memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 27 stycznia 2017, 20:11
To mi przypomniało jak tata opowiadał mi, że jakiś jego znajomy jadł kanapkę z pasztetem i pastą do zębów, żeby zjeść i mieć czyste zęby ;-; W sumie nie wiem, czy to prawda, ale tak powiedział ;-;
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:02
40 i nadal średnia 5. Jestem z was dumny. W nagrodę macie Hitlera w mandze:
20 grudnia 2016, 21:25
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: 45
21 grudnia 2016, 14:40
@szeregowy_koci_mietka: 55
27 stycznia 2017, 12:03
@krzysiu03: 57
27 stycznia 2017, 14:00
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: wiesz ze to tylko prowokuje?
21 grudnia 2016, 12:26
może zamiast pasty trzeba było ketchup dać..? nie, jednak nie..
20 grudnia 2016, 22:16
jadłbym
20 grudnia 2016, 19:31
Nie wiem jak zareagować więc wstawię pieseła
27 stycznia 2017, 13:07
@PolishBananaForever: nie wiem jak skomentować więc daje łapke w dół
27 stycznia 2017, 14:43
@TerratorEK: Przepraszam że musiałem cię zmusić do dania łapki (strzałki) w dół
27 stycznia 2017, 15:43
@TerratorEK: strzałkę*
27 stycznia 2017, 15:50
@noszkurnawszystkozajete: jakoś youtubem mi zaleciało ale dzięki za poprawe
20 grudnia 2016, 17:51
Przestraszyl sie ze ktos jest lepszy od niego :^c
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 stycznia 2017, 20:11
To mi przypomniało jak tata opowiadał mi, że jakiś jego znajomy jadł kanapkę z pasztetem i pastą do zębów, żeby zjeść i mieć czyste zęby ;-;
W sumie nie wiem, czy to prawda, ale tak powiedział ;-;
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:02
40 i nadal średnia 5. Jestem z was dumny. W nagrodę macie Hitlera w mandze:
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:25
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: 45
Odpisz
21 grudnia 2016, 14:40
@szeregowy_koci_mietka: 55
Odpisz
27 stycznia 2017, 12:03
@krzysiu03: 57
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:00
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: wiesz ze to tylko prowokuje?
Odpisz
21 grudnia 2016, 12:26
może zamiast pasty trzeba było ketchup dać..?
nie, jednak nie..
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:16
jadłbym
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:31
Nie wiem jak zareagować więc wstawię pieseła
Odpisz
27 stycznia 2017, 13:07
@PolishBananaForever: nie wiem jak skomentować więc daje łapke w dół
Odpisz
27 stycznia 2017, 14:43
@TerratorEK: Przepraszam że musiałem cię zmusić do dania łapki (strzałki) w dół
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:43
@TerratorEK: strzałkę*
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:50
@noszkurnawszystkozajete: jakoś youtubem mi zaleciało ale dzięki za poprawe
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:51
Przestraszyl sie ze ktos jest lepszy od niego :^c
Odpisz