Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

18 kwietnia 2022, 19:02

Rel

Avatar Demondo498

20 grudnia 2016, 14:23

A później ból i agonia w szkole

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 14:41

@Demondo498: A gdy wrócisz do domu ból znika. ;-;

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2016, 15:24

I know what are you fell

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2016, 15:55

Cieszę się, że wiesz czym jestem spadłem.

Avatar Zlodziej_Ziemniakow

20 grudnia 2016, 14:25

"Idź do szkoły, jak coś to się zwolisz"

Avatar Grala111

20 grudnia 2016, 17:22

Avatar Kivera

24 grudnia 2016, 15:40

@Zlodziej_Ziemniakow: Przeczytałam "zwalisz"

Avatar NixxoN

24 grudnia 2016, 15:39

Ja tak, ku*wa, zawsze mam!

Avatar Donald_Trump

24 grudnia 2016, 15:36

Ku*wa no zajebiście, mem o szkole w święta...

Avatar
arbuziec

24 grudnia 2016, 15:31

nie mówmy już o szkole

Avatar Creepyqueen

20 grudnia 2016, 23:00

Jak ja nie chcę iść do szkoły to mówię mamie,że mi się nie chce i wtedy mogę zostać w domu

Avatar Shakrit

24 grudnia 2016, 15:22

@Creepyqueen: Ale wiesz, że jak w końcu pójdziesz do gimnazjum to takie zostawanie w domu na życzenie się skończy?

Avatar drollercastergirl

24 grudnia 2016, 15:43

@Shakrit: Ekhem, nie żeby coś, ale jeśli nie jest już w gimnazjum to nie pójdzie raczej

Avatar Creepyqueen

24 grudnia 2016, 17:27

@drollercastergirl: No właśnie ;)

Avatar drollercastergirl

25 grudnia 2016, 18:43

@Creepyqueen: Ja też nie pójdę ;_;

Avatar Creepyqueen

25 grudnia 2016, 22:34

@drollercastergirl: znaczy no ja już kończę gimnazjum w tym roku,a potem do liceum

Avatar Oliwka910

27 grudnia 2016, 21:07

@Creepyqueen: ja tak dobrze nie mam : /

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2016, 15:09

Masz migrenę, 40 stopni gorączki i ledwo trzymasz się na nogach? Nie obchodzi mnie to, idź do szkoły, bo masz dzisiaj sprawdzian ._. Tak bardzo przegryw ._.

Avatar FuryGaming

20 grudnia 2016, 15:57

Akurat tak mam dzisiaj ...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fergus

Dobrze czasem się oderwać

No to posłuchane

Ładne rzeczy

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka