Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2017, 22:46
Bombowa zabawa.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2016, 22:15
,,cos tam" ku*wa eksplozja smiechu na skale calego pokoju japie**ole wyobrazcie sobie moj czterosekundowy wybuch prychniecie smiechem XD
W mojej glowie ulozyl sie dialog z ich glosami a potem zobaczylem jak putin na chate Dudzie wbija z artyleriami i napi**dalaja w warszawe "fajerwerkami" a Duda schlany nie ogarnia ze schlany Putin pol miasta wysadza XD
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:04
@Sebzer: A chcesz to w realu zobaczyć ?
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:05
@Sebzer: Mocny towar, co?
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:09
@Wladimir_Putin: ja takie w dupę Grażynie wkładam
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:10
@DziwnyPan: słucham ?
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:15
@Wladimir_Putin: atomówczeki takie
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:17
@DziwnyPan: ach....dobrze....nie wnikam...
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:00
@Wladimir_Putin: cipatomówka
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:18
@Wladimir_Putin: Wywołam przedwczesnego sylwestra
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:19
@GooseApocalypsE: O nie !!!! który to !
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:35
@Wladimir_Putin: Ja w przebraniu.
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:39
@Wladimir_Putin: Władek spasuj, pasuj szybko, У вас нет никаких шансов!
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:42
@Andrzej_Duda: Andrzej !!!
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:20
@Wladimir_Putin: Władek,nie denerwuj się
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:20
Ale ten....ten Andrzej....
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:23
@Wladimir_Putin: Ostorozhno, Endryu vashi armii zontiki zapravlennyye ne Yugorskiy
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:26
@GooseApocalypsE: jaka armia z parasolami '?!
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 23:32
@Wladimir_Putin: Tajny plan pod kryptonimem "Parasol w dwójce". Ów Batalion potrafił zadać ciernienie większe niż Józio S. zdrajcą Martioszki Rossiji.
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:33
@GooseApocalypsE: Wiedzą za dużo...*Podnosi Mjölnir i was zabija.
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:34
@Andrzej_Duda: Właduś daj azyl.
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:35
@GooseApocalypsE: prosZę,bardzo
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:36
@Wladimir_Putin:
Спасибо товарищ Владислава
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:39
@GooseApocalypsE: *Rozpi***ala azyl Mjölnirem
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2016, 00:01
@Andrzej_Duda: To był Mjølnir i mógł go podnieść tylko Thor... Chwila wątki łączę... To oznacza że Andrzej jest... ø nie
Odpisz
31 grudnia 2016, 00:07
@GooseApocalypsE: JESTEM GODNY SKU*WYSYNU!*Rozłupuje Ci czaszkę
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2016, 00:20
@Andrzej_Duda: Jestem gotów na spotkanie z Adanosem, marionetko prezesa. Będę ten teatrzyk z zaświatów oglądał.
Odpisz
31 grudnia 2016, 00:23
@GooseApocalypsE: *Przyprowadza prezesa i mu wyrywa serce na twoich oczach.
Odpisz
31 grudnia 2016, 00:28
@Andrzej_Duda:
Odpisz
31 grudnia 2016, 00:45
@Andrzej_Duda: Ja bardzo przepraszam, ale mimo że jest Pan Imperatorem ja jestem jedynym na jeja który jest godzien oraz ma prawo przydzielone mu jako Syna Thora aby dzierżyć młot papy ;-;
Odpisz
31 grudnia 2016, 00:47
@Komandor_Brytania: Lulz.Nie.*Wysyła Cię do Jotunheimu.
Odpisz
31 grudnia 2016, 10:59
@Andrzej_Duda: Andrzej...ja cię bardzo proszę...
Odpisz
31 grudnia 2016, 11:50
@Andrzej_Duda: Bardzo śmieszne. TATOOOO, DZIAADKUUU *wbijają Thor i Odyn* Mówiłeś coś Imperatorze?
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:56
@DziwnyPan: Mi to mówisz dziwny panie? :/
Odpisz
31 grudnia 2016, 18:45
@Wladimir_Putin: mysle ze to czas dla MIECZA MICHAŁA ARCHANIOŁA
ku*wa moja bron ma za dluga nazwe
ku*wa aniol i przeklina
sw. Piotr mnie opie**oli za to
Odpisz
31 grudnia 2016, 18:54
@Miguelp: O nie....
Odpisz
31 grudnia 2016, 19:02
@Wladimir_Putin: Widzisz Władziu rozpętaliśmy wojnę niebios. Siadaj zająłem Ci miejsce, popcornu?
Odpisz
31 grudnia 2016, 19:04
@GooseApocalypsE:
Odpisz
31 grudnia 2016, 19:11
@Wladimir_Putin: Idę po Kwacha bo prowiant się kończy.
Odpisz
31 grudnia 2016, 20:30
@GooseApocalypsE: *wysyla zastepy niebieskie*
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:32
Tymczasem za 8 godzin w Warszawie
Odpisz
30 grudnia 2016, 14:28
Witmann może załatwić o ile będą Shermany.
Odpisz
31 grudnia 2016, 00:46
@seryjnysracz: Z chęcią zapodam Alianckie Fajerwerki :D
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:44
W sumie to fajerwerki powinien kim jong ch*j załatwiać. "Ładnie wygląda nic poza tym"
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:25
lepsza wersja była z terrorysta :(
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:44
sylwester u andrzeja jest na fb? bo głośno o tym
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:49
@ALKATRAZ: Tak to wydarzenie na facebook'u
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:07
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:02
Coś się znajdzie...spokojnie :>
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:18
Z napędem atomowym :D
Odpisz