Chwalenie się sytuacjami na głównej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Szybki jak błyskawica
Co to takiego?
Brawo za czujność!
Fajnie że odpowiedzieli
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2016, 22:03
I ten który się dostał był mój!
Nie wiem czy być dumnym, czy uciekać, bo gdy jejowicze dowiedzą się że to przeze mnie...
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:06
@Palauball: *wyciąga zapasową liny* przez ciebie?
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:07
@Palauball: E tam, ja wywołałem spam o sraniu na torach (skomentowałem pierwszy obrazek o tym i ktoś to przerobił na obrazek), a ludzie mnie jeszcze nie zabili.
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:07
@siemak: *przełyka ślinę* ...Tak...
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:08
@siemak: ILE TY MASZ TYCH LIN!?
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:09
@creeper_girl: mam pojemną klatke piersiową, wiesz brak płuc
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:09
@siemak: ty sobie avka na Errora powinieneś zmienić.
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:30
@creeper_girl: cala rodzina pod jednym obrazkiem (prawue)
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:38
@Miguelp: praawie
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:41
@creeper_girl: brakuje Nemesisa i Jasnowidza i Davido
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:42
@Miguelp: I Loraxa, i słoneczniki..
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:42
@creeper_girl: ku*waaaaaaa
onie NIE sa w naszej rodzinie
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:54
@Miguelp: Chyba cię parę zmian drzewa genealaogicznego ominęło.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2016, 22:22
@Miguelp: a Techno?
Odpisz
21 grudnia 2016, 22:44
@Miguelp: czemu cie nie było bo trzy spamy były i dziwne rzeczy w komentarzach
Odpisz
21 grudnia 2016, 22:47
@Miguelp: EKCHEM
Odpisz
21 grudnia 2016, 22:49
chodziło o obrazek nie o wątek
Odpisz
21 grudnia 2016, 22:56
@siemak: Nyaaa~
Odpisz
21 grudnia 2016, 23:36
@creeper_girl: nie ominęło
nie wyraziłem zgody na bany
btw dzieki ze przyomniałaś sprawdze czy siemak pprawił czy moze go zgłosić
Odpisz
21 grudnia 2016, 23:37
@siemak: banan
Odpisz
22 grudnia 2016, 12:32
@Miguelp: Smacznego
Odpisz
22 grudnia 2016, 12:36
wut?
Odpisz
22 grudnia 2016, 15:31
@Miguelp: banany to kondony z klejem do tapet,azbestem, naftą i pigułkami gwałtu
Odpisz
22 grudnia 2016, 15:40
@siemak: nie
banan to ban
Odpisz
22 grudnia 2016, 15:42
@Miguelp: wszyscy pokoleji umierają czo się czepiasz
Odpisz
22 grudnia 2016, 21:31
@siemak: miales sie ich pozbyc
Odpisz
22 grudnia 2016, 21:32
@Miguelp: pokoleji by miało to jakąś fabułe choć jeśli chodzi o podróże w czasie fabuła jest skomplikowana
Odpisz
14 marca 2022, 20:12
@wojtekrozrabiaka: TO TY
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:04
Ma ktoś to zdjęcie bez napisów?
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:13
@ciamciol: Trza kupić :I
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:16
@Krzyniu: O cholera
Odpisz
21 grudnia 2016, 13:45
@Krzyniu: albo zrobić
Odpisz
21 grudnia 2016, 14:27
@ciamciol:
Odpisz
21 grudnia 2016, 15:17
@Archeologwinternetach: dałeś za free dzięki ci
Odpisz
21 grudnia 2016, 17:44
@Archeologwinternetach: Dziekujemy ci zacna osobo!
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:29
@PolishBananaForever: po prostu archeolog
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:33
Bo z tym trzeba się urodzić.
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:34
@Archeologwinternetach: z lopata?
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:36
@Miguelp: Ta talentem do przerabiania zdjęć. Aby być archeologiem mojego poziomu to też.
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:38
@Archeologwinternetach: jestem pewien ze lopata starczy
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:41
@Miguelp: Ten uczuć kiedy zapomniałeś przecinka w zdaniu, ale nikt nie zauważy.
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:41
@Archeologwinternetach: nie pisze przrcinkow
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:45
@Miguelp: Ale, że ja zapomniałem... Mniejsza...
Odpisz
21 grudnia 2016, 23:34
@Archeologwinternetach: aaaa ok
Odpisz
21 grudnia 2016, 16:44
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
21 grudnia 2016, 13:56
Nie będą
Odpisz
21 grudnia 2016, 00:54
Wrzucaj systematycznie jeden obrazek. Kiedyś nadejdzie taki czas, że w końcu trafi na główną.
Odpisz