memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 stycznia 2020, 19:48
XD mam se ryj rozwalić jak mój imiennik
Odpisz
28 grudnia 2016, 00:38
nwm czemu ale on przypomina mi Dikstrije
30 grudnia 2016, 21:11
@Ravennicht: Pls nie, Henryk VIII to straszny dupek ;-;
Edytowano - 30 grudnia 2016, 21:14
@Ravennicht: A nie Dijkstre?
31 grudnia 2016, 08:17
@GooseApocalypsE: właśnie nie byłam pewna jak to się piszę,przepraszam za błąd.
Edytowano - 28 grudnia 2016, 13:12
"Mnie króla będzie ekskomuniką straszył. Jak go kiedyś spotkam na ulicy to mu z nogi z dupy powyrywam. Koniec z rzymskim karłem, który przefarbował się na spp! Niech żyją rozwody!"
27 grudnia 2016, 23:15
Czemu mnie to bawi?
27 grudnia 2016, 23:17
@Jasnowidz: Bo to jest śmieszne, mnie też bawi
27 grudnia 2016, 23:18
@Jasnowidz: Bo w poczekalni jest obecnie tyle kiepskich obrazków, że byle "kupa" jest śmieszna.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2020, 19:48
XD mam se ryj rozwalić jak mój imiennik
Odpisz
28 grudnia 2016, 00:38
nwm czemu ale on przypomina mi Dikstrije
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:11
@Ravennicht: Pls nie, Henryk VIII to straszny dupek ;-;
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 21:14
@Ravennicht: A nie Dijkstre?
Odpisz
31 grudnia 2016, 08:17
@GooseApocalypsE: właśnie nie byłam pewna jak to się piszę,przepraszam za błąd.
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2016, 13:12
"Mnie króla będzie ekskomuniką straszył. Jak go kiedyś spotkam na ulicy to mu z nogi z dupy powyrywam.
Koniec z rzymskim karłem, który przefarbował się na spp! Niech żyją rozwody!"
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:15
Czemu mnie to bawi?
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:17
@Jasnowidz: Bo to jest śmieszne, mnie też bawi
Odpisz
27 grudnia 2016, 23:18
@Jasnowidz: Bo w poczekalni jest obecnie tyle kiepskich obrazków, że byle "kupa" jest śmieszna.
Odpisz