Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nieuczciwa ocena
To by wystarczyło
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2018, 22:43
Czy ludzie to lubią bo dziewczyny są sexi
Odpisz
9 czerwca 2020, 13:29
@patryko1234: tak
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:18
jak się nazywa ta seria
Odpisz
3 sierpnia 2019, 16:38
@ePiotrek2003: jagodibuja
Odpisz
25 grudnia 2016, 14:05
byłaby wielka szkoda gdybym wpisał w google rule 34 powiązane z tym komiksem
Odpisz
26 grudnia 2016, 10:57
@InsaneFOX13: Ja wpisałem, nic ciekawego.
Odpisz
26 grudnia 2016, 15:00
Akurat przed chwilą to wyłączyłem...przypadek ?
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:19
dla ciebie nic ciekawego ....
Odpisz
30 maja 2017, 16:03
@InsaneFOX13: wież mi nie chcesz.....| ๏ . ๏ |
Odpisz
3 sierpnia 2019, 16:38
@hurra12345: hentai lepsze
Odpisz
26 grudnia 2016, 23:16
Ale to na obrazku to nie jemioła, tylko coś innego (tak, lesnik zapomniał jak ten szajs sie nazywa).
Odpisz
21 stycznia 2017, 17:15
O ja wale Mr Pickles ;-;
Odpisz
24 grudnia 2016, 19:44
Pozycja na 3 obrazku obiecująca ^^
Odpisz
22 grudnia 2016, 16:57
Tyle wygrać
Odpisz
22 grudnia 2016, 16:03
I ta poza na 3 obrazku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 grudnia 2016, 18:32
i ten burak na twarzy po pocałunku XD
Odpisz
20 grudnia 2016, 13:31
Jak słodko ^^
Odpisz
20 grudnia 2016, 14:02
@Creepyqueen: Trzymaj!
Odpisz
20 grudnia 2016, 14:59
@Wenglan: no wiesz co... żeby taki stary model dawać Xdd
Odpisz
20 grudnia 2016, 15:18
@Wenglan: Dzięki?
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:04
@Creepyqueen: Polecam się na przeszłość
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:17
@Wenglan: Spoko
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:34
@Wenglan: w sumie to twój obrazek mnie obraża
Odpisz
20 grudnia 2016, 23:18
Przepraszam najmocniej
Odpisz
21 grudnia 2016, 11:39
@Wenglan: spoko ale cukrzycy też używają jeja.pl;)
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:49
Koniec Internetów na dziś, idę się Historii uczyć.
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:52
Ni zdosz.
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:52
jaki temat?
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:53
@ImPeRaToR_DuDa: .
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:53
@ImPeRaToR_DuDa: Starożytna Grecja :|
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:54
miałem na plastyce ;-;
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:59
@ImPeRaToR_DuDa: Która klasa?
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:59
@TheTemplar: Jak si bede uczyć to zdam
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:00
Właśnie dlatego ni zdosz :>
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:01
@TheTemplar:
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:02
a ja nieudolny 6-tak :/
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 17:02
@ImPeRaToR_DuDa: 1 gimbazjum ;__;
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:03
;__;
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:04
Ni zdosz.
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:04
@ImPeRaToR_DuDa: Śmieszne jest to że razem ze mną w klasie jest 11 osób a to nie jest szkoła prywatna
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:13
Jeżeli masz taką klase jak ja to w 3 gimb będziesz miał 5 osób w klasie '-'
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:21
@Mr_Kot: ja mam w 2 gim 19 osób...
połowa to patologia. ..
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:24
@Akward_Situation: Ja jestem w 3 gimb, mam w klasie 18 osób z pierwotnych 26.
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:31
@Mr_Kot: *miała
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 17:35
Przepraszam
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:07
Ja też 1 gim. i ten sam temat ;_;
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:25
@Mr_Kot: Nie musisz :>
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:26
@Zakapturzony13579: A kiedy masz test? ja w środę :d
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:32
Jakie masz książki?
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:34
@creeper_girl: "Śladami Przeszłości" od Nowej Ery
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:36
Lul, jo tysz. Ale chyba masz jakieś opóźnienie, bo ja Grecję przerabiałam już z miesiąc temu :/
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:41
@creeper_girl: Może i tak :/
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:41
Bywa
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:43
@creeper_girl: Jesteśmy w sumie opuźnieni ze wszystkim bo ciągle jakiś lekcji nie ma itp.
Odpisz
18 grudnia 2016, 18:46
no to tak kiepskawo
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 19:03
@Mr_Kot: ja w 3 gimb mam w klasie 14 osób
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:33
Idź się ucz !!! Miało być koniec neta na dziś. ...
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:51
Ćśś uczyłam się już
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:53
Pfff... ja jutro na zawody z kosza idę. Nie mam lekcji, a wy macie. (Bez obrazy, piszę to z czystej beki)
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:07
Ja w piątek zaczolem rzym, a jutro mam test z Grecji...
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:09
Zacząłem* Rzym z dużej litery.
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:10
z tym zacząłem to mój bląd ale z tym Rzymem to to slabo sie pisze duze litery na telefonie
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:12
słabo*
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:12
słabo*
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:13
Akurat jak nie ma polskiej litery, to raczej się nie liczy chyba jako błąd.
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:37
Chodzi o to że na telefonie pisanie z ą ę jest 3 razy dłuższe
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:39
Ja jakoś na tel. jestem i jakoś piszę.
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:41
Cytuje: ,,Chodzi o to że na telefonie pisanie z ą ę jest 3 razy DŁUŻSZE''
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:42
U mnie TEŻ
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:21
Ucz sie ucz i tak w 3 klasie bedziesz sie uczyl tego od nowa+ bierzacego materiału i i tak nie zdasz
Odpisz
20 grudnia 2016, 15:01
@TheTemplar: zdo
Odpisz
21 grudnia 2016, 09:23
W 2 klasie gimnazjum miałam najmniej 4 osoby.Teraz w 2 liceum mam 15
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:15
wyprowadzam się na święta :
Poszukuje małego domu z 2 do 3 studentek tel 368581945 jestem miły i mechaty a dotego mogę rozgrzać
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:29
@Fenekin582:
Odpisz
21 grudnia 2016, 02:21
@Andrzej_Duda: no i poco ????
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:02
Działa w praktyce?
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:06
*kupuje 100kg jemioły* Chce ktoś?
Odpisz
20 grudnia 2016, 15:48
Stanął mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:25
@Koniczynek: mi też zegarek stanął znasz może jakiegoś zegarmistrza albo coś ?
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:37
@delta232: jacek1s
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:37
Gdyby to było takie proste.
Odpisz