Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Winggher

28 grudnia 2016, 18:26

W polskim rapie jest mało osób godnych uwagi niestety :/

Avatar Ryszard2016

29 grudnia 2016, 04:40

@Winggher: a słyszałeś o AK-47 może ? :)

Avatar Winggher

29 grudnia 2016, 18:03

@Ryszard2016: Napisałem że jest ich mało a nie że nie ma wcale. A co do nich coś wiem ale nie słuchałem ich jeszcze ;)

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2016, 00:44

@Ryszard2016: Ja cos slyszalem.. to znaczy widzialem. W Warszawie na pradze (Ta obszczana i brudna ulica gdzie moi dziadkowie mieszkaja) byly naklejki AK-47

Avatar ares24

29 grudnia 2016, 11:21

Miałem tak w nowej szkole. Pierwszego dnia zauważyłem bardzo fajną dziewczynę, stylizowała się na takiego nowoczesnego gotha/metala. Szkoda, że okazało się, że ma zje**ny charakter i słucha Cypisa na okrągło ._.

Avatar Youtuber

Edytowano - 29 grudnia 2016, 10:52

rap jest zje**ny i chyba tylko dla murzynow co nawalaja slowami jak z karabinlu zeby sie znich smiac.
i w ogole nie ma polskieho rapu jest gowno. jak np koedys przegladalem piossenki na yt i wpadlem w polskich idiptpw to nw czy sie smiac czy plakac. szczegolnie jak gadaja o narkotykach i jej legalizavji a na dole pajace sie tylko zgadzaja dajac 10 SYBKICH(wzietyvh z dupy) FAKTOW NA TEMAT MARICHUGOWNA.

wku*wia mnie jeszcze to ze w 99,99909 proceng rapsach kazdy przeklina.
rap to jest rak

Avatar Ashley12c

28 grudnia 2016, 19:19

Jeśli to Gang Albanii..
.
.
.
.
.
.
Chociaż to raki. Nie mogą mieć rapów, A jeśli już, to na poziomie Cypisa.

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2016, 23:28

@Ashley12c: To nie rap, to gunwo

Avatar Bvlsee

28 grudnia 2016, 21:27

Wojciech Zawadzki.

Avatar Bvlsee

28 grudnia 2016, 21:28

@Bvlsee: Tududu tududu.

Avatar Bvlsee

28 grudnia 2016, 21:29

@Bvlsee: Nie jest zły.

Avatar Bvlsee

28 grudnia 2016, 21:29

@Bvlsee: Tududu tududu.

Avatar damian2500

28 grudnia 2016, 20:56

Dziewczyna puściła Ci subkulturę?

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2016, 18:45

katować się tylko dlatego, że komuś się coś podoba, to bezsens..

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2016, 18:32

"Może jednak ręka będzie lepszym towarzyszem."

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar IFapToHentai
Dodane przez: IFapToHentai

Nie są aż takie pyszne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Angielskie śmieszki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka