Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Papierowa szkoła posting
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Deal życia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja, 14:11
Ja się cieszę że miałem tylko 2 latka w 2009
Odpisz
14 kwietnia 2017, 00:57
Jak ja się cieszę,że moje dzieciństwo opierało się na piłce nożnej,a nie facebooku-z resztą w 2009 nawet nie wiedziałem co to jest :D
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:25
A ja wiem na jaki - młodość.
Odpisz
19 grudnia 2016, 19:03
na jaki rodzaj upośledzenie
Odpisz
19 grudnia 2016, 19:03
@Buras: na rodzaj upośledzenie dopełniacza
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:23
@Krzyniu: wygral
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:22
Upośledzenia
Odpisz
19 grudnia 2016, 19:46
Czyli chyba tylko ja nie wstawiałem rakowych postów(chyba że moje zdjęcia się liczą) jak byłem młodszy
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:26
Nigdy nie pisz, że byłeś w jakiejś jednej rzeczy jedyny. Ja też nic nie wstawiałem.
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2016, 17:46
ja w 2015 zrobiłem konto na fb dopiero aby jakiś śmieszek się nie podszywał pode mnie
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:08
Ja na szczęście tak nie miałem (miałem NK)
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:04
Chorujesz do tej pory*
Odpisz
19 grudnia 2016, 19:38
dlatego media społeczne mogą zaszkodzić twojej reputacji, co prawda ci starsi co cię oceniają też tacy byli ale ich życie zniknęło w analogowym świecie gdzie co najwyżej było kilka starych klisz albo artykuł w lokalnej gazecie a w cyfrowym świecie te plama jest nie taka prosta do zmycia
Odpisz
19 grudnia 2016, 19:27
Wszedłem ostatnio na nk (korzystałem w latach 2010-13) i przejrzalem archiwum rozmów. Uśmiałem się po pachy, ale też nie wierzę, że byłem glupszy od dzieci neo.
Odpisz
19 grudnia 2016, 19:04
Ty się ciesz że się wyleczyłaś!
Odpisz