Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FromKusko

25 lipca 2018, 11:18

jak na razie jest to jeden z najstarszych obrazków jaki znalazłem na losowych

Avatar SerScull

12 grudnia 2009, 08:37

ten pierwszy demot był lepszy

Avatar FeelingBro

1 stycznia 2017, 21:42

@SerScull: ok

Avatar trok1

11 stycznia 2011, 13:43

i tak dalej xD 5/6

Avatar DeaDe

7 czerwca 2010, 12:56

5/5 walka była cudowna

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2010, 17:30

nie lubie boxu :(

Avatar Jedrek40

20 grudnia 2009, 11:28

ZA mało mu wpier..........ł Kozaków to na wojnie wybili!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2009, 18:11

mumina zgadzam sie

Avatar Paciol666

13 grudnia 2009, 13:55

Walka była zajefajna...A poza tym było pewne że Pudzian napier**** Najmanowi.

Avatar Kamciooo

13 grudnia 2009, 10:50

Pudzian jak walczył z Najmanem to z tego co wiem,miał 38 stopni gorączki.Tak więc był trochę osłabiony,ale mimo wszystko znokautował Najmana w 44s.

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2009, 18:45

heh nie widziałam ale walka podobno trwała 44s ;D 3

Avatar Mnich1

12 grudnia 2009, 18:42

nie rozumiecie tępę tłuki że MMA polega na sile i zwycięstwie ??? jest to połączenie wszystkich sztuk walki więc miał prawo zacząć od nogi a potem z ręki a że ty porównujesz do bójki na ulicy to wyjdź na ulice i wyzwij pudziana zobaczymy ile czasu ci mordę obiją ...

Avatar samasam

12 grudnia 2009, 16:11

oglądałam tą walkę, moja siostra porównała ją do bójki na ulicy, ja w 100% się z nią zgadzam, bo pudzian nie miał żadnej taktyki: przywalić jak najmocniej i tyle, jak dla mnie obraza dla mieszanych sztuk walki. A co do obrazka 1/5

Avatar rafl10

12 grudnia 2009, 15:44

PUDZIAN oczywiście

Avatar hedziksledzik

12 grudnia 2009, 15:41

sory nie ogladalem waliki ale kto wygraL?

Avatar Szczezuja

12 grudnia 2009, 15:29

Boks to nie dla mnie -,- W każdym razie obrazek mi się nie podoba. Zgadzam się z Tracz97. A ta cała akcja była przygnębiająca.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Otaczają mnie kłamcy

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ch-chesz wyparować...?

Dobrze czasem się oderwać

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka