Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PolishBananaForever

21 grudnia 2016, 15:18

tru

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2016, 17:48

@PolishBananaForever: dne sprawyyyyyy!

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 15:42

Ja też uważam,że śnieg jest romantyczny *^* Może Cie zabrać na randke czy cuś..

Avatar Psychopata_

20 grudnia 2016, 16:23

na romantyczne odśnieżanie?

Avatar Fina258

21 grudnia 2016, 15:05

*daje łopate do odśnieżania* masz! Idziesz na romantyczny taniec z śniegiem! Jest tam *wskazuje na chodnik zasypany śniegiem*

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2016, 15:06

@Fina258: Dziękuje bardzo! C':

Avatar Fina258

21 grudnia 2016, 15:13

Proszę bardzo! A teraz idź, idź bo ucieknie

Avatar mrofpower

21 grudnia 2016, 14:46

w Polsce nie ma romantyczności

Avatar xAzumiKx

21 grudnia 2016, 15:02

@mrofpower: Nadrabiamy wpie**olem

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 15:45

Aż skoczyłoby się z dachu na śnieg w stylu Assasyna. ;-;

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 15:46

Oj chciałoby się >3<

Avatar Krybex101

20 grudnia 2016, 15:46

nie jestem jedyny z tą myślą 'p'

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 grudnia 2016, 15:48

@Krybex101: Już wyobrażam to sobie. Przygotowuję się do skoku, w koncu skaczę i się zastanawiam "ku*wa, ile cm tam śniegu jest?" I jeb wasted.

Avatar Polski322

20 grudnia 2016, 15:49

Ale na szczęście zapisałaś przed tym skokiem grę i możesz się cofnąć

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 15:50

@Polski322: Nigdy nie zapisuję. ;-; I tak automatycznie to robi.

Avatar Polski322

20 grudnia 2016, 15:52

Czuli robisz jak ja. Możesz też się zrespić

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 15:56

Aż skoczyłbym z dachu. Tak po prostu.

#MemiarzZDepresjo

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 15:59

@Polski322: Wiem. Jednak jestem takim zjebem, że zaczęłam 1 część, potem wypróbowałam 3 część a teraz gram w Brotherhood. Ezio kozak. :v Ulu Assasin.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2016, 16:00

Oj jusz jusz. Pamietaj ze jest wiecej zjebow niz ci sie zdaje.

Avatar caltinks_2

20 grudnia 2016, 15:56

Śnieg jes romątydżny bo f końcó rzycje poleka tylgo na mióóźdzji

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Ładne rzeczy

Hobby dla faceta

Nieuczciwa ocena

To będzie bolało

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka