Za każdym razem, gdy obok kogoś śpię
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dwa oblicza
Typowy NPC
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2020, 11:41
Czy to furry?
Odpisz
10 stycznia 2017, 19:30
Czekam na gify w komentarzach
Odpisz
24 stycznia 2017, 21:41
@lorax12:
Odpisz
24 stycznia 2017, 21:50
k
Odpisz
24 stycznia 2017, 21:51
@lorax12:
Odpisz
2 lutego 2017, 22:02
@lorax12:
Odpisz
6 lutego 2017, 10:34
@lorax12:
Odpisz
27 maja 2018, 17:38
@lorax12:
Odpisz
27 maja 2018, 17:39
@adamon113:
Odpisz
27 maja 2018, 17:40
@adamon113:
Odpisz
20 stycznia 2017, 21:04
Czekam na update, kolejny rok...
Odpisz
2 stycznia 2018, 22:38
@NeoNv2: Mam dla ciebie dobrą wiadomość. No chyba że już wiesz
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 03:14
No to dobranoc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2016, 03:34
@Henzej: Dziś niestety śpię sama.
Odpisz
30 grudnia 2016, 03:42
@Henzej: sprawdź pod łóżkiem (lenny face )
Odpisz
30 grudnia 2016, 05:05
@Henzej: z mamą?
Odpisz
30 grudnia 2016, 08:20
@Henzej: Nie jest Ci tam czasami trochę samotnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2016, 08:25
@Henzej: Moge z tobą spać
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 09:04
@Henzej: *wychodzi z twojej szafy jak jakiś pająk z Silent Hill*
ore-wa-o-chin-chin-ga-dai-su-ki-nan-dayo
(Nocowanko, ku*wa ͡° ω ͡° )
Odpisz
30 grudnia 2016, 09:18
@Henzej: Juz tam biegne "kotku"
Odpisz
30 grudnia 2016, 09:19
@Niszczyiel: Znowu mnie zdradzasz?!
Odpisz
30 grudnia 2016, 09:21
@Jasnowidz: Ty mi powiedziales ze mnie zdradziles, a na Henzejke poluje dluzszy cza$ ;)
Odpisz
30 grudnia 2016, 09:22
@Niszczyiel: Kiedy ja ci powiedziałem że cię zdradziłem? I jeszcze mówisz do niej ,,kotku". Do mnie nigdy tak nie mówiłeś rudy wikingu
Odpisz
30 grudnia 2016, 09:59
@Jasnowidz: Mi tez nic nie mowiles gruby furfagu, a bylem furry tylko dla ciebie ;,;
Odpisz
30 grudnia 2016, 10:08
@Niszczyiel: Wyprowadzam się!
Odpisz
30 grudnia 2016, 10:28
@Jasnowidz: Truuuudneeeee spraaaawyyyyy
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:05
nie dla zabawy
Odpisz
30 grudnia 2016, 11:14
@Henzej: jak sie nazywa ta postać którą masz na avku?
Odpisz
30 grudnia 2016, 13:03
@Jasnowidz: Koniec z nami!
ale minikrafta nagramy razem? <3
Odpisz
30 grudnia 2016, 13:04
@Niszczyiel: Dobra
Odpisz
30 grudnia 2016, 13:07
@Jasnowidz: No I git, kiedy?
Odpisz
30 grudnia 2016, 13:08
@Niszczyiel: Nie wiem
Odpisz
30 grudnia 2016, 13:09
@Jasnowidz: Daj steam to pogodamy :v
Odpisz
30 grudnia 2016, 13:16
@ValorPeter: Że moja?
Odpisz
30 grudnia 2016, 14:41
@Niszczyiel: Zepsułam wam związek?
Odpisz
30 grudnia 2016, 14:47
@Henzej: zepsułaś związek mojego brata
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:53
@Henzej: Nie, po prostu chce cie poderwac
Odpisz
30 grudnia 2016, 16:21
@Niszczyiel: Po co?
Odpisz
30 grudnia 2016, 16:49
@Henzej: Bo potrzebujesz kogos do spania grania kochania I zakupywania pizzy
Odpisz
30 grudnia 2016, 19:07
@Niszczyiel: *srania, grania, kochania zamawiania piccy
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:37
@Henzej: To uczucie gdy kłócą się gdzie zabrać henzej a ona siedzi u ciebie w domu \(;-;)/
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:39
też moge Creepcia mnie wywaliła
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:55
Kiedy chcą cię poderwać, ale nie wiedzą, że masz dzieci;-;
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:56
@Henzej: ja mam żone i syna
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2017, 19:23
@siemak: oooo Creepcia cie wywalila...jaka szkoda * bierze czekoladę*
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:01
@Wladimir_Putin: ^-^ władziu nie zaczynaj
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:03
@siemak: ale i tak Cię wywalila wiec w czym problem ? no dobra już sobie idę * idzie z czekoladą do Creepci*
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:19
@Wladimir_Putin: spójż kiedy to powiedziałem troche minęło i teraz śpię na kanapie
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:21
@siemak: ehhh...no dobra....*idzie sobie*
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:44
@Henzej: jestem małym przytulaśnym liskiem idealny do spania
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:48
@Fenekin582: *bierze* kolejne zwierzątko
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:49
@siemak: które skończy jak eeevee?
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:49
@Wladimir_Putin: jak się z tobą zadawała to nic dziwnego
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:52
@siemak: no przecież tylko się z Tobą drocze :D wiesz że i tak Cię lubię :)
Odpisz
10 stycznia 2017, 22:48
@Wladimir_Putin: Co tu się dzieje? W sensie wiem, ale o co chodzi z tą całą rodzinką? Czy tylko ja jestem jejakiem bez przeszłości?
Odpisz
10 stycznia 2017, 23:02
nie wiem...
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:39
Kiedy powstało to określenie? ;-;
Kiedyś było ze jejowicz ;-;
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:41
@wiewiur500kuba: Jejak, jejowicz... Co to za różnica?
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:47
Jejak brzmi jakbyś mówił/a o małych dzieciach ;-;
Odpisz
11 stycznia 2017, 11:08
początek to kradzież ciała, nekrofilia , dziecko z trupem, duch właścicielki chce odzyskać ciało następnie małżeństwo i tak jakoś leci
masz tu stare drzewo genaologiczne bo jest nowe ale go nie mam
Odpisz
11 stycznia 2017, 11:24
@siemak: To jest bardziej skomplikowane niż związki w modzie na sukces
Odpisz
11 stycznia 2017, 14:49
podsumowując
to wygląda jak spaghetti
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:14
@siemak: A czy w tym spaghetti znalazłoby się miejsce dla mnie?
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:16
mnie nie pytaj tu masz kontakty i ich spytaj
Tupaq
Nemezis
Jasnowidz
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:50
@siemak: nie dla psa kiełbasa tylko lisek dla koteczka *gryzie cię i ucieka*
Odpisz
20 stycznia 2017, 01:07
@siemak: o kur... materac XD
Odpisz
10 stycznia 2017, 19:28
Z czego to? o co chodzi? Profesjonalnego tłumacza obrazków zatrudnię
Odpisz
10 stycznia 2017, 19:32
@Frutti56: To Prequel
Ma związek z uniwersum The Elder Scrolls
Jest to taki Homestuck tylko fabuła jest zrozumiała i postacie nie umierają tam tylko by zostać wskrzeszone by znowu umrzeć...
Jeśli się nie mylę
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:15
@lorax12: Dziękuje oto nagroda :
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:18
@Frutti56: dzięki akurat byłem głodny
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:22
@lorax12: WAT?
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:40
@Frutti56: Co? Czyli tylko ja jem gotowane Azjatki?
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:41
@lorax12: Wiecie czym różni się azjatka od kanapki?
kanapki nie r*cham, zanim ją zjem.
Odpisz
11 stycznia 2017, 21:59
spoko
Odpisz
10 stycznia 2017, 19:36
Prequel... zacząłem czytać w zeszły czwartek, skończyłem w zeszłą sobotę
;-;
TO JEST TAKIE FAJNEEE, CZEMU NIE MA KONTYNUACJI ;____;
Odpisz
11 stycznia 2017, 10:21
@TheGardenPL:
Odpisz
11 stycznia 2017, 10:20
Prequel Adventures, propsuje :D
Odpisz
11 stycznia 2017, 08:04
O co chodzi z Kity Managan (sry, jeśli źle)? To są jakieś animacje? Gra?
Odpisz
11 stycznia 2017, 09:03
@PolskiRusek: Komiks
Odpisz
11 stycznia 2017, 09:31
@Henzej: lul, są wersje polskie?
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:17
Jak to się zwie?
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:56
@Michael2158: Prequel Advanture
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:53
Odpisz
10 stycznia 2017, 19:40
Czyli nigdy :V
Odpisz
10 stycznia 2017, 19:18
Ooo ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 stycznia 2017, 19:08
Jedna z moich ulubionych postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2016, 06:06
Płci przeciwnej rzecz jasna?
Odpisz
30 grudnia 2016, 06:07
@GalenMarek: Ekhem, tak...oczywiście...
Odpisz
30 grudnia 2016, 06:15
Widzę że nie tylko ja nie mam spania o tej godzinie.
Odpisz
30 grudnia 2016, 06:16
@GalenMarek: Bezsenność nie jest fajna.
Odpisz
30 grudnia 2016, 06:20
Ja tam bezsenności nie mam - całą noc mam zorganizowaną i zaplanowaną. Po za tym w nocy lepiej się przed kompem siedzi.
Odpisz
30 grudnia 2016, 06:23
@GalenMarek: Eh, gdybym był na Twoim miejscu to bym się wyspał. Ale jak kto woli.
Odpisz
30 grudnia 2016, 06:27
Ano racja jak kto woli. A wyśpię... to się w grobie.
Odpisz
30 grudnia 2016, 06:29
@GalenMarek: Mówisz zupełnie jak mój dziadek. Jak chcesz to mogę Ci już zapewnić długi i przyjemny sen. ;P
Odpisz
30 grudnia 2016, 10:58
@GalenMarek: Nie tylko płci, nawet gatunku.
Odpisz
30 grudnia 2016, 16:35
Mam zamiar jeszcze trochę ludziom krwi napsuć na tym świecie, więc obejdzie się.
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:43
@GalenMarek: Tak czy siak, zawsze do usług.
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:32
Kto wie, może się kiedyś przydasz ;)
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 11:10
nawet jeśli śpisz z facetem? albo kobietą? jakiej płci w ogóle jest ten żółty kot ?
Odpisz
30 grudnia 2016, 12:42
@FanNinjaKiwi222: Mi jest obojętne z kim śpię.
Odpisz
30 grudnia 2016, 19:03
@FanNinjaKiwi222: ten kot jest kobietą. I zdaje mi się że to khajiitka i argonianka.
Odpisz
30 grudnia 2016, 19:39
To ten kot jest les. bo ten smok koło też jest dziewczyną.
Odpisz
30 grudnia 2016, 19:57
@FanNinjaKiwi222: Ten kot jest bi wnioskując po tym że na niektórych artach tego samego autora ta khajiitka zabawia się z ludźmi-mężczyznami.
Odpisz
30 grudnia 2016, 19:59
oh wow.
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:00
@FanNinjaKiwi222: polecam sobie poszukać trochę na stronie e621. Tylko może nie przy ludziach. I na incognito.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 20:02
Z mojego kompa nikt nie korzysta. oprócz mnie
Odpisz
30 grudnia 2016, 20:16
@FanNinjaKiwi222: Mimo to incognito polecam
Odpisz