Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2017, 01:27

Do dzisiaj nie skończyłem tej misji...

Avatar Mati129

14 października 2017, 18:15

A Klocuch skończył. Na telefonie. Za pierwszym razem.

Avatar Pegi20

1 stycznia 2017, 03:01

pamiętam te takie latające czaszki tylko, że wtedy tylko się bawiłem

Avatar
lolman533

29 grudnia 2016, 19:10

Klocuch zrobił to za pierwszym razem. :|

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar DAVJD

31 grudnia 2016, 20:16

na telefonie chyba

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2017, 01:48

Nie, tylko Admin!

Avatar Polalak

31 grudnia 2016, 23:12

gta vice city o ile dobrze pamiętam

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2017, 00:30

@Polalak: To chyba GTA 5.

Avatar Polalak

1 stycznia 2017, 01:38

gdzieci 5 popatrz na grafike i interfejs to jest VC

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2016, 19:20

Tytko że pierwsze GTA w 3d wyszło w 2001 a nie w latach 90

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar marcel22205

31 grudnia 2016, 22:15

@markalos21: *wyjaśnienie

Avatar jabocci

1 stycznia 2017, 01:24

@TypowyPolak: Jego nick wyjaśnia czemu taki opóźniony 😄

Avatar Michalol222

1 stycznia 2017, 00:34

meh, za drugim podejściem.

latanie w SA było trudniejsze.

Avatar RpLay

31 grudnia 2016, 23:37

Całą misję leciałem bokiem

Avatar TheTemplar

29 grudnia 2016, 20:00

Jak dzieci w 2016 uczą się, że ssą.

Avatar marcel22205

31 grudnia 2016, 22:17

@TheTemplar: Właściwie ginie się głównie na początku (i często kiedy pierwszy raz walczysz z jakimś bossem)

Avatar qaz123

31 grudnia 2016, 22:51

@TheTemplar: Właśnie gram. 107 poziom. Chce dobić 200. Bezimienny król/namelles king za 2 razem.

Avatar Donald_Trump

31 grudnia 2016, 21:48

Mnie ta misja najbardziej wkur*iała...

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2016, 17:12

ja się poddałem, potem jak tata grał to jakimś cudem przeszedł

Avatar qaz123

29 grudnia 2016, 19:18

Co w niej było takie złe?

Avatar Pandzianikki

Edytowano - 29 grudnia 2016, 19:20

@qaz123: Była dosyć trudna ze względu na sterowanie,które nie było zbyt łatwe ._.

Avatar qaz123

29 grudnia 2016, 19:39

@Pandzianikki: Gry nic nie uratuje jeśli ma złe sterowanie.

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2016, 19:40

@qaz123: Gra zajebista, tylko sterowanie helikopterem jest do dupy

Avatar Pandzianikki

29 grudnia 2016, 20:20

Otóż to

Avatar Jasnowidz

29 grudnia 2016, 19:22

To jakaś misja w GTA?

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2016, 19:42

@Jasnowidz: Tak a konkretnie w vice city. Sterowałeś miniaturowym helikopterem i miałeś umieścić ładunki wybuchowe w jakimś budynku. Znana głównie z wysokiego poziomu trudności(chociaż tak na prawdę to sterowanie helikopterem było skopane)

Avatar Pandzianikki

29 grudnia 2016, 19:16

Tylko nie ta misja ;-;

Avatar DziwnyPan

29 grudnia 2016, 19:13

brat mi to zrobił

Avatar TypowyPolak

29 grudnia 2016, 19:11

Kiedyś przez tą misję rzuciłem padem od ps2...musiałem kupić nowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Mało znany szczegół

Cóż za brak szacunku

Były nóżki, nie ma nóżek

Pozdrawiam świetliki

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka