Gdy dziewczyna, która Ci się podoba, puści polskie rapsy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2016, 18:26
W polskim rapie jest mało osób godnych uwagi niestety :/
Odpisz
29 grudnia 2016, 04:40
@Winggher: a słyszałeś o AK-47 może ? :)
Odpisz
29 grudnia 2016, 18:03
@Ryszard2016: Napisałem że jest ich mało a nie że nie ma wcale. A co do nich coś wiem ale nie słuchałem ich jeszcze ;)
Odpisz
30 grudnia 2016, 00:44
@Ryszard2016: Ja cos slyszalem.. to znaczy widzialem. W Warszawie na pradze (Ta obszczana i brudna ulica gdzie moi dziadkowie mieszkaja) byly naklejki AK-47
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:21
Miałem tak w nowej szkole. Pierwszego dnia zauważyłem bardzo fajną dziewczynę, stylizowała się na takiego nowoczesnego gotha/metala. Szkoda, że okazało się, że ma zje**ny charakter i słucha Cypisa na okrągło ._.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2016, 10:52
rap jest zje**ny i chyba tylko dla murzynow co nawalaja slowami jak z karabinlu zeby sie znich smiac.
i w ogole nie ma polskieho rapu jest gowno. jak np koedys przegladalem piossenki na yt i wpadlem w polskich idiptpw to nw czy sie smiac czy plakac. szczegolnie jak gadaja o narkotykach i jej legalizavji a na dole pajace sie tylko zgadzaja dajac 10 SYBKICH(wzietyvh z dupy) FAKTOW NA TEMAT MARICHUGOWNA.
wku*wia mnie jeszcze to ze w 99,99909 proceng rapsach kazdy przeklina.
rap to jest rak
Odpisz
28 grudnia 2016, 19:19
Jeśli to Gang Albanii..
.
.
.
.
.
.
Chociaż to raki. Nie mogą mieć rapów, A jeśli już, to na poziomie Cypisa.
Odpisz
28 grudnia 2016, 23:28
@Ashley12c: To nie rap, to gunwo
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:27
Wojciech Zawadzki.
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:28
@Bvlsee: Tududu tududu.
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:29
@Bvlsee: Nie jest zły.
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:29
@Bvlsee: Tududu tududu.
Odpisz
28 grudnia 2016, 20:56
Dziewczyna puściła Ci subkulturę?
Odpisz
28 grudnia 2016, 18:45
katować się tylko dlatego, że komuś się coś podoba, to bezsens..
Odpisz
28 grudnia 2016, 18:32
"Może jednak ręka będzie lepszym towarzyszem."
Odpisz