Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Frustrujące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2025, 23:45
powagę problemy są takie zabawne dlatego żartuje z mojej depresji
Odpisz
2 grudnia 2018, 10:48
A więc tak wyglądają obrazki z 2009
Odpisz
12 grudnia 2009, 10:22
obrzydliwe, choć może nie... raczej chore, że ktoś naśmiewa się z tak poważnego problemu jakim jest bulimia.
Odpisz
24 października 2016, 08:15
@Pikachu: Bu.
Odpisz
4 czerwca 2017, 11:43
@Przytulak: Li.
Odpisz
4 czerwca 2017, 12:01
nie prawda klamiesz! nie dobry klamczuszek
Odpisz
4 czerwca 2017, 12:02
@Przytulak: (MiałeśDokończyćMia.)
Odpisz
4 czerwca 2017, 12:57
nie prawda klamiesz!
Odpisz
4 czerwca 2017, 13:10
@Przytulak:
Odpisz
4 czerwca 2017, 13:15
Kalinka Kalinka kalinka maja!
V sadu jagda malinka Kalinka maja!
Odpisz
3 listopada 2013, 17:05
Bulimia to choroba, gdy ludzie boją się jeść normalnie bo uważają że są grubi. Stosują więc drakońskie diety, a od czasu do czasu robią sobie "orgie" - jedzą wszystko co wpadnie im w ręce po czym wymiotują.
Odpisz
14 lipca 2011, 13:01
bulimia to choroba, gdy ludzie cały czas uważają, że są za grubi. gdy tylko coś zjedzą, to wywołują wymioty - można się tak zagłodzić na śmierć.
Odpisz
25 lutego 2012, 21:30
@otoJa25: serio ? dziex za informacje :)
Odpisz
14 maja 2016, 20:50
@otoJa25: Nie? Mają napady głodu i niepohamowaną rządzę rzeczy słodkich i słonych zazwyczaj. Później zaczynają wymiotować. Zazwyczaj odruchowo wymiotują, a nie wywołują to. Nie mów o rzeczach których nie znasz...
Odpisz
27 lipca 2011, 11:22
a tak w ogóle to 5/5 i do ulu :)
Odpisz
9 marca 2011, 09:36
dobre 5/5 i do ulu
dla niewiedząchyc bulimia to coś okropnego po czym żygasz i dla tedo dwa razy smakujesz i zero kalorii bo od razu zwracasz
Odpisz
24 stycznia 2011, 18:37
a co to niby bulimia?
Odpisz
31 grudnia 2010, 11:12
Ja tam przepadam za Cyanide&Happiness i lubie humor tam zawarty. 5/5
Odpisz
17 grudnia 2010, 17:14
ZNOWU cyanide&hapiness.. obrazek dobry, ale to tłumaczenie i ściąganie... 1
Odpisz
9 września 2010, 17:22
GŁUPIE I ZAŁOSNE 0/5
Odpisz
16 grudnia 2009, 19:13
Żałosne :/ Śmiać się z choroby . ? żal . !
Odpisz
13 grudnia 2009, 18:10
co to ma byc 0
Odpisz
13 grudnia 2009, 08:51
nie śmieszne bo nie lubie wyśmiewania sie z ludzi 1/5
Odpisz
13 grudnia 2009, 03:29
1/5, ale mi smieszne...
nabaw sie Bulimii to pogadamy :/
Odpisz