Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Ostry ten sędzia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2016, 10:42
Lol, flaga Porogen xD
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:41
@Mafionek: pomóż bo lamię plz
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 13:57
@topazz: Okradaj starych capów z żarcia, a potem zrób radio i sofę, oni przestaną się smucić. GG
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:03
@topazz: Karm ich co dwa dni, i rób te żarcie z marchewkami. Jak najszybciej zabuduj deskami dziury (ulepszasz workbench na lvl 2, i potrzebujesz 3x 10 desek aby zabudować) na ekspedycje chodź ludziami co są najmniej zmęczeni. Jeżeli ktoś jest lekko ranny albo lekko chory, to wystarczy, że poleży dwa - trzy dni na łóżku i się wyleczy. Nie zbieraj śmieci takich jak nawóz, papierosy, tytoń, czy inne bezużyteczne gówno, zbieraj alko, on jest zajebistym towarem wymiennym. A właśnie. Zawsze czekaj do 13 godziny, bo po 13 już handlarze nie przychodzą. I podstawa to to, aby nie brać do domu tych PIE**OLONYCH DZIADÓW, BO ONI KU*WA NIC NIE POTRAFIĄ A ZŻERAJĄ TYLE ILE NORMALNY CZŁOWIEK. mam nadzieję, że pomogłem ;). W razie niejasności to coś móf
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2016, 22:49
@Mafionek: steam: Linuksiarz
prof z grid 2
Odpisz
15 grudnia 2016, 18:51
co to za flaga?
Odpisz
15 grudnia 2016, 18:51
@papa3: Nowe Państwo ,,Królestwo Kabuto'' które zostało założone pod Radomiem xD
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2016, 18:52
@papa3: Kabuto. Takie niby państwo założone pod Radomiem.
Odpisz
15 grudnia 2016, 18:54
@Motocyklista18: myślałem że z tym Radomiem robisz sobie jaja ale wszedłem w google i to prawda xD
Odpisz
15 grudnia 2016, 18:56
@papa3: xD jejowicze nie kłamią. Zazwyczaj.
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2016, 18:56
@normalnynick: Jest uznawane przez Polskę , USA , Kanadę i Chorwacje
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:05
Jeśli enklawa jest prawnie legalna i uznawana za państwo które jest jego sąsiadem, to dla mnie wystarczy żeby je uznać.
Odpisz
15 grudnia 2016, 21:02
@papa3: ide tam na wyprawe, mam blisko
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:26
@Breadbear: Mam 30 minut drogi od Radomie gdzie to jest dokładnie
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:25
Ale nigdy nie ufaj im jeśli pytasz o nazwę Anime na obrazku...
Odpisz
18 grudnia 2016, 21:35
@albert7168: w Wolanowie
Odpisz
18 grudnia 2016, 08:11
o co chodzi? wytłumaczcie plz
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:26
@ponczeq: gościu zalozylyl panstwo pod radomiem
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:40
@panlogin: aha...
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:40
@ponczeq: czemu nazywa sie jak pokémon
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:23
Najlepsze jest to że to Królestwo oprócz ziemi pod Radomiem, posiada Kokonie na Alasce i wyspę w Chorwacji.
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:50
Gdzie można w necie o tym poczytać (chodzi mi tylko o te kolonie)?
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:51
Na oficjalnej stronie Kabuto, oraz mniej więcej w gazetach internetowych.
Odpisz
17 grudnia 2016, 23:18
To jak to jest główne terytorium znajduje się w Polsce czy w Kandzie?
Odpisz
18 grudnia 2016, 08:31
A kto to wie?
Pewnie w Radomiu, gdyż tam raczej nie ma warunków na istnienie.
Odpisz
18 grudnia 2016, 15:24
nie
glowne terytorium i stolica jest kolo Kanady a kolonia jest ziemia pod Radomiem
Odpisz
18 grudnia 2016, 09:57
Co to kabuto?
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:16
@ant3k: Nowe królestwo pod Radomiem, z terytorium przy alasce. Jak NATO je zaakceptuje, będzie oficjalnym państwem. Na razie ma jakieś 610 obywateli.
Odpisz
18 grudnia 2016, 15:24
*611
a jak mnie przyjma to 612
poprosilem juz ich
tereny sa glownie na ziemi niczyjej przy Kanadzie a pod Radomiem co cos na ksztalt kolonii
Odpisz
18 grudnia 2016, 15:22
czekam
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:31
Tak Pan Jezus powiedział i pojechał na osiołku do Jerozolimy czy ch*j wie gdzie
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:17
Bd 6 z pszyrki
Wymień kraje sąsiadujące z Polską:
Rosja,Niemcy... Kabuto
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:35
a mama mówiła ,że internet niczego mnie nie nauczy a znam takie panstwo o ,którym im sie nawet nie sniłojusz czuje tom 6 z pszyrki
Odpisz
18 grudnia 2016, 07:02
W tym stwierdzeniu powinno być "za granicą" osobno, a nie razem.
Ja nie wiem, ktoś robi mema, pokazuje go publicznie i robi błędy ortograficzne lub inne... No kurcze, trochę szacunku dla języka i dla siebie.
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 09:07
@ilfrin: Chciałem cię poprzeć, ale Google-korekta pokazało że jest takie słowo jak zagranica. To ja już nie wiem.
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:25
@MRozu_ma_jeja: oczywiście, że jest takie słowo, ale definicja jest inna jak i użycie :-)
Wbij na PWN na znaczenie słowa i jego użycie.
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:32
@ilfrin: Kumam. Autorowi chodziło o: "Te wakacje spędzę Kabuto."
Odpisz
18 grudnia 2016, 05:12
to tam produkują te słynne kapcie?
Odpisz
18 grudnia 2016, 01:11
Wat?
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:21
Kabuto to chyba z Naruto
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:22
@DziwnyPan: tia
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:09
@AurelionSol: dzięki za potwierdzenie i czemu czapki w dół skoro to prawda?
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:30
@DziwnyPan: Kabuto to kraj niedaleko Radomia
Odpisz
17 grudnia 2016, 23:17
@panlogin: ...
Odpisz
18 grudnia 2016, 09:58
@DziwnyPan: A ja myślałem że to pokémon.
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:23
@ant3k: w kabuto mieszka kabuto i jest też naturalnym środowiskiem kabuto proste
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:45
Zlozylem wniosek o obywatekstwo
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:39
Widziałam już i pomyślałam że ten gość co założył to ,,państwo" to chyba jakiś otaku
Odpisz