Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gojira

9 maja, 14:11

Ja się cieszę że miałem tylko 2 latka w 2009

Avatar Mordur

14 kwietnia 2017, 00:57

Jak ja się cieszę,że moje dzieciństwo opierało się na piłce nożnej,a nie facebooku-z resztą w 2009 nawet nie wiedziałem co to jest :D

Avatar darcus

20 grudnia 2016, 19:25

A ja wiem na jaki - młodość.

Avatar Buras

19 grudnia 2016, 19:03

na jaki rodzaj upośledzenie

Avatar Krzyniu

19 grudnia 2016, 19:03

@Buras: na rodzaj upośledzenie dopełniacza

Avatar Thundere

20 grudnia 2016, 19:23

@Krzyniu: wygral

Avatar Pandzianikki

20 grudnia 2016, 18:22

Upośledzenia

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2016, 19:46

Czyli chyba tylko ja nie wstawiałem rakowych postów(chyba że moje zdjęcia się liczą) jak byłem młodszy

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2016, 20:26

Nigdy nie pisz, że byłeś w jakiejś jednej rzeczy jedyny. Ja też nic nie wstawiałem.

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 20 grudnia 2016, 17:46

ja w 2015 zrobiłem konto na fb dopiero aby jakiś śmieszek się nie podszywał pode mnie

Avatar Matexustrix

20 grudnia 2016, 17:08

Ja na szczęście tak nie miałem (miałem NK)

Avatar GalenMarek

19 grudnia 2016, 21:04

Chorujesz do tej pory*

Avatar bylejakbylegdzie

19 grudnia 2016, 19:38

dlatego media społeczne mogą zaszkodzić twojej reputacji, co prawda ci starsi co cię oceniają też tacy byli ale ich życie zniknęło w analogowym świecie gdzie co najwyżej było kilka starych klisz albo artykuł w lokalnej gazecie a w cyfrowym świecie te plama jest nie taka prosta do zmycia

Avatar DeMajkel

19 grudnia 2016, 19:27

Wszedłem ostatnio na nk (korzystałem w latach 2010-13) i przejrzalem archiwum rozmów. Uśmiałem się po pachy, ale też nie wierzę, że byłem glupszy od dzieci neo.

Avatar
Suchotnik

19 grudnia 2016, 19:04

Ty się ciesz że się wyleczyłaś!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Papierowa szkoła posting

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Deal życia

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka