Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Phi!
Fajnie że odpowiedzieli
Frustrujące
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2020, 09:17
Widzieliście kiedyś aby jakaś inna nacja dopisywała sobie swój kraj w nicku ?
Odpisz
31 grudnia 2016, 21:02
Ja mam Pl koło nicku, bo samo Kalko jest za krótkie/zajęte/komuś coś nie pasi.
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:48
@KalkoPl: Miałam tak samo
Odpisz
3 stycznia 2017, 01:21
@Myszkapl: same
Odpisz
20 lipca 2018, 16:40
@LiseQPL: Podobnie.
Odpisz
7 lipca 2019, 21:53
@KalkoPl: A u mnie nie
Odpisz
18 marca 2017, 21:48
.
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:56
albo: Gaming, Playgames, xx..., thegamer itd... Ale najgorzej: XxX_MatiTheGamerPlayGamesPL_xXx
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:21
nie lepiej po wejściu na serwer odrazu napisać "kto polak?"
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:21
@benben7: Ja tak czasem robie
Odpisz
2 stycznia 2017, 13:31
@Jasnowidz: ja nigdy
Odpisz
2 stycznia 2017, 19:34
@benben7: Ruski jest?
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:21
Albo Iksy po obu stronach nicku...
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:22
najlepiej trzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:47
xX-PL-SUCHOTNIK-PL-Xx
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:49
@mante: xXx_PLmanteTV_xXx
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:52
suchotnik soj? jak tak to pisz 123
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:53
@mante: 123
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:53
okej, chodź domek zrobimy
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:57
@mante: Ide tylko narombać troche drewna drewnianą siekierką
Odpisz
31 grudnia 2016, 14:00
a ja ide klepac te dzieci neo bo jestem koksem@!!11!1!!
Odpisz
31 grudnia 2016, 14:01
@mante: Zapintoliłem jakiemus dzieciakowi diaxy!!! Bedzie na lapate!!!
Odpisz
31 grudnia 2016, 14:03
hahsgaa
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:09
Ej kodzy moge s Fani sojaaaa????????????Xdxdxdxxxxx
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:57
Sio!
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:05
Czemuuu ??????!!!!!11!1!11! 1oneone
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:14
Nawet Diaxów nie masz nubie xddd
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:15
Maaaam... Dac ci ?????!!!!!!1!11!1!oneoneone
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:17
Taki nub i diaxy?! cziter! idzir riport!!!!
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:19
Ty maszz czity ty cziteże.!!!1!11!!!1111!!!!! Nuuuuuuuuuubbbbbbvvvvbbbbbbb ja mam wipa na tydzien bo zarabiam. a ty nie n9ubieee.
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:20
O kurrtdfdwaaa ty huuahs spierdnalaj
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:22
Dobraaaaaaa dam cidiaxxxxxxy okej bo mi nie wieszysZ COĆ NA PI WI PI CI**********OOOOO XXXDZXDXVHXXDXXGFYIFJDJD.
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:43
hej a jak siem ten kamieni niszci bo mi nie dźiała. Szukam hłopaka! 1!!1one! one! 1!!!
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:48
moge sojaaa PLIS bo mnie nie c
hce nikt przyjonc xdddddd
Odpisz
2 stycznia 2017, 13:28
@trampkowiczka: szukam dzifek do klubu gołgoł hentni piszoł 1234!1!!
Odpisz
2 stycznia 2017, 14:12
@trampkowiczka: sguażam sie dam ći diaxy choć na spałna
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:06
Pasujesz do niej...chcesz bym w mojej książce byście byli kuzynami czy rodzeństwem?
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:08
rób co chcesz
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:20
A co zrobisz, jak po prostu "Suchotnik" będzie zajęte?
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:22
@Mijak: co tu się odpie*dala?! O_o
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:34
@Mijak: Zamiast "Suchotnik" będzie "Brzydal Suchotnik"
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:38
A dlaczego nie "Ładny Suchotnik"?
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:45
Nie wiem... Brzydki to moje ulubione słowo...
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2017, 13:59
Witam. Z tym, że tutaj akurat jest Polska strona, a nie serwer, ale to taki drobny szczegół.
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:27
@Szymon123PL: A mi chodzi o ogólne serwery, a nie jeja...
Odpisz
2 stycznia 2017, 16:49
@dawidz1612: Mówię, że to szczegół...
Odpisz
2 stycznia 2017, 15:30
ja tak piszę tylko na międzynarodowych lub zagranicznych
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:35
"PolskiPolak_z_Polski_PL: Gitara siema, kto pl? Polska Polska Polska!!!!!1!!11"
Odpisz
2 stycznia 2017, 15:21
@Maks2603: GITARA SJEMA KTO PL PISAC 123!!!!1!1!!11!!
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:59
Irytująca nazwa starterpack
- sławna gwiazda/ główna bohaterka kreskówki
->tu wpisz nick<12342209820987
-XxX >tu wpisz nick< XxX
- > -||- < Pl / Yt / Play game
Czyli razem...
XxXpikaczu1234509876PlYT play gameXxX
Odpisz
2 stycznia 2017, 13:26
@trampkowiczka: Widziałam coś takiego JeftTheKiler123PL_Gamesxx ;-; (To nie zart)
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2016, 19:09
Ja tam nie gram na polskich serwerach bo stosunkowo często dzieciarnię można spotkać. A samo PL na końcu nicku przydatne jest w grach (np. taki Overwatch) bo od razu wiadomo że jesteś z Polski i można można tobą po polsku pogadać i nie trzeba się po angielsku produkować.
A że raz wymyśliłem TheGardenPL to walę ten sam nick wszędzie, bo jeszcze nikogo z takim samym nie spotkałem, a samych Gardenów to parę było.
Odpisz
31 grudnia 2016, 16:04
EELOO WSZYSTKIM KTO PL?!!+1!!??
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:19
Byłem młody
głupi
Dalej jestem
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:45
kto soj pisze 123
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:56
@mante: 321 شططنةع!
Odpisz
31 grudnia 2016, 13:57
@mante: o kuźwa nie ta klawiatura
Odpisz
31 grudnia 2016, 14:17
@LeyPL: Że co?! Jak to nie ta klawiatura?
Odpisz
31 grudnia 2016, 15:08
@mante: Ja zawsze 321 piszę. Jako odwrotność.
Odpisz
31 grudnia 2016, 14:28
Tru
Odpisz