Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2016, 12:47

Mi czasami się rozmyśla o śmierci bez wyraźnego powodu

Avatar szeregowy_koci_mietka

31 grudnia 2016, 14:17

też tak mam i wtedy nie mogę zasnąć

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2016, 14:23

Ja myślę co będzie gdy umrą moi rodzice... Wiele razy miałam takie sny i nie mogłam tego znieść. Leżę i nie mogę zmrużyć oka.

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2016, 17:07

Ja o tym myślałem gdy byłem mały, np.:śnił mi się pogrzeb mamy...choć w sumie przez cały okres od narodzin do wieku 9 lat miałem tylko i wyłącznie koszmary

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2016, 17:08

@szeregowy_koci_mietka: Ja mam atak strachu gdy pomyślę że moja egzystencja dobiegnie końca

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2016, 18:10

Ja jak byłam mała też miałam same koszmary. Teraz w sumie też, ale czasem zdarzają się normalne.

Avatar lewy2

31 grudnia 2016, 14:44

porażki XD

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2016, 14:41

nie wiem dlaczego, ale zawsze strachy, to czego się boję itd. zawsze przypomina mi się przed snem.

Avatar crimzon

Edytowano - 29 grudnia 2016, 14:44

Polecam trypofobia, fajnie odstresowuje szczegolnie przed snem ;)

Avatar noszkurnawszystkozajete

31 grudnia 2016, 12:19

@crimzon: To z dziurami? ;-;

Avatar sliwka20v

31 grudnia 2016, 12:44

Proste, Twój mózg to po prostu niezły sku*wiel.

Avatar mati59

31 grudnia 2016, 13:17

@crimzon: Własnie mnie obrzydziłeś. Dziękuję.

Avatar crimzon

31 grudnia 2016, 13:58

@mati59: ;)

Avatar Rafio

31 grudnia 2016, 14:27

mam tak samo ;-;

Avatar Hartio

Edytowano - 31 grudnia 2016, 13:16

Czy tylko ja sie nie przejmuje moimi "porażkami" gdyż uważam, że każde takie zdarzenie to po prostu lekcja, pozwalająca uniknąć mi czegoś takiego ponownie w przyszłosci ?

Avatar Szymeqq890

30 grudnia 2016, 17:02

CH**OWO XD

Avatar Kociomaniak

1 stycznia 2017, 23:57

@Szymeqq890: iks dededede

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Z klasą się trzeba urodzić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fergus

Nie są aż takie pyszne

Niezniszczalne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka