Tak to jest z dzisiejszymi grami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Nieuczciwa ocena
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To musiało być męczące
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2016, 21:09
Ubisoft
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:14
@KamilKacper: SEGA i Total War oraz Coh 2.
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:12
@KamilKacper: bardziej EA
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:12
W skrócie: ELECTRONIC ARTS
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:51
Nie da się tak po prostu zrobić gry w całości...
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2016, 22:19
@Donald_Trump: Da się ale pinionszki trzeba mieć :v
Odpisz
1 stycznia 2017, 02:03
@marcel22205: I czas
Odpisz
1 stycznia 2017, 10:39
@Donald_Trump: a wiedźmin 3 tam nie tylko podstawowa gra jest świetnie zrobiona ale też DLC
Odpisz
29 grudnia 2016, 22:42
Ja lubię hlep
Odpisz
31 grudnia 2016, 20:03
@PanMixer: Dzięki Ci za informację, która zmieniła mnie życie o 360 stopni.
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:08
Paradox Interactive w pigułce
Odpisz
31 grudnia 2016, 19:52
@Plu111: Z tym, że mody do gier Paradoxu są z dziesięć razy więcej warte niż oficjalne dodatki
Odpisz
31 grudnia 2016, 19:27
„Standart Edition”
Odpisz
30 grudnia 2016, 14:31
głodny się zrobiłem
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:43
Nie wszystkie, ale true.
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:45
@qaz123: Nintendo prawie nigdy nie daje DLC lub gold Edition
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:48
Nintendo do dziś nie wie co to jest.
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:49
Ono twoży od razu dobre gry.
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:50
@qaz123: *tworzy
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:51
Litwerówka
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:54
@qaz123: Raczej błąd ortograficzny
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:20
To też
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
HISZPAŃSKA INKWIZYCJA
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
też
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:23
@qaz123: Spodziewałem się tego
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:26
NIKT SIE NIE SPODZIEWA HISZPAŃSKIEJ INKWIZYCJI!
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2016, 21:36
@qaz123: Ja się spodziewałem
Ale ŻODYN nie spodziewa się wzmianki o Ryszardzie Petru w tym wątku
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:37
Petru to polska inkwizycja!
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:42
@qaz123: tego się nie spodziewałem
Odpisz
29 grudnia 2016, 21:43
@Decidueye: *dum dum DUM*
Odpisz
29 grudnia 2016, 23:38
Mówiłeś coś
Odpisz
29 grudnia 2016, 23:40
@RyszardPetru: Sprawiłeś że srogo jebłem
Odpisz
30 grudnia 2016, 00:54
aha ok
Odpisz
30 grudnia 2016, 00:34
Heh a ja gram w gry Blizarda i nie mam tego problemu :).
Odpisz