Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Były nóżki, nie ma nóżek
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2016, 12:26
Przeczytałam "Can you hear me?" w takim rytmie, jak śpiewała to Adele w "Hello"
Odpisz
29 grudnia 2016, 15:09
@Sztywna: ja też
Odpisz
2 stycznia 2017, 15:07
@Sztywna: ja też co z nami nie tak
Odpisz
2 stycznia 2017, 17:58
@Ilovefutbol: nie mam pojęcia
Odpisz
2 stycznia 2017, 23:24
@Sztywna: HOLO
IT'S ME
Odpisz
29 grudnia 2016, 11:59
Mogłeś już przetłumaczyć, to jest podstawa angielskiego.
Odpisz
29 grudnia 2016, 12:01
@FuryGaming: Skoro jest to podstawa, to każdy tutaj powinien to zrozumieć...
Odpisz
29 grudnia 2016, 12:04
@czarny_ksienrzyc: Owszem. Ale powiedz to adminom
Odpisz
29 grudnia 2016, 12:06
@Ulamog: Mam nadzieję, że wykażą się wyrozumiałością. Poza tym jeśli ktoś nie zrozumie, jest to proste do przetłumaczenia ze słownikiem. Dzięki temu ktoś zdobędzie nową wiedzę. W skrócie: Jeja bawi i uczy.
Odpisz
29 grudnia 2016, 12:17
@FuryGaming: sory :(
jestem zbyt leniwy :(
Odpisz
2 stycznia 2017, 18:08
@czarny_ksienrzyc: Zapoznaje się z ostatnimi zmianami dot. wypuszczania obrazków z poczekalni.
Odpisz
2 stycznia 2017, 19:48
@damian2500: Już zapoznany
Odpisz
29 grudnia 2016, 12:35
Tak to jest kiedy wszyscy znajomi mają ujemny internet i mikrofony z drewna.
Odpisz
2 stycznia 2017, 15:20
@Krzyniu: pierdzące mikrofony z chinczyka za 5 zł
Odpisz
2 stycznia 2017, 15:41
@masterhardkore: lepsze są te wbudowane. Wtedy masz uczucie jakbyś rozmawiał z morzem.
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:49
@AJEMAJ: coś w tym stylu? "halo halo halo słychać mnie mnie ej ej ej krzystof krzystof słyszym mnie mie"
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:46
Discord lepszy :D
#DiscordMasterrace
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:03
ja mowie halo
Odpisz
2 stycznia 2017, 15:21
Takie tru
Mna
Odpisz
29 grudnia 2016, 14:09
Jaką łajzą trzeba być, żeby nie umieć rozmawiać na skype? Ludzie, błagam, wchodzisz, łączysz się z kimś i rozmawiasz jak normalna osoba a nie drzesz mordę na całą dzielnicę HALOCZYMNIESŁYSZYSZBOJACIEBIENIE HALO HALO JANUSZ MÓW GŁOŚNIEJ
Odpisz