Wspomnienie z dzieciństwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Papierowa szkoła posting
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2016, 19:18
Czym on pisze?
Odpisz
14 kwietnia 2017, 23:38
@KapitanKokosel: Drugą dłonią?
Odpisz
15 kwietnia 2017, 10:09
@Archeologwinternetach: "Fajnie znowu by mieć dwie dłonie."
Odpisz
15 kwietnia 2017, 11:32
@KapitanKokosel: To nie znaczy, że nie ma żadnej. Może mieć przecież jedną.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 11:34
@Archeologwinternetach: To by się urodził w Czarnobylu.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 11:35
@KapitanKokosel: Stracił jedną dłoń więc ma drugą. Czarnobyl, bo urodził się z dwiema dłońmi.
Odpisz
15 kwietnia 2017, 11:36
@Archeologwinternetach: A no.
Odpisz
3 lutego 2018, 14:53
@KapitanKokosel: Nosem być może
Odpisz
3 lutego 2018, 15:05
Odkop
Odpisz
26 listopada 2018, 22:08
@KapitanKokosel: tudududu
Odpisz
16 lutego 2019, 14:32
@KapitanKokosel: coś mnie ominęło
Odpisz
25 grudnia 2016, 14:48
autentyk
Odpisz
25 grudnia 2016, 01:24
Bawi mnie to, czy jestem normalny?
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:53
Pegi 16?! Odpowiedź może być tylko jedna...
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:55
@Raczysko: Czołg ?
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:55
@Raczysko: ...gra przeznaczona dla osób powyżej 16 roku życia.
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:58
@xAzumiKx: Wysłała bym screena z rozgrywki, ale...
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:04
@creeper_girl:
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:05
@xAzumiKx: grałabym.
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:14
@xAzumiKx: Nie ma rączek nie ma ciasteczka.
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:32
Odpisz
19 grudnia 2016, 00:17
Ja miałem "Ku*wa! Chyba uciąłem ci rękę!!!" ale nie zdążyłem screena :v
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:39
Moich jest dozio duzio duzio
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:40
@KalkoPl:
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:41
@KalkoPl:
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:41
@KalkoPl:
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:42
@KalkoPl:
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:45
@KalkoPl: Potem wrzucę wincyj!
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:13
@Raczysko: Może to gra dla rowerzystów ale po co komu 16 pegów
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:26
@KalkoPl: ja mam kilka nowych ale jestem zjebem. i nie umiem robić screena ;-;
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:27
@KalkoPl:
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:47
Masz Androida, IOS'a czy Windows Phone? Mam plakat o tym jak robić screeny na wszystkich telefonach i tabletach.
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:51
@Dead_Bload321: android 4.4.2
Odpisz
24 grudnia 2016, 17:04
Zależy od urządzenia, ale zadziała TYLKO jedno z tych:
1) Przycisk włączający telefon i zmniejszający głośność.
2) "Home" (taki na dole) i zmniejszający głośność.
3) Przejedź po ekranie całą dłonią od prawej do lewej.
W 1) i 2) trzeba oba przyciski na raz.
Tylko spróbuj kilka razy, bo trzeba się tego nauczyć.
Dostaniesz powiadomienie o zrobieniu screena.
Dam zdjęcie przycisku "Home":
Odpisz
24 grudnia 2016, 17:05
@Dead_Bload321: Dziękuję dobry człowieku (1 zadziałało)
Odpisz
24 grudnia 2016, 18:18
@EveryBodyDoTheFlopGuy:
Odpisz
24 grudnia 2016, 19:09
@KalkoPl:
Odpisz
24 grudnia 2016, 19:11
Odpisz
24 grudnia 2016, 19:12
Odpisz
24 grudnia 2016, 17:55
flashbacki
Odpisz
24 grudnia 2016, 17:53
Grałem w to. Dziwne
Odpisz
24 grudnia 2016, 17:00
Jak on to napisał jak on nie ma dłoni. O.O
Odpisz
24 grudnia 2016, 17:49
@jastrzab874: jedną ręką ;_;
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:05
Skoro nie ma rąk, to jak to napisał?
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:09
@damian2500: Ma 1
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2016, 00:26
lel wrzuciłem prawie ten sam obrazek jakieś 3 godziny temu. dzięki za skopiowanie.
Odpisz