Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Demondo498

20 grudnia 2016, 12:51

Avatar Kto_Inny

21 grudnia 2016, 12:03

@Demondo498: Widzę że też lubisz one piece

Avatar Demondo498

21 grudnia 2016, 13:53

@Kto_Inny: Jestem na biezaco z odcinkami z manga nie bo Polskie wydawnictwo ssie a moja ulubiona postacia jest Nico Robin

Avatar Kto_Inny

21 grudnia 2016, 13:55

@Demondo498: Ja zbliżam się do połowy

Avatar Demondo498

21 grudnia 2016, 16:42

@Kto_Inny: Jak beda mieli przerwe 2 letnia w akcji One Pice to dużo sie zmienilo ale mysle ze najbardziej ussop bo w koncu nie ssie tak bardzo w walce

Avatar namtab_batman

21 grudnia 2016, 15:47

Avatar romanow

21 grudnia 2016, 12:35

Tak szczerze to miksował bym.

Avatar Krzyniu

20 grudnia 2016, 13:04

Kisnę jak debil na głos a to polski.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 13:19

@Krzyniu: Heh. ja też teraz polski mam.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 13:19

@Krzyniu: I prawie telefon mi zabrali.

Avatar siemak

20 grudnia 2016, 13:27

a ja w-f

Avatar creeper_girl

20 grudnia 2016, 13:51

@siemak: Ja Siedzę w busie.

Avatar siemak

20 grudnia 2016, 13:53

@creeper_girl: jedzesz do obozu?

Avatar creeper_girl

20 grudnia 2016, 13:55

@siemak: Nie. Do domu grać w UT.

Avatar siemak

20 grudnia 2016, 14:05

@creeper_girl: czuje że ktoś będzie miał zły czas

Avatar creeper_girl

Edytowano - 20 grudnia 2016, 14:14

@siemak: Wczorej prawie zaciukałam dummy'iego w ruinach .-.
przez przypadek.

Avatar ValorPeter

20 grudnia 2016, 15:41

@creeper_girl: ja grałem 3 razy za każdym razem neutralna ścieżka, to dopiero bad time

Avatar creeper_girl

20 grudnia 2016, 16:13

Avatar creeper_girl

21 grudnia 2016, 12:23

@siemak: O, jednak ustawiłeś avek z Errorem.

Avatar Dark123456

20 grudnia 2016, 13:47

Miałem tylko 9 lat...

Avatar Dark123456

20 grudnia 2016, 13:47

Miałem tylko 9 lat...

Avatar Nyanfetamina

20 grudnia 2016, 12:43

Punch?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 grudnia 2016, 12:16

Zajebiste 5/5 Shrek is love, Shrek is alcoholism.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zdeklasowani znowu

To by wystarczyło

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka