Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ziomy44

11 grudnia 2017, 23:04

OOo Porsche Tiger 😱😱😱

Avatar Terno86_

29 października 2022, 19:53

@ziomy44: brum brum

Avatar wwqqw

11 stycznia 2017, 10:45

To brzmi jakby nazwa jakiegoś nawozu, np. Panzerkampfswagen Azotowy VI Tiger

Avatar Pegi20

10 stycznia 2017, 23:58

(to samo co na górze)

-koniec tych pytań lewy sutku Hanzo albo Hanza (brzmi jak niemieckie)

Avatar Broski

10 stycznia 2017, 18:27

Lepsze było z Wacusiem.

Avatar mikigra8888

10 stycznia 2017, 19:38

@Broski: Lepsze było z Wiedźminem

Avatar pantadeusz1

10 stycznia 2017, 22:17

@Broski: Dodałem kiedyś dowcip z Wacusiem :)

Avatar Lacoste

10 stycznia 2017, 18:04

młamooo a ti co lubiiiiiisz?
-Nie zadawaj głupich pytań 4000+

Avatar mikigra8888

10 stycznia 2017, 19:39

@Lacoste: O siemka Lacoste! Dawno Cię tu nie widziałem. Jak się miewasz?

Avatar Lacoste

10 stycznia 2017, 19:40

@mikigra8888: Żyje

Avatar mikigra8888

10 stycznia 2017, 21:01

@Lacoste: Good

Avatar dorson_pro

10 stycznia 2017, 20:24

nie zadawaj głupich pytań marysiu

Avatar NieOslinSie

10 stycznia 2017, 18:18

Mamo co ty lubisz tylko mezczyzna to wie

Avatar pomada

8 stycznia 2017, 12:14

ja lubie hetzera

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2017, 22:41

Konishtiger? Czy to Ty z Kw88? Czy masz coś innego?

Avatar Zygarde

7 stycznia 2017, 22:09

Zaraz tu się zesrajo fani militariów o to które czołg jest lepszy.
A przecież wiadomo że najlepszy jest WD-40 "Gołomp"

Avatar
Deszcz

Edytowano - 7 stycznia 2017, 22:10

@Zygarde: Pfff przecież najlepszy jest WD-40 II "Andrzej"

Avatar Zygarde

7 stycznia 2017, 22:14

Nie, bo Nimm 2 "żelek"

Avatar RussiaBall

Edytowano - 7 stycznia 2017, 22:38

@Zygarde: ja się nie zesralem bo każdy czolg ma swoje wady i zalety i nie ma i nie będzie czołgu idealnego

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 stycznia 2017, 22:19

-Mamo a ty co lubisz?
-Oj Wacuś nie zadawaj głupich pytań.

Tak chyba brzmiał oryginał.

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2017, 22:27

Nieee no co ty.

Avatar lorax12

7 stycznia 2017, 22:27

Analku*

Avatar lulul

7 stycznia 2017, 22:22

Nie zadawaj głupich pytań, Sherman z domontowaną wyrzutnią rakiet T34 calliope.

Avatar benben7

7 stycznia 2017, 22:12

Tajger Bonzo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Dobrze czasem się oderwać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Trzeba brać osobną torbę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka