Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Brawo za czujność!
Hobby dla faceta
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2017, 15:18
Tru
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2017, 08:46
> Iphone
> dobra jakość
Wybieraj
Odpisz
4 stycznia 2017, 16:07
dobra jakość
Odpisz
4 stycznia 2017, 18:12
@BOSS111: Bait failed, we'll get them next time
Odpisz
4 stycznia 2017, 18:26
heh
Odpisz
4 stycznia 2017, 23:47
@BOSS111: kek
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:11
moj samsung upad z wysokosci 4m na podłoge i sie nawet nie porysował
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:03
@lubiemakaronik: Dziwne by było gdyby się porysowal
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:59
@lubiemakaronik: 4m?! mój pokój jest wysokości 5. m
Odpisz
2 stycznia 2017, 01:02
@venomman: Samsung to nie Nokia , ma prawo się porysować
Odpisz
3 stycznia 2017, 19:59
nie zrozumiałeś co napisałeś
Odpisz
4 stycznia 2017, 00:09
@venomman: Nowy w internecie czy nie znasz memów o nokii?
Odpisz
4 stycznia 2017, 07:32
napisałeś że jeśli spadnie to się pozyskuje, a mógłby co najwyżej pęknąć ekran.
Odpisz
4 stycznia 2017, 08:48
@venomman: Po pierwsze naucz się czym jest żart . Po drugie to co napisałeś to bezsens
Odpisz
3 stycznia 2017, 11:05
Kenyzez do dupy masz komentarz
Odpisz
2 stycznia 2017, 14:54
Mój spadł mi dziś 17 raz i dalej jest cały
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:20
Potwierdzam, widziałem
Odpisz
1 stycznia 2017, 23:02
tupaqeł czo ty taki czarny? i z łańcuchami??? ty chyba jesteś tupac
Odpisz
2 stycznia 2017, 06:51
@BOSS111: Przeczytaj moją książkę na wattpadzie to zrozumiesz
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:17
ci panowie chyba oglądali TechRaxa...
Odpisz
1 stycznia 2017, 23:03
@nata127: nie trzeba go oglądać aby wiedzieć że iPhone to tandeta
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:35
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:45
@AurelionSol: Ta ryba jest pocięta czy ma taki fryz?
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:48
@Domijeja: pocięta
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:49
@AurelionSol: Nie mogę tego odpatrzeć. Dla mnie to będzie ryba z włosami.
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:07
To naprawdę bardzo prawdziwe.Piszę to bez sarkazmu.
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:19
co jak co ale iphony to świetne telefony bijące o głowę topowe androidy.
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:02
@blackjk: Wybacznie mu, nie wie co czyni.
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:27
@pavlopavo: pisze to koleś z kimem na avku XD
Odpisz
1 stycznia 2017, 23:00
@masterhardkore: pisze koleś z furry na awku (przepraszam najmocniej jeśli to ten lisek z sanica)
Odpisz
1 stycznia 2017, 23:41
@BOSS111: tak to lis z sonica
Odpisz
1 stycznia 2017, 23:43
@BOSS111: w sumie na twoje mniemania moja nauczycielka to furry bo ma kota na avatarze na fb
Odpisz
2 stycznia 2017, 01:49
@masterhardkore: oj dej spokój xD
Odpisz
30 grudnia 2016, 23:15
szczególnie gdy Klawiter wrzucił iP7 do kibla
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:05
Wszyscy gadają, że iPhony to gówno ...
Nie prawda. Ja przez 3 lata miałam 5, upadła mi chyba z wysokości 160 cm na płytki, i nic się nie stało. Teraz mam 7 i jest podobnie. Te telefony są świetne .
TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE.
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:08
@PrawdziwaJejowiczka: Miałem Xperie, spadła mi z 3 metrów bo kolega nią rzucił. Nic się nie stało. Moja siostra zrzuciła mamie telefon z ławy która miała 0.75 cm. Kamerka frontowa wypadła, połowa ekranu była w drugim rogu pokoju a IPhon kaleczył uszy jak się przez niego rozmawiało. IPhony mają tylko dobry system i parametry, nic poza tym.
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:13
@PrawdziwaJejowiczka:
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:36
@PolskiRusek: Takie jest moje zdanie.
Odpisz
30 grudnia 2016, 16:25
@PrawdziwaJejowiczka:
Odpisz
30 grudnia 2016, 16:41
@PrawdziwaJejowiczka:
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:31
@PolskiRusek: To niech mama zainwestuje w etui. Telefon nie jest przeznaczony do tego, żeby upadał na ziemię. Wystarczy odrobinę zabezpieczenia i taki telefon potrafi wytrzymać wiele lat. Mój iPhone 4 żyje już 6 lat i wciąż ma się dobrze. Przeżył nawet kąpiel w basenie. Wystarczy po prostu nim nie rzucać, a system i bateria powinny wytrzymać kilka lat.
Odpisz
30 grudnia 2016, 18:38
@PrawdziwaJejowiczka: telefon był w pancernym opakowaniu? /s
Odpisz
1 stycznia 2017, 21:58
@PrawdziwaJejowiczka: Mam Huaweia który upadł mi z wysokości ponad 2 metrów na płytki i absolutnie nic mu się nie stało. Upadki to słaby test wytrzymałości telefonu bo czasami potrafią przetrwać potężne walnięcie, a innym razem rozsypać się po lekkim muśnięciu ziemi.
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2017, 22:12
mojemu koledze w kinie wypadł Samsung. Wypadł mu z kieszeni, więc to była wysokość maks metra, ekran sie wylał i w kilka minut był cały czarny( miał na nim szkło hartowanie, ale nie etui)
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:31
@PolskiRusek: ja upuściłem kiedyś nokie z 2,5 km . Jedyne co było trzeba zrobić to wsadzić baterię założyć klapkę i zakopać krater po uderzeniu
Wniosek 90 % telefonów z android to gówno , apple ma chociaż dobry system a nokia 3310 to król
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:32
@masterhardkore: a no i /s
Odpisz
1 stycznia 2017, 22:38
@masterhardkore: Wniosek kretyński. O ile więcej jest telefonów z Androidem niż iPhonów? Toteż jasne że będzie wśród nich wiele z niższej półki lub wadliwych które się rozsypią. Co nie znaczy że są gorsze. Wystarczy znaleźć odpowiedni. Osobiście polecam Huawei P8 Lite. (reklama ale trudno) W swojej cenie ma epickie podzespoły i jest całkiem wytrzymały.
Odpisz
2 stycznia 2017, 01:51
@PolskiRusek: miałem Xperia p reszty historii znać nie chcesz
Odpisz
2 stycznia 2017, 07:35
@Tatar09: Samsungi mają amoledy, a one nie mają płynów w sobie tylko 3 (lub 4 jeżeli jest gorilla glass) nakładki ekran, digitizer i szkło zwykłe później ewentualnie gorilla glass. Jak się mylę niech mnie ktoś poprawi
Odpisz
2 stycznia 2017, 07:39
O ku*wa, polecać Huaweia XD Huawei to chińska firma i za cenę P8 lite (ok 600 zł) wolę kupić xiaomi mi4c. Nawet cubot dinosaur będzie lepszy (mam teraz) P8 lite - czas baterii na ekranie 3h Cubot dinosaur - czas baterii na ekranie 12h
Odpisz
2 stycznia 2017, 10:30
@Mrkisiowskyy: To chyba mamy różne telefony. Co do kraju produkcji to pamiętaj że wszystkie telefony robią w Chinach lub tym podobnych krajach a Huawei ma tam po prostu siedzibę.
Odpisz
2 stycznia 2017, 15:07
@Mrkisiowskyy: w sumie to się nie wylał, tylko jak go włączał to były takie fajne ciemnozielone paski, raz było ich więcej, raz mniej, a po kilku minutach w ogóle przestał reagować.
Odpisz
2 stycznia 2017, 18:25
Wiem, ale Huawei próbuje być amerykański i wycenia telefony gorzej od Samsunga, który siedzibę ma w Korei
Odpisz
2 stycznia 2017, 18:26
Polecasz NAJGORSZY telefon w tej cenie, wolałbym już nawet iPhona 5, używanego
Odpisz
2 stycznia 2017, 18:27
@Tatar09: Piksele się uszkodziły i digitizer spalił
Odpisz
2 stycznia 2017, 18:58
@Mrkisiowskyy: Mam bezpośrednie porównanie i Huawei spisuje się lepiej. Wiesz co, ja tak sobie myślę że to chyba zależy nie od modelu tylko pojedynczej sztuki w dzisiejszych czasach.
Co do ceny do dostałem P8 Lite za pół darmo w niskim abonamencie w Orange grubo ponad rok temu więc wcale nie jest najgorzej. Chociaż sieci wcale nie polecam.
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:01
pierfrzy hue hue hue hue hue
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
/s
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2016, 15:02
@kurna_wszystko_zajete: Dokładnie to drugi.
PS. Profilowy świetnie pasuje do twojej wypowiedzi.
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:03
@kurna_wszystko_zajete: spoznilem siem... :|
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:05
@PolskiRusek: a tak dokladniej to piąty
Odpisz
30 grudnia 2016, 14:58
Jak to usunąć?
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:04
@PolskiRusek: Nie da się :P
Odpisz
30 grudnia 2016, 15:02
Pierwszy raz to nie byli amerykańscy naukowcy
Odpisz