Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Rel
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2019, 07:41
Countryballs
Odpisz
25 lutego 2017, 18:05
a to moja interpretacja internetu
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:32
Flaga Kanady nie należy do najtrudniejszych do narysowania.
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:10
@maslo_maslane:
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:15
To akurat jest flaga Białorusi.
Odpisz
1 stycznia 2017, 20:02
@SirPomarancza: japie**ole to jest odniesienie do "najtrudniejszych do narysowania"
Odpisz
29 grudnia 2016, 19:23
No dobra ale... Czemu w zeszycie?
Odpisz
29 grudnia 2016, 19:29
Bo nie w kiblu
Odpisz
29 grudnia 2016, 19:46
Ja też rysuje w zeszycie. Na przykład czołgi, flagi lub mundury
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:02
Ja rysuje tylko na laptopie/pc
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:06
Ja na kartkach.
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:33
Ja na PC, kartkach, serwetkach, materiale... w zasadzie jak mam wenę i czas to mogę rysować na wszystkim.
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:38
nie wiem czy to kończyć.
Odpisz
30 grudnia 2016, 16:20
Niektóre z tych balli są mało okrągłe i równe nawet jak na standardy balli. Ale oprócz tego to oke
Odpisz
30 grudnia 2016, 16:23
!
A tam... i tak tego nie dokończę.
Odpisz
30 grudnia 2016, 16:39
Spróbuj. Nie porzucaj rysunków w połowie. Nie bądź mną ;-;
Gdyby mi się chciało to dokończyć...
Meh. Nie chce mi się. Niech gnije w szkicowniku. Od dobrej połowy roku :v
Odpisz
1 stycznia 2017, 09:33
Czemu tamta co coś trzyma ma przecięte gardło?
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:12
Bo noże
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:49
ja w zeszycie od biologii
Odpisz
1 stycznia 2017, 11:58
Ładny rysunek,ja nie umiem rysować,ale WOW
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:14
Ja rysuję w szkicowniku. Mój ostatni rysunek.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:15
Pikne.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:18
Dzięki c:
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:19
Weź namaluj dla mnie eevee proszę.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:25
Ok, jak będę miała czas c;
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:31
Ok.
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:48
Bo mi się długopisem delikatnie maznęło, a marker strasznie rozmazał tusz :/
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:49
I to jest facet. Tylko męska anatomia jeat jeszcze nie dokońca dla mnie jasna.
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:14
a ja mogę narysować dla cb eevee?
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:41
Oto Eevee.
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:52
O ja ! Jaka pinkna !!!! Dziękuję :)
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:23
kawaj xD
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:13
wszyscy się chwalą rysunkami to ja się pochwalę animacją
Odpisz
1 stycznia 2017, 13:16
@RadioCativity: Możesz.
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:04
@RadioCativity: Tylko niestety gify w komentarzach nie działają, można dawać tylko obrazki...
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 14:22
@TheMJawesome: Wiem, nie powiedziałam, że to ma być gif.. ale faktycznie gdyby była taka funkcja to bym wrzuciła..
Odpisz
1 stycznia 2017, 14:30
prosz
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:04
@RadioCativity: Rysowałaś na komputerze czy tablecie?
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:18
Rysowałam na tablecie graficznym. Program: Adobe flash cs6 (na laptopie)
Odpisz
1 stycznia 2017, 12:36
Peru
Odpisz
30 grudnia 2016, 07:50
Odpisz
29 grudnia 2016, 20:19
/a fucking leaf/
Odpisz