego żartuje z mojej depresji

Avatar kacper216

2 grudnia 2018, 10:48

A więc tak wyglądają obrazki z 2009

Avatar Pikachu

12 grudnia 2009, 10:22

obrzydliwe, choć może nie... raczej chore, że ktoś naśmiewa się z tak poważnego problemu jakim jest bulimia.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
kroganin

4 czerwca 2017, 13:10

Avatar Przytulak

4 czerwca 2017, 13:15

Kalinka Kalinka kalinka maja!
V sadu jagda malinka Kalinka maja!

Avatar chihuahua111

3 listopada 2013, 17:05

Bulimia to choroba, gdy ludzie boją się jeść normalnie bo uważają że są grubi. Stosują więc drakońskie diety, a od czasu do czasu robią sobie "orgie" - jedzą wszystko co wpadnie im w ręce po czym wymiotują.

Avatar otoJa25

14 lipca 2011, 13:01

bulimia to choroba, gdy ludzie cały czas uważają, że są za grubi. gdy tylko coś zjedzą, to wywołują wymioty - można się tak zagłodzić na śmierć.

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2012, 21:30

@otoJa25: serio ? dziex za informacje :)

Avatar Archeologwinternetach

14 maja 2016, 20:50

@otoJa25: Nie? Mają napady głodu i niepohamowaną rządzę rzeczy słodkich i słonych zazwyczaj. Później zaczynają wymiotować. Zazwyczaj odruchowo wymiotują, a nie wywołują to. Nie mów o rzeczach których nie znasz...

Avatar otoJa25

27 lipca 2011, 11:22

a tak w ogóle to 5/5 i do ulu :)

Avatar piecia1223

9 marca 2011, 09:36

dobre 5/5 i do ulu

dla niewiedząchyc bulimia to coś okropnego po czym żygasz i dla tedo dwa razy smakujesz i zero kalorii bo od razu zwracasz

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2011, 18:37

a co to niby bulimia?

Avatar erol18

31 grudnia 2010, 11:12

Ja tam przepadam za Cyanide&Happiness i lubie humor tam zawarty. 5/5

Avatar Martex

17 grudnia 2010, 17:14

ZNOWU cyanide&hapiness.. obrazek dobry, ale to tłumaczenie i ściąganie... 1

Avatar gaga1234

9 września 2010, 17:22

GŁUPIE I ZAŁOSNE 0/5

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2009, 19:13

Żałosne :/ Śmiać się z choroby . ? żal . !

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2009, 18:10

co to ma byc 0

Avatar imperator

13 grudnia 2009, 08:51

nie śmieszne bo nie lubie wyśmiewania sie z ludzi 1/5

Avatar MalyVito

13 grudnia 2009, 03:29

1/5, ale mi smieszne...
nabaw sie Bulimii to pogadamy :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Można, tylko trzeba wstawać rano

Mało znany szczegół

Nie idź!

To się nie może nie udać

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka