Prezent od serca jest wart najwięcej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2016, 18:51
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:38
Naklej znaczek Adidas i szpan w pracy
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:00
Statkapelusz
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:42
;-;
Odpisz
30 grudnia 2016, 13:19
@NaiNeko27: przecież to bardzo fajny, szczęśliwy i pozytywny obrazek
Odpisz
31 grudnia 2016, 14:23
@NaiNeko27: wow
Odpisz
31 grudnia 2016, 14:31
@NaiNeko27: serio o co Ci chodzi
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:14
nic dziwnego że się patrzą w pomieszczeniu nie chodzi się z kapeluszem na głowie
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:51
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:05
@Swagbob: Zbyt smutne? Przecież to bardzo pozytywne :)
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:37
Ojcostwo - robisz to dobrze
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:13
Takie oryginalne, no tylko pozazdrościć. :D
Odpisz
30 grudnia 2016, 12:35
Aż się cieplutko w serduszko zrobiło.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 11:38
Ten kapelusz posluzy mu pozniej za lopate do kopania grobow
Odpisz
30 grudnia 2016, 13:44
@bagniur: Nawet nie wiem jak skomentować twoją wypowiedź.
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:33
@bagniur: Dawno mnie żaden komentarz tak nie rozśmieszył. Dzięki xDD
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:50
@NieidealnieNiebanalna: iksDeDeDe
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:21
@JanuszWaleczny: wystarczy jedno słowo. "Debil"
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:47
@lorax12: przecież widać że na avku ma dabującego gocia który vapuje (widać dym)
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:48
@bagniur: Chcesz kopać groby papierem? Życzę powodzenia
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:24
@NitroNinja: To nie jestem ja,ten dym to z gasnicy.
Odpisz
31 grudnia 2016, 20:02
@NitroNinja: to jeszcze gorzej
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:49
@bagniur: Mózg cie sie dymił?
Odpisz
3 września 2017, 20:46
@bagniur:
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:32
prawdziwe poświęcenie :)
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:37
@benben7: i kapelusz z papieru
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:03
@benben7: Kiedyś jak zobaczyłem twój komentarz dawałem strzałke w dół. Teraz dam ci w góre
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:12
@mante: mi? [apka]
Odpisz
31 grudnia 2016, 12:50
@benben7: tak
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:15
@mante: dzięki :)
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:32
A potem że pan Marek jaki infantylny...
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 11:35
poczciwy pan Marek
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:34
Było.
Odpisz