Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Mało znany szczegół
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2024, 21:36
3 piątki reszta szóstki...
Odpisz
28 grudnia 2016, 19:53
Mi pan od histy wpisał zagrożenie. Nie mam ŻADNEJ jedynki, ale czemu nie.
Jako "usprawiedliwienie" dodam, że 14 osób w mojej klasie (w tym ja i mój kolega, też bez jedynek) ma zagrożenie. ;__;
P.S Jeżeli poprosicie to dam wam foto mych ocen ;/
Odpisz
29 grudnia 2016, 09:25
@DobryKomuch: Livuś prosi
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:46
@DobryKomuch: Anielka też prosi.
Odpisz
14 stycznia 2017, 12:44
@DobryKomuch: Piard też prosi.
Odpisz
25 grudnia 2016, 18:15
chu*owe 2 zagrożenia i nieklasyfikacja...z informatyki...
Odpisz
25 grudnia 2016, 18:22
@benben7: Dlaczego?
Odpisz
25 grudnia 2016, 19:11
@Lordu: to pierwsze nwm to drugie matma... ;-; a informatyka bo wiele razy byłem chory i mnie nie było
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:49
@benben7: Nam pani każe nadrobić, albo daje jedynki.
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:25
@Anielka999: mi pani od infy dała info na kartce że poprawa jest w środę o 16:00 ale ku*wa w którą środę?!
Odpisz
29 grudnia 2016, 10:02
@benben7: Ty trollujesz czy serio jesteś tak głupi?
Odpisz
29 grudnia 2016, 10:03
@RobsonPlay: serio panie Trump
Odpisz
29 grudnia 2016, 10:55
@benben7: jaki idiota. w kazda srode a najlepiej w PIERWSZA srode
Odpisz
29 grudnia 2016, 12:03
@Youtuber: w pierwszą przyszłem... czekałem i jej nie było
Odpisz
5 stycznia 2017, 15:07
@RobsonPlay: Inteligent się znalazł
Odpisz
28 grudnia 2016, 18:52
Jedno zagrożenie. Chyba mogę się usprawiedliwić tym, że chodzę do szkoły muzycznej?
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:41
@Estonia_ball: Niestety nie... Skończyłam szkołę muzyczną 6-letnią w I gimnazjum, że średnią w szkole [normalnej] , 5.49.
Da się? Da.
Odpisz
29 grudnia 2016, 01:14
Jeżeli z kształcenia słuchu nie ma się zaległości z pierwszej klasy...
Odpisz
29 grudnia 2016, 08:05
@Estonia_ball: Oy. To źle.
Odpisz
29 grudnia 2016, 04:06
Przynajmniej nie ma zagrożenia...
Odpisz
28 grudnia 2016, 23:50
Lepiej nie znać moich :/,
Odpisz
25 grudnia 2016, 17:56
Same 5 i 4 nah
Odpisz
25 grudnia 2016, 18:00
@Polski322: #team4i5NaPółrocze
Odpisz
25 grudnia 2016, 18:02
@Midonik: #team5i4napółrocze
Odpisz
25 grudnia 2016, 18:34
@Polski322: Wiwat nam, zdolnym ludziom.
Odpisz
25 grudnia 2016, 18:39
pierwsza gimby,więc tak ciężko nie jest
Odpisz
25 grudnia 2016, 18:54
@Midonik: Dla mnie druga jest o niebo łatwiejsza od pierwszej.
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:43
zdecydowanie, trzeba się poznawać, ustawiać w nowej szkole, II gimbaza to ustawka na cały rok, po wakacjach wracamy na stare śmieci...
Odpisz
28 grudnia 2016, 22:41
jestem tylko zagrożony z geografii
Odpisz
28 grudnia 2016, 21:47
Infa, grozi mi czwóra.
No co, przy mojej średniej...
I technika.
Muszę ogarnąć rysunek techniczny do końca ferii, oraz zrobić 2 prezentacje do końca przerwy świątecznej.
Na codzień cieszę się z luzu na infie, ale jestem zbyt leniwa na prezentacje o 11 listopada. Myślałam o prezentacji z czwartej klasy, której nigdy nie wysłałam, ale była bez sensu.
#nikogo
Odpisz
28 grudnia 2016, 19:18
Nam powiedzieli że nie ma półrocza a tylko oceny informacyjne w librusie bo podziału w nim się nie da wyłączyć.
Odpisz
28 grudnia 2016, 18:50
Yhm, yhm. Ciekawscy ludzie mają niezwykłą tendencję do znikania.
Odpisz
28 grudnia 2016, 18:34
Ten uczuć,gdy jako jedyny z klasy nie masz zagrożenia z żadnego przedmiotu
Odpisz
28 grudnia 2016, 18:20
Moje półrocze skończyło się jakiś czas temu
Odpisz
28 grudnia 2016, 18:05
We wrześniu byłem zagrożowy z w-f.Siedem jedynek, poprawiłem je i wychodzi dwójka.
[__________]
Odpisz
28 grudnia 2016, 19:20
@Przegryw: Dlatego jesteś przegrywem....
Odpisz
25 grudnia 2016, 18:22
Mam 2 z angielskiego. Najlepsze jest to że nauczycielka która mnie uczy to koleżanka mojej mamy, która też uczy tego przedmiotu
Odpisz
25 grudnia 2016, 19:16
@Jasnowidz: wtf? twoja rodzicielka uczy angielskiego a ty masz 2kę? ale że polską 2kę?
Odpisz
25 grudnia 2016, 19:53
@BudowniczyMakaronu: Tak
Odpisz
25 grudnia 2016, 22:07
@Jasnowidz: z ciekawości spytam, która klasa?
Odpisz
25 grudnia 2016, 22:10
1 gimnazjum
Odpisz
26 grudnia 2016, 01:37
@Jasnowidz: musiałeś nieźle się postarać o tą 2...
Odpisz