Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Zdeklasowani znowu
Angielskie śmieszki
Nieuczciwa ocena
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2018, 13:53
Prrrrraaaaahhahahahahahahahhaha... ja się tak śmieję
Odpisz
21 lipca 2017, 21:39
Ha.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2013, 20:55
Nowa skala: hhehehhehehehehahahahhahahehuehuehhuehueeheuuhehueuhhuehuhuehuehuhhehhahahaahahahhaahahheheeheheheheheheehheuhaahahahaahahaaaaahahahahahuahhuhuhuahauahuahuhuauuuhhuhuuhhuhuhuhyhyhyhyhyhyhyyhyahahahhaahyheheeheyheyeheyhehheehueheueuhhueehuehuehuehueuhehueeuheuheuheuhehuehuehueuh - nagły napad nieustannego śmiechu.
Odpisz
22 czerwca 2011, 13:47
buahahahahahahahahahahahahahahaha ;D
Odpisz
30 marca 2011, 17:57
@Nuzama: dzięki fajny avatar
Odpisz
17 stycznia 2011, 16:46
5/5 ale moja skala śmiechu jest większa o 5 ha
Odpisz
4 maja 2010, 15:36
Ha
Odpisz
5 stycznia 2010, 19:56
Poprawka
Ha - wcale nie jest śmieszne
Hah - rodzaj śmieszny
Haha - tylko humorystyczne
Hahah - zabawne, ale nie lol
Hahaha - Genialnie śmieszne
Hahahah - LOL
Hahahaha - bardzo śmieszne
Hahahahah - Mocno zabawne
Odpisz
18 grudnia 2009, 15:56
Pottermanka, ja piszę oceny już normalne. A ocena to 1/5
Odpisz
17 grudnia 2009, 20:02
hahahahahahaha ???!11111
dam 4 :)0
Odpisz
16 grudnia 2009, 19:14
Ja napisze w stylu Gryziocha: Daje 7/-5 xD i do ulu. A tak przy okazji: Ja pisze "Hahahahaha", wiec wykraczam poza skale o jedno "a" :D
Odpisz
16 grudnia 2009, 11:23
No cóż... Dla mnie to jest hahah, czyli 4.
Odpisz
15 grudnia 2009, 12:25
Heh to jest super! Genialne!5!
Odpisz
15 grudnia 2009, 06:54
mi się bardzo podoba kto nie rozumie angielskiego to daje jedynkę 5/5
Odpisz
14 grudnia 2009, 20:26
Nawet fajne 3/5
Odpisz